הכנסי קצת צבע לחיים

בלב יפו קרוב לשוק הפשפשים מצאתי פנינה נדירה ואופנתית בשם ספירלה ( שם חיבה של ספיר באיטלקית) נראה כי נכנסתי לעולם צבעוני, חמים, אינטימי ומקסים מלא בכל מה שאישה יכולה לרצות ולחלום..תיקים תכשיטים ובגדים שיגרמו לכל אישה שרק תכנס לתא המדידה למדוד..להרגיש הכי נשית וסקסית כפי שהרבה זמן לא הרגישה..ספיר בעלת המותג, אישה צעירה, שאפתנית ומעוררת ומלאת  השראה אשר מגיל קטן חלמה על לימודי עיצוב אופנה במילאנו גדלה וכן הגשימה את החלום וזה בהחלט ניכר בעיצובים שלה. כשהגעתי לחנות למדידות מיד הוקסמתי מספיר באופן אישי ומכל פריט שמדדתי. הבדים הם בחלקם מאיטליה וחלקם מסבתא של ספיר מדובר בפרטי וינטג עדינים ומדהימים במיוחד.

אפשר לראות בכל בגד שתיקחי מהקולב  את מקורות השראה שהובילו לאותו עיצוב בין אם זה מוזיקה,אומנות,טבע,ים
אז לקחתי כמה פריטים ויצאתי לכיון מלון דיויוד אינטלקונטינטל, אני חייבת לציין שכל "לוק" שלבשתי גרם לי להרגיש מיוחדת ושונה בנוף בין שאר ה(א) נשים שפגשתי,הרגשתי סקסית אבל בטוב טעם, הבגדים צבעוניים וממש משמחים בלב. וכן יכול להיות שלא כולן יתחברו לסגנון וכן יש פה יציאה  מאזור הנוחות עבור רוב הנשים…אבל זה כל כך שווה את זה..התחושה הזאת שאת נראית הכי טוב בעולם עושה פלאים וגורמת לך להרגיש בדיוק כמו שאת נראית.
אחד הלוקים שבחרתי היה  מכנס בסגנון שנות ה 70 בצבע כתום עם טופ עדין בצבע לבן מבד פשתן עם פרחים שמתכתבים עם הכתום שבמכנס,הטופ הזה הוא מהדורה מיוחדת מאחר והוא נתפר מבדים שסבתא של ספיר השאירה לה. זה יצר מראה מרשים במיוחד.
IMGקטן_6227
לאחר מכן בברכת המלון, בחרתי בחצאית מבד דני אותה בחרתי ללבוש בקו המותנים כדי לתת דגש ולמשוך את העין לאזור הצר בגוף והוספתי טופ קייצי צעיר וקליל עם אננסים קטנים שישלימו את המראה ללוק כייפי נוח אבל לא מתפשר.
IMGקטן_6290
אופציה נוספת למראה  קליל וצעיר היא שמלה תכלת עם פסים לאורך השמלה מה שיוצר אשליה לגוף מוארך יותר, שילבתי גם חגורה דקה כדי להדגיש את אזור המותנים,ועקבים עשו רק טוב לטוטאל לוק.
IMGקטן_6428-02
אז אם את רוצה להרגיש מיוחדת שונה ולצאת מאזור הנוחות שלך ממש ממליצה לך לנסות את אחד מהפריטים של ספירלה.