הכרזת מלחמה/ בראד תור

מידע שהגיע מסוכנת יפייפיה בשם מינגשיה, הוביל סוכנים מארצות הברית להאמין שארצם בצרה גדולה. צרה בשם 'דרקון שלג'. מהי אותה צרה וכיצד ארצות הברית תתמודד איתה?

הכרזת מלחמה מאת בראד תור

מידע שהגיע מסוכנת יפייפיה בשם מינגשיה, שהיתה גם די- ג'יי משנחאי, הוביל סוכנים מארצות הברית להאמין שארצם בצרה גדולה. צרה בשם 'דרקון שלג'.
צרה שמשמעותה מתקפה הרסנית המתוכננת נגד ארצות הברית, מתקפה שתביא את סין לשליטה מלאה.

עבור סין העיקר הוא לא להיות מקושרת למתקפה כלשהי. צד שלישי, שכנראה לא ידע אפילו שהוא פועל מטעמה של סין, מעניק לסין יכולת הכחשה סבירה. העולם יוכל להאשים את הרע המוחלט, וסין תוכל להימנע מכל השלכות בינלאומיות. כדי שמשהי מבנות בריתה של ארצות הברית תנקוט פעולה, יהיה צורך בהוכחה חותכת שסין עומדת מאחורי המתקפה על ארצות הברית ואת זה סין לא מתכוונת לספק…

לשם כך גויסו שישה סטודנטים מהאמירויות, שנכנסו לארצות הברית דרך תוכנית התמחות של נאס"א, נפתחו מחנות עבודה בצפון- קוריאה וגויסו מספר מגייסים ומרגלים.
מה היתה התוכנית הגדולה של סין? כיצד הם מתכוננים לתקוף את ארצות הברית? האם במתקפה ביולוגית, כימית, אטומית?

כשנשיא ארצות הברית, מבין שארצו עומד בפני מתקפה חסרת תקדים הוא מגייס את הסוכן סקוט הרוואת (גיבור ספריו של בראד תור), שהוא סוכן מסוג אחר. הוא פועל מחוץ לכל המסגרות הרגילות ומותח את הגבולות עד הסוף, מבלי לפחד מהתוצאות ההרסניות שהוא עלול לשאת בהן במקרה של כישלון. כי מבחינתו – כישלון הוא דבר שאינו בא בחשבון!

הרוואת מנהל שניים מהמבצעים החשאיים והמסוכנים ביותר בתולדותיה של ארצות הברית : 'שחרור' ו'אבק זהב'. מבצעיים שיש ביכולתם למנוע את האסון הגדול, אבל, אם האויב יגלה שהם מתקיימים, הדבר עלול להוביל להכרזת מלחמה… הכרזת מלחמה, כשארצות הברית עדיין לא יודעת מול מה היא תצטרך להתמודד…

בראד תור, סופר רבי המכר של הניו יורק טיימס, הוא הכוכב החדש בשמי ספרות המתח העולמית. ספריו נמצאים דרך קבע בראש רשימות רבי המכר בארה"ב והם תורגמו ל- 27 שפות בכל רחבי העולם.
"הכרזת מלחמה" הוא ספרו השלישי שתורגם לעברית, אחרי "רשימה שחורה" ו"צוות חשאי".

מאחלת לכם קריאה מרתקת!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)