המועדון מאת לורן רו

בחורה עם מחשב נייד

 

 

המועדון / לורן רו / מודן הוצאה לאור / 375 עמודים

המועדון מספק שירותי התאמה לגברים ונשים בכל העולם. כל מועמד נדרש למלא שאלון ולפרט את העדפותיו המיניות, חלומותיו ופנטזיותיו.
מועמד נדרש להחליט להרשם למועדון לחודש או שנה ולשלם בהתאם.

ג'ונאס פארדיי שומע על המועדון מאחיו התאום, ג'וש. ג'וש מספר לו על התקופה שלו במועדון וג'ונאס מחליט להרשם לשנה תמורת 250 אלפי דולר.
ג'ונאס ממלא את טפסי הבקשה בצורה כנה לגבי מה שהוא רוצה ומה שהוא צריך מאישה. בדיוק כמו שנדרש ממנו בטפסי הבקשה. בעשותו כן, הוא גם מחליט לשלוח פתק קטן לסוכן העיבוד לבקשתו. הוא מעריך כי הוא חייב להיות אישה, אז למה לא להתגרות קצת.

שרה קרוז, סטודנטית למשפטים באוניברסיטת וושינגטון בסיאטל, עובדת כסוכנת קבלה במועדון. בקשתו של ג'ונאס הינה הראשונה בה היא מטפלת לבדה (ללא ליווי).
כסוכנת קבלה שרה נדרשת לאשר ולוודא את אמינותו של גו'נאס. עליה לוודא שהתמונות ששלח הן שלו וכי הפרופיל שמילא אמין וזאת כחלק משמירה על המוניטין, היוקרה והדיסקרטיות של המועדון וחבריו.

שרה יוצאת למשימתה הראשונה ועוקבת אחר ג'ונאס, אך בקשתו מציתה אצלה תחושות שאינה יכולה להתעלם מהם. ג'ונאס מציין בבקשתו כי משאת נפשו הוא להביא אישה לפסגת האלוהות האנושית.
שרה חורגת מהנהוג והמקובל במועדון ויוצרת קשר עם ג'ונאס ומבהירה לו את דעתה לגבי בקשתו. ג'ונאס במכתבו לא ציפה שהיא תכתוב בחזרה ואף תהפוך את עולמו.
מה חושב ג'ונאס על דעתה של שרה?
מה יעלה בחייהם של ג'ונאס ושל שרה?
האם יפגשו?
האם מה שג'ונאס צריך ורוצה זה דבר אחד או שני דברים שונים?

ספר מלא הקנטות, שנינויות ותשוקה בין גבר לאישה.

אין מדובר בספר סטנדרטי בו האישה חלשה ותלויה, אלא מדובר בבחורה שנונה, בטוחה בעצמה המדורגת רביעית ברשימת המצטיינים בפקולטה למשפטים באוניברסיטה.
מתאים לחובבי הז'אנר הרומנטי.
ספר קליל וזורם.

קראתי דרך אינדיבוק