הלילה שבו הזאבים יוצאים לצוד/ אופיר בלומר- ספרות נוער

מכתב מסתורי ומאיים ששירי מקבלת מוביל אותה ואת חברתה גאיה לתעלומה מסתורית, הכוללת את היעלמותו של אחיה של גאיה ותמונות מוזרות ומכתב נוסף שנשלחים לחברי תנועת הנוער של גאיה. מיהו הזאב והאם הוא יצא לצוד?

הלילה שבו הזאבים יוצאים

"זה יקרה בלילה שבו הזאבים יוצאים לצוד. את תאבדי את כל מה שהיה לך, ותינתן לך הזדמנות לזכות בכל מה שרצית שיהיה. זה יתחיל עוד קודם, אולי כבר התחיל. דברים יתחילו להיעלם. דברים שחשובים לך. ובסוף הרוח תנשוב ותיקח את הכול, תישא הכול באוויר רחוק ממך. אל תנסי לגלות מי אני, אבל דעי לך שאני במקום קרוב מאוד. אם תנסי לגשש ולחשוף אותי, את עלולה למצוא את עצמך במשחק מורכב יותר מכל משחק אחר שבו הזדמן לך לשחק"
זה היה תוכנו של המכתב ששירי קבלה. המוזר הוא שהוא היה כתוב בכתב ידה של גאיה…

שירי וגאיה, שהיו חברות טובות ביסודי, יעלו לכיתה ח' בקרוב. כבר שנה שהן בקושי מדברות, לאחר שכל אחת מהן עברה לחטיבה אחרת אחרי בית הספר היסודי. גאיה חברה בתנועת הנוער העובד והלומד, דבר ששירי לא שותפה אליו, וממלא את חייה היומיומיים של גאיה.
בעקבות המכתב המאיים, שירי פונה לגאיה. אך, גאיה טוענת בתוקף, שלמרות שזהו כתב ידה, היא לא שלחה אותו והיא לא יודעת מי יכל לשלוח אותו. שירי מבקשת את עזרת של גאיה, לגלות מי השולח. אך לגאיה, חיים משלה והיא מתחמקת ממנה. אבל, לפתע כעבור יומיים היא מבחינה שאכן נגנבה משירי בובת הכבשה שהכינה לה כמתנת יום הולדת ושהמכתבים ששירי כתבה לה נעלמו. היא גם שמה לב, שלאחיה הקטן, צוף, יש כתב בדיוק כמו שלה…ואם לא די בכך, הוא גם ציין את קנאתו בקשר הטוב שלה עם שירי, מאחר ולו אין חברים טובים כלל.

השתיים מחטטות בחדרו של צוף כדי למצוא רמזים, האם זה באמת היה הוא השולח. אבל בזמן שהן עושות זאת, אביה של גאיה חוזר הביתה ומודיעה להן שצוף נעלם…

האם צוף כתב את המכתב? האם יש קשר בין היעלמותו לבין המכתב ששירי קיבלה?

במקביל להעלמות המסתורית של צוף , קורים דברים מוזרים גם בתנועת הנוער של גאיה. חברי הקבוצה של גאיה, מקבלים בווטסאפ תמונות מוזרות ומכתב עם אותו כתב היד.

בסוף השבוע צפוי להיות ליל ירח מלא, וזה כנראה יהיה הלילה בו הזאבים יוצאים לצוד… האם יגלו מיהו הזאב לפני?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)