המדריך השלם לבחירת כסא גלגלים

בחורה עם מחשב נייד

בחירה של כסא גלגלים היא לא עניין של מה בכך – מדובר במרכיב בלתי נפרד של חיינו

כאשר מרבית האנשים רואים אדם המתנייד ממקום למקום באמצעות המכשיר שאנחנו מכירים בתור כיסא הגלגלים, התגובה האוטומטית של רבים נעה בין רחמים לחוסר הבנה. עם זאת, חשוב להבין דבר אחד חשוב מאוד בכל מה שנוגע לכיסאות גלגלים – מדובר בפיתוח שמאפשר לאנשים במצבים רפואיים מסובכים בעולם המודרני לחיות בצורה טובה יותר מאי פעם בעבר. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד – כסא גלגלים איכותי, עם פונקציות מתקדמות ועם התאמה אידאלית עבור מי שעושה בו שימוש באופן קבוע, הוא כלי שיכול לשפר את ניידות המשתמשים בו באופן חסר תקדים ממש. עם זאת, כפי שהסברנו, בכדי להגיע לשיפור המשמעותי הזה באיכות חייו של המשתמש בכיסא הגלגלים, נדרש כיסא איכותי ברמה גבוהה ביותר מחד, ומאידך נדרשת גם התאמה אידאלית של כיסא הגלגלים לכל צורך וצורך של המשתמש בו באופן המדויק ביותר. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות האלה.

כסא גלגלים

כמה קווים מנחים לבחירה נכונה של כסאות גלגלים, עבור צרכים שונים ובהתאם לפרמטרים שונים

  • התאמה טכנית – הדברים הבסיסיים ביותר צריכים להיות פונקציות של נוחות ושל התאמה של כסא גלגלים לצרכים בסיסיים של המשתמש בו. דוגמה טובה לכך היא המשקל והגיל של המשתמש בכיסא הגלגלים – הכיסא צריך להתאים מבחינת גודלו ומבחינת העומס שהוא יודע לעמוד בו לגודל של הנמצא עליו, וכאשר ישנה חוסר התאמה בפרמטרים אלה, הכיסא לא יכול לבצע את תפקידו בצורה הטובה ביותר לאורך זמן והוא נשחק במהירות או שלא משפר נוחות בצורה שהוא צריך לעשות זאת.
  • פונקציות מתקדמות – בחירה של כסא גלגלים מודרני צריכה להתאים לסטנדרטים מודרניים בתחום. הכוונה היא בעיקר לכל מני פונקציות מתקדמות שניתן לשלב בכיסאות איכותיים ומודרניים – פונקציות כמו עמידות במים ואפילו בחול ים ומי ים, התאמה לפעילות ספורטיבית מיוחדת לכיסאות גלגלים, או שליטה חכמה ומתקדמת. הכיסאות המודרניים יודעים גם לשנות תנוחה ממצבי ישיבה לשכיבה ולעמידה – וגם אלה יכולות להיות פונקציות חשובות במיוחד עבור המשתמש בכיסא הגלגלים.
  • מחיר – המחיר הוא כמובן פרמטר חשוב במיוחד בבחירה של כסא גלגלים, אך חשוב להבין שכאשר יש צורך בכיסא על בסיס קבוע, מדובר בהשקעה שוות ערך להשקעה בגוף שלנו ממש, שכן כיסא הגלגלים הופך לחלק בלתי נפרד מהגוף ומהשגרה שלנו. כאשר מדובר בטווחי זמן מוגבלים ומצומצמים יחסית למטרה שיקומית, ההשקעה יכולה להיות משמעותית פחות וניתן גם לבחור אפשרויות השכרה.

כשאתם בוחרים כיסא גלגלים בצורה נכונה, אתם מקבלים החלטה נכונה שתלווה אתכם שנים

בחירה של כסא גלגלים היא לא עניין של מה בכך, אבל ריבוי האפשרויות האיכותי בתחום זה כיום מאפשר לנו גם להגיע לטוב ביותר עבורנו או עבור האנשים הקרובים אלינו.

atstatst1
אי טי שיקום בע"מ מספקת אביזרים לנכים מכל הסוגים, כסאות גלגלים, עמידונים, שיקומונים, כריות נגד פצעי לחץ, הליכונים, ועוד, לחברה ניסיון וותק של שנים רבות בתחום השיקום והתמיכה עם צוות עובדים מיומן ומנוסה כך שיכול להתאים לכל אחד ואחד מכם בדיוק מה שרציתם, לפרטים נוספים ולצפיה במוצרים שלנו כנסו לאתר