הכפתור של הלב וקובה סלק מהסרטים

כמה שהמצלמה שלי טכנית ומלאה בכפתורים, היא תמיד מצליחה ללחוץ על הכפתורים שבלב. תראו את הסיפור של יעל ואביעד, ואם תשארו עד הסוף יהיה אפילו קובה סלק מדהים

יעל ואביעד מחכים לתינוק חדש, ובתזמון מושלם עברו גם לבית החלומות שלהם, ואני? אני באתי לספר את הסיפור שלהם דרך המצלמה. המצלמה שלי מלאה בכפתורים, היא שחורה וכל כך טכנית, אבל תמיד מפתיע אותי איך היא מצליחה ללחוץ על הכפתורים הכי יפים של הלב ולהוציא את הנשמה של מי שמולי.

אז לפני הכל חשבנו ביחד מה הכי מאפיין את הבית שלהם, את מה שהם אוהבים ואת הדרך שלהם. כשהגעתי דיברנו על ההתרגשות מהכניסה לבית החדש, על הציפייה לבייבי שבדרך, ועל הבנות המהממות והמאוחדות שלהן.

"עכשיו אני כאן פשוט לנצור את הרגעים המיוחדים האלו, לכן תהיו פשוט אתם, לא צריך לדגמן או לעשות פוזות, פשוט להנות מכל מה הטוב שקורה פה"

IMG_2277

מי שמכיר אותם יודע, אצל יעל ואביעד יש תמיד אוכל ויין טוב, זה בית של אירוח ושל חברים ומשפחה. יש לשניהם טעם משובח באוכל וביין, ואם צריך המלצה למסעדה טובה הם לגמרי הכתובת. צילמתי אותם ביום שישי ואביעד עמד במטבח החדש שמותאם בדיוק לכל מה שהם אוהבים, והכין סירים עם ריח מדהים של בית שהוסיפו עוד יותר לאווירה הביתית. 

IMG_1786-2

 

 

השיח על הלידה המתקרבת ריגש את כולנו. המשפחה מתרחבת והבית בהתאם, ויש תחושה של רוגע ונחת שהתינוק החדש מגיע לבית רחב ונעים, הכל מוכן כאן בשבילו. כשאני מצלמת נשים בכלל ובהריון בפרט, חשוב לי שהן ירגישו טוב עם עצמן, שיהיה להן נח, ומזכירה להן בשביל מה אני כאן.  אני כאן לא כדי להוציא תמונות דוגמנות, אלא בעיקר לנצור את הרגעים המיוחדים האלו שמגיעים לפני שנולד התינוק.

לתינוק ממש לא משנה איך אנחנו נראות בסוף ההריון, כשיגדל ויסתכל על התמונות, הוא ירגיש את האנרגיה והאהבה וידע כמה חיכינו לו.

כשעופרי, כרמל ועמית נכנסו לעניינים, החיוך שלי גדל עוד יותר. אני אוהבת ילדים, עובדת עם ילדים כבר שנים ומאוהבת בדרך שבה הם רואים את העולם, בטבעיות ובשחרור שלהם. היה לי חשוב בעיקר לנצור רגעים של אהבה, אחוות אחיות והרבה צחוק וכיף. בכלל, העובדה שהן היו בבית שלהן עזרה להן עוד יותר להשתחרר ולהרגיש טבעיות ומאושרות.

IMG_2171IMG_2090

במהלך עבודת העריכה אני בוחרת ביחד עם המצולמים שלי שירים וטקסטים שמשלימים את התמונה, ובמקרה הזה בחרנו שיר של עידן רייכל "בראשית". הם מצאו מקום שיקראו לו בית וישכנסו בו יהפוך לשלהם. הכנתי להם סרטון עם השיר המרגש והתמונות כמו שאתם יכולים לראות כאן:

 

 

[youtube bUiH7QH3oXw nolink]

 

ומה עם הקובה סלק אתם שואלים? תוך כדי שאני מצלמת, אביעד הכין קובה סלק מעולה, וככה סיימתי את יום הצילומים המדהים והטעים הזה.  אתם מוזמנים לעקוב אחרי  בדף שלי בפייסבוק ולדבר איתי אם אתם רוצים שאבוא לצלם אתכם ואת הסיפור שלכם. ואם עשיתי לכם תאבון, קבלו מתכון לקובה סלק של האחת והיחידה לייזה פאנלים.

IMG_2385