הכנה ללידה בעידן החדש

במהלך השנים מתוך המפגש היומיומי שלי עם ההורים שבדרך, גיליתי שקיים צורך גדול לקורס הכנה ללידה דיגיטלי. אז הנה אני, מאגדת מעל 20 שנות ניסיון כמיילדת וכמלווה זוגות בחדר הלידה לקורס הכנה ללידה שאפשר לעשות מהאייפד, מכל מקום ובכל זמן, בנוחיות ופרטיות

הגלריה המקסיקנית המקום לעיצוב הבית - מבצע לבן לשבועות
הגלריה המקסיקנית המקום לעיצוב הבית - מבצע לבן לשבועות

צילום פרטי

בלידת בתי הבכורה החלטתי להיות מיילדת. זה הייעוד שלי, לעזור לנשים לקבל את חווית הלידה שאני רציתי בעצמי אבל לא קיבלתי. מאחורי וותק של מעל 20 שנות מיילדות , אבל אני עדיין מתרגשת בכל פעם שתינוק חדש נושם את נשימותיו הראשונות בעולם.

אז אני ורד ואני מיילדת. בעבר עבדתי כמיילדת במרכז ללידה טבעית בתל השומר ובחדרי הלידה בבית החולים. אבל בשנים האחרונות החלטתי להתמקד בלווי זוגות בדרך לחדר הלידה ובחדר הלידה, להעביר קורסים לטיפול בתינוק בחודשי החיים הראשונים ולעזור לכם להגיע אל ההורות בטוחים בעצמכן, בגופכן ובבן זוגכן. אני מנהלת ומלווה את קבוצת הפייסבוק 'גברים כורעים ללדת' בה אני מדברת בעיקר עם הגברים, שזקוקים להכנה ולליווי בלידה לא פחות מהנשים (ולפעמים אפילו יותר). בנוסף, אני מנהלת ומפעילה את הקליניקה הוירטואלית להריון ולידה המעניקה שירותי ייעוץ בנושאי הריון, לידה והחלמה מלידה גם בשעות שבהן מוקדי קופות החולים כבר סגורות.

למרות שאני מתעסקת, מלווה וחושבת על נשים וגברים לקראת לידה כל היום הבנתי לפני לא הרבה זמן, שחסר לי משהו כדי להשלים את הפאזל, כדי להרגיש שאני כאן ב-100% בשביל כל הנשים ההריוניות והגברים המבולבלים. מתוך המפגש היומיומי שלי עם ההורים שבדרך גיליתי על שקיים צורך גדול לקורס הכנה ללידה דיגיטלי. למה? ככה. כי הזמן שלכם יקר, לא תמיד תוכלו להשקיע אותו בנסיעות בפקקים וחיפוש חנייה בבית החולים בשביל קורס הכנה ללידה. ובכלל, לא חייבים תירוץ, יש מספיק אנשים שייהנו מאוד מקורס שבו הם שולטים בקצב הלמידה  ובתדירות.

הופתעתי מאוד לגלות שלמרות שבאינטרנט באמת אפשר למצוא הכל, קורס אינטרנטי מקצועי ומקיף שמועבר על ידי מיילדת עדיין אין. אז הכנתי לכם קורס כזה. הנושאים והתכנים בקורס הם שילוב של כל מה שנלמד בקורסים של בתי החולים ועוד ידע וניסיון שצברתי בעשרות שנות מיילדות.

5 דברים שתלמדו בקורס

  • תנוחות לזמן הצירים וללידה עצמה – תנועות ותנוחות להקלת כאבי הצירים ותנוחות שיקלו עליכן בזמן הלידה.
  • תנוחות, ותנועות לקידום הלידה – תרגילים שיעזרו לכן לקדם את הלידה כמה שניתן ללא התערבות רפואית ובאופן הטבעי והטוב ביותר עבורכן ועבור התינוק.
  • איך בוחרים את בית החולים – כל מה שכדאי לשים לב אליו בבית החולים ובחדרי הלידה. האם התנאים והמדיניות מתאימים לתכנית הלידה שלכם?
  • מה תפקיד המלווה? – מה תפקידם של המלווים בחדר הלידה? טיפים, כלים להתמודד עם המשימה הכי חשובה שלכם, ללוות את האישה שאיתכם במהלך הלידה.
  • השעות והימים הראשונים לאחר הלידה – מה קורה מיד לאחר הלידה? טיפים להנקה ולטיפול בתינוק הזעיר שרק נולד.

אני מזמינה אתכן ואותכם להצטרף אל וליהנות ממחירי השקה לקורס. אני מזמינה אתכן ואותכם ללמוד להאמין בגופכן, בחוזק שלכן ובכוח שניתן לכן מרגע שנולדתן, הכוח ללדת.www.veredmeyaledet.co.il