הקול (כ) סימנים מהיקום

איך הגעתי לדיגיטליות, במקום לאכול fish&chips בהולנד

אלבום פרטי
אלבום פרטי
אלבום פרטי

הולנד מחכה לך תירשמי "יפחדנית" עוד מעט 22.6  נשארו שבועיים לסדנה משנת חיים. סדנת  NO EGO  אין דברים כאלה,  8 ימים כולל אירוח מלא, במקום פסטורלי בהולנד עם ברנדון בייס מחברת ספר "המסע" , יהיה פגז הראש אומר, נעמיק עוד את הידע  ונרכוש כלים נוספים לחזק את המטופלים, נאכל fish&chips, נשלב טיול, נעשה חיים, נכיר אנשים חדשים ובעיקר נלמד לשחרר את האגו, מגניב 8 ימים של שכרון חושים ניתוק מהעולם וחיבור לאני .

מה עוד יכול להיות טוב יותר מהטוב הזה?

לפתע קופץ שדון,   אבל זה מלא כסף, אחר אומר איך תעזבי את הילדים 8 ימים? השלישי אומר תחזרי אחרת כדאי לך, הרביעי  עכשיו סיימת סדנת שפע קטן עלייך, תזמני שפע והיקום יסדר הכל על הצד הטוב ביותר.

זה נשמע כמו מקהלה של שדונים בראש, הלחץ מתגבר, בא לי להפריד את הראש מהגוף.

אם חשבתם שזה נגמר טעיתם ! פתאום מגיח הקול החמישי בתרועה גדולה מה יהיה עם הדיגיטליות בעסקים אם תתקבלי ? את יודעת שלא פשוט להתקבל, עובדה נרשמתבמחזור הקודם ולא התקבלת ואת כל כך רוצה את זה אל תוותרי.

אמאלהה גלגל הצלה פליזזז מה עושים? איך משתיקים אותם איך מתחברים לעצמי ולרצון האמיתי שלי.

מרגישה כמו בסרט הקול בראש קבלו תקציר של הסרט להמחשה.

[youtube NrP_sXVt7Io nolink]

 

שששש  שקט מתחברת  למדיטציה מופלאה שמצליחה להשתיק את הקולות בתוכי ולחבר אותי לעצמי. תנסו זה עובד. מתוך השקט נולד משהו אחר, נשאלת שאלה ליקום, התשובה מגיעה – הוסכם ממתינים עד ה15.6 לתשובה מדיגיטליות בעסקים.

היקום הוא שותף ומסמן לנו, כשאנחנו קשובים הדבר מאפשר לנו להרפות , לשחרר, לסמוך ולהשתיק את השדונים.

מה ששלנו מחפש אותנו וכשנבין את זה נפנה את הקולות וההתנגדויות הפנימיות בתוכינו. באותו יום התראה לפוסט בפייסבוק, בקבוצת הדיגיטליות בעסקים, עם תמונה שלי, כל מה שהצלחתי לראות , "אחת משלנו" כמובן שזה גם מה שרציתי לראות ואוו קפצתי משמחה זכיתי. אז זהו שלא, בתיבת המיל לא הייתה הודעה על זכייה, חייגתי לחברה שהייתה במחזור הראשון ונאמר לי שמידי שבוע מציגים מישהי עם הפרטים שלה בעמוד הפייסבוק של הדיגיטליות. נו טוב נשארו עוד 5 ימים ל15 לחודש אם לא תהיה תגובה קונים כרטיס ועולים על המטוס. עוברים יומיים והבשורה המשמחת מגיעה, אורפז רצינו להודיע לך שזכית בדיגיטליות בעסקים – יש יש יש ! אני בפנים כולי נרגשת, קופצת משמחה ורצה לספר לחברה.

ליקום יש סימנים ושפה משלו וככה הוא תומך בהתקדמות שלנו והתחנה הבאה במסע חיי היא דיגיטליות בעסקים, הולנד תחכה לשנה הבאה וגםה- fish&chips.

אלבום פרטי
אלבום פרטי
אלבום פרטי
אלבום פרטי

הקורס התחיל ואני אחרי המפגש הראשון, שלמה עם ההחלטה שלי, ומחבקת את כל האתגרים הדיגיטליים שהציבו בפני התכנים של הקורס.

#לאומי_עסקים#דיגיטליות_בעסקים#סלונה#סימנים מהיקום#הקולות בראש# שפת היקום#תודעה#תזמון#הקשבה#דיוק#יקום.

orpaz
מאמנת רגשית מלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי מרצה, סופרת ומנחת מעגלי נשים. מחברת הספר "הפחדים שלי הם לא אני" יוצרת קלפי מהפ"ך (מדיטציה, הכרת תודה, פעילות פיזית, כתיבה)