המדריך לקנית טבעת נישואין בירושלים

החשש הכי גדול של החתן זה לשכוח את טבעות הנישואין בחתונה ואף כלה לא רוצה להגיע ברגע האחרון לקנות אותן. לכן קנית טבעת נישואין בירושלים עושים חודשיים לפני תאריך החתונה. מאמר זה הוא מדריך למתחתנים בנושא קנית טבעת נישואין בירושלים.

אילו דגשים חשובים בקנית טבעת נישואין בירושלים?

כאשר קונים טבעת נישואין בירושלים חשוב לדעת מספר דברים חשובים אשר מבדילים את סוג טבעת זו מטבעות אחרות. טבעת נישואין בירושלים על פי היהדות ניתנת על ידי החתן לכלה כאשר את הטבעת הוא קנה בכספו האישי. את הטבעת אפשר לקנות בכל סכום ואין סכום מסוים שצריך לעמוד בו. על הטבעת להיות חלקה ללא פגמים בתוך החלק הפנימי שלה. כל העיצובים והחריטות יעשו על גבי החלק החיצוני. טבעות נישואין אשר נקראות חצי טבעות נישואין, לא תמיד יהיו כשרות בעת החופה ויש לבדוק זאת עם חנות התכשיטים בה אתם קונים את הטבעת.

מתכות מתאימות עבור טבעת נישואין בירושלים

המתכת הרווחת עבור טבעת נישואין בירושלים היא הזהב על כל סוגיו וגווניו. אך חשוב לדעת כי אין כל הגבלה על טבעת נישואין בירושלים אשר עשויה כסף או טיטניום. הכל עניין של העדפה אישית והסכום שאתם מעוניינים להוציא. רוב החנויות יציגו לכם טבעות נישואין אשר עשויות זהב. הזהב היא בהחלט מתכת יפייפיה ותוכלו למצוא אותה בגוונים של זהב לבן, זהב אדום או זהב צהוב. כמו כן, רוב הטבעות מזהב יהיו באחוז של 14 קראט, ניתן למצוא גם טבעות עם קראט גבוה יותר, אך עלותן תהיה כמובן בהתאם.

כמה תעלה טבעת נישואין בירושלים

העלות קודם תלויה בחומר המתכת שתבחרו. טבעות כסף יהיו יותר זולות מטבעות זהב. טבעות זהב נמדדות על פי משקלן והקראט שלהו. כמו כן בכל טבעת נישואין בירושלים העיצוב והסגנון מוסיפים למחיר את עלות העבודה. טבעות שהסגנון העיצובי שלהן נעשה בעזרת מכונה, יעלו פחות מטבעות נישואין אשר נעשו בעבודת יד. בכל מקרה העלויות של טבעות לרוב יתחילו מ- 300 שקלים בטווח הנמוך ובטווח הגבוה יכולות להגיע לכ- 3000 שקלים.

איזה סגנון עיצוב לקנות?

כיום יש מגוון רחב מאוד של עיצובים מהעיצוב הקלאסי הפשוט והנקי ועד לעיצוב בעבודת יד. כיום נשים רבות מתחברות לסגנון טבעת נישואין בירושלים אשר העיצוב שלה נעשה בעזרת חיתוכים וריקועים של מכונה. לרוב טבעות אלו יהיו יפות מאוד, מוקפדות מאוד ובעלות קווים מדויקים.