המדע הסודי של הצעות מחיר / מאת: אורבן נדלן

בחורה עם מחשב נייד

על פי חברת אורבן נדלן כאשר אתה פותח הציע צריך להיות מבוסס על שני דברים: מה אתה יכול לשאת (מאז אתה מעדיף לא לעלות על עצמך), ומה אתה באמת לסמוך על הנכס שווה. הפוך את ההצעה הפתיחה שלך משהו סביר הגיוני ולא הולך לעלבון ביסודיות את הסוחר. אנשים רבים חושבים שהם צריכים ללכת להביא את האירוע הראשון כאשר הם מציעים הצעה. הכל מסתמך על מה שהשוק עושה בזמנו. אתה צריך לקחת גנדר על מה בתים שונים נעלמו באזור זה ואתה צריך לקבל עלות נורמלית עבור כל רגל מרובע. לדוגמא בית במחיר עבור כל הנחת רגל מרובע הוא אקולייזר מדהים. כמו כן, לבדוק אם השכנים יש סידורים להקים הרחבה נוספת או מגרש כדורסל או מגרש טניס, משהו שעשוי להוזיל את הערכת הנכס לא רחוק.

פרויקט אורבן נדלן
פרויקט אורבן נדלן

כיום, מגוון רחב של נכסים הם מאחורי החיובים רכושם ובמקרה שיש לך את הנתונים החשובים זה נותן לך כרטיס מדהים לארגן הסדר הגון. כדי לגלות, ללכת למשרד נציג המחוז.

יזמים יכולים לראות הצעה כי הוא מספר דירות ובטח רואים את זה יותר חשוב. מספר עגול נעים נשמע כמו זה המוצע שם בחוץ. כאשר אתה מקבל יותר בפרט את הסוחרים יחשבו שיש לך את ההצעה הצעה זהירה.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.