הלובי אומר הכול

בחורה עם מחשב נייד

נמאס לכם להיכנס לבניין עם לובי משעמם? בא לכם לשפר את הלובי ולא יודעים איך? אחרי שהשקעתם בעיצוב הבית, יכול להיות שהלובי של הבניין ממשיך לבאס אתכם. זה בדיוק הזמן להבין כיצד אפשר להעלות אותו בכמה רמות, בלי הרבה מאמץ ובלי הרבה השקעה.
יש כמה פרמטרים שאם תיישמו אותם בלובי בצורה נכונה ומותאמת, הוא יעלה את הציפיות לכל מי שנכנס כבר מהרגע הראשון. אנו באדיב שמירה וניקיון בע"מ אלופים בשינויים דרמטיים, ואנו כאן כדי לספר לכם על 10 טיפים שיעזרו גם ללובי שלכם להיות יוקרתי ואיכותי מהניסיון העשיר שלנו.

ניקיון ביניינים

10 טיפים לשיפור עיצוב הלובי

  1. טיפ אחד שיכול להישמע לכם די ברור אך הוא ממש לא ברור בבניינים רבים בישראל הוא שילוב צמחייה. גם אם זה נראה לכם סתמי וגם אם נראה לכם שזה קיטשי, שילוב אגרטלים עם פרחים או הנחת עציץ גדול בלובי יכול להיות מה שיעשה את הלובי הרבה יותר מעניין וחי.
  2. כדי להכניס ללובי שלכם קצת יותר יוקרה, אנו ממליצים לכם לשלב בו מראה. המראה יכולה להיות רגילה או מיוחדת, כאשר יש לא מעט מראות יוקרתיות שיכולות להיות מותקנות על הקיר בהשקעה חד פעמית ולאחר מכן תיהנו לאורך שנים. המראה יכולה להיות גם האלמנט שיגרום לכולם להתעכב בלובי עוד כמה שניות והם יבינו שמדובר בלובי מעוצב ואיכותי.
  3. שירותי שמירה בלובי אולי לא מוסיפים לעיצוב אך לבטח מוסיפים ליוקרה. אנו באדיב שמירה וניקיון בע"מ מציעים לכם שירותי שמירה מלאים!
  4. אם כבר הזכרנו את השירותים שאנו מציעים, אנו באדיב שמירה וניקיון בע"מ נעזור לכם להבריק את הלובי ולהפוך אותו ללובי יוקרתי במיוחד. שירותי ניקיון יסודיים ובעיקר פוליש לרצפה יבריקו כל מרצפה!
  5. אפשר לשלב דק בלובי. זה נשמע לכם די מוזר אך תכנון דק עם פינה ירוקה קטנה, יכול להיות רעיון מושלם.
  6. נסו ליצור הרמוניה בעזרת הצבעים. הצבעים צריכים להיות מונוכרומטיים כדי שיהיו נוחים בעין. נסו לשחק עם הצבעים בצורה נכונה וכך חצי משימה כבר מאחוריכם.
  7. אחד הגורמים השליליים ביותר בלובי היא יצירת מרווחים בעייתיים. התחושה בלובי צריכה להיות מרווחת יחסית אך לא מידי. תימנעו משטחים רבים מתים שאין בהם שימוש אך תימנעו גם מהעמסת יתר.
  8. אפשר ורצוי לשלב בלובי פריט יוקרתי כמו מזרקה קטנה. זה יכול להישמע לכם מעט מוגזם מידי אך זה יוסיף הרבה חן ויוקרה לכל בניין שיש לו מספיק מרחב.
  9. התאורה היא עוד אחד מהגורמים הכי משמעותיים שיש. ללא תאורה נכונה, כל ההשקעה שלכם בעיצוב תרד לטמיון. תדאגו להאיר מקומות חשוכים, תדאגו לשלב תאורה היקפית ועדינה ובמרכז הלובי ניתן למקם נברשת גדולה אם רוצים עיצוב יותר יוקרתי.
  10. דלת הכניסה היא אחת הנקודות הכי חשובות מבחינת העיצוב. אל תוותרו על שיפור הדלת כחלק משיפור מראה הלובי כולו.