הכשרה מקצועית עיצוב עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

הכשרה מקצועית עיצוב  עיצוב גרפי

איך לומדים את המקצוע

הכשרה מקצועית עיצוב  עיצוב גרפי  אפשר ללמוד גרפיקה בדרכים שונות. תחום עיצוב גרפי הוא אחד התחומים שגם אם אין לנו מודעות הוא קיים בשטח. לימודי עיצוב גרפי באמצעות האינטרנט היא מאפשרת יכולת לימוד מקצוע טכנולוגי מבוקש ומתקדם בסביבה הביתית. גם הקורסים שמוצעים דרך האינטרנט הינם מקצועיים ומקיפים בתחום הגרפיקה ומעניקים יתרונות רבים לתלמיד שלא התאפשר לו ללמוד בשום מכללה או בתי ספר לעיצוב ואחד היתרונות הוא: היכולת ללמוד לעומק את הנושא של עיצוב גרפי ואת הפונקציות הטמונות בשלל אפשרויות בתוכנות הגרפיות ולהכיר אותם לעומק. ללמוד עיצוב גרפי מהבית זה הרבה יותר נחמד, באמצעות מורה מתרגל שנמצא איתך רוב הזמן אונליין בכל רגע שתקבע עימו שיעור. מערכת זמנים לביצוע תרגול ויישום הלמידה על פי קצב ההתקדמות של כל תלמיד שבוחר ללמוד דרך הבית, מתאפשר לתלמיד להגיע למיומנות גבוהה בתוך פרק זמן נדרש, הדבר יכול להפוך גם לסביבת עבודה עבור התלמיד. הלימודים נעשים ברמות שונות אפילו אם הם אינם מעוברים דרך קורס בחוץ. אחד היתרונות בלמידה באינטרנט הוא החיסכון בעלויות נסיעה בתחבורה ציבורית. כאשר אנחנו לומדים דרך האינטרנט בבית נוכל גם לרכוש ידע וגם נקבל תעודה שאיתה נוכל לעבוד בהמשך בתחום הגרפיקה אפילו בתור עצמאיים שעובדים מול לקוחות.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

הכשרה מקצועית עיצוב  עיצוב גרפי  עקרונות הגרפיקה מהם?

טקסט ותמונה יחדיו יוצרים עיצוב גרפי במטרה להעביר מסר ותכנון הדרך שבה יציג המעצב לקהל. מגוון תחומים ושיטות רבות קיימים בעיצוב גרפי, כאשר אנחנו עובדים בעיצוב גרפי אנחנו שמים לב לעקרונות שקיימים בתחום זה, בחירת קונספט שאותו רוצים להעביר באמצעות עיצוב גרפי, בחירת תמונה מתאימה, בחירת סוגי גופנים שנשתמש ביצירת קו העיצוב. תכנון של לוגו העסק, תכנון אייקונים ועיצוב נקי ואחיד.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

הכשרה מקצועית עיצוב  עיצוב גרפי  מה עושים עם הלימודים הללו?

אפשר לעשות לא מעט דברים קיים הבדל גדול בין הידע למטרות אחרות בדפוס, המתמחים בתחומי התלת מימד ואנימציה. הידע הבסיסי בכל התחומים די דומה אחד לשני, אולם במגוון התחומים נדרש ידע נוסף מעבר למה שלמדנו בקורס עיצוב גרפי. מעצב המתמחה בדפוס יכיר סוגים של מדפסות והדפסות שונות. בעוד מעצב גרפי לאינטרנט ידע שפות של תוכנות בסיסיות שאר המעצבים הגרפים ידעו תוכנות בסיסיות בתחומי עיצוב אחרים הקיימים בשוק עיצוב הגרפיקה ויפיקו עבודות אחרות..

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/