הכל בגלל הים 3 – כשאין זמן לרדת לים.

אז לא עזבנו את נושא הים עדיין, זה הרי הכל בגלל הים, אך מידי פעם, כשאני מתעוררת יותר מאוחר, או שיש לי זמן קצר וחייבים להתחיל את היום מוקדם, אני פשוט עושה הליכות בשכונה היפה שלי בחיפה, שכמובן גם משם, מכל פינה כמעט, רואים את הים.

בחורה עם מחשב נייד

אני באמת גאה בעצמי. איזה כיף להגיד את זה "אני באמת גאה בעצמי", אני ממשיכה לכתוב ולצלם, ואני מאוד נהנית בתהליך, שזה לא פחות חשוב, ואני ממשיכה לעשות הליכות, לפחות שלוש פעמים בשבוע, חזרתי להיצמד לתפריט ואני באמת גאה בעצמי, כי הפסקתי עם התירוצים. אני כל-כך נהנית, שאין צורך בהם.

אז לא עזבנו את נושא הים עדיין, זה הרי הכל בגלל הים, אך מידי פעם, כשאני מתעוררת יותר מאוחר, או שיש לי זמן קצר וחייבים להתחיל את היום מוקדם, אני פשוט עושה הליכות בשכונה היפה שלי בחיפה, שכמובן גם משם, מכל פינה כמעט, רואים את הים.

אז אצלי בשכונה, אפרופו ה"מעריצים" מהפוסט הקודם, כבר יותר אנשים מכירים אותי, וכאן באמת כבר מידי פעם צופרים לי אנשים שאני מכירה ואומרים שלום בבוקר. הם כבר רצים לעבודה, במכוניות שלהם, לבושים ומסודרים, ואני מזיעה לי בבגדי התעמלות, חמושה במשקפי שמש ובכובע מצחייה, עם הטלפון, האוזניות והפלייליסט שהבת שלי העלתה לי לנייד.

גם כאן יש את המסלול המוכר והמיוחד, מדי פעם אני משנה קצת ומוסיפה עוד קטע קטן, הולכת דרך רחוב אחר, בודקת מאיזה רחוב יש פחות עליות וירידות ובוחנת את כל מה שבדרך, את הבתים, הגינות, הנוף המדהים. בדרך הקבועה, אני מכירה כבר כל שיח ואבן כמעט, אני יודעת שאני מגיעה לסיבוב מסוים שהנה כאן יש את שיח היסמין עם הריח המדהים, ובפנייה ימינה יש את הכלב שנובח תמיד, הגדר הירוקה עם הצמחייה הריחנית וכל היופי הזה מסביב.

הדבר היחיד שמעצבן בללכת ברחוב זה עשן המכוניות באף, אין את האוויר הצלול והנקי של הים, אך גם זה כיף ויש לו את היתרונות משלו, תוך חמש דקות משם אני כבר בבית, מקלחת קצרה, ארוחת בוקר קלה ולעבודה, הכל יותר זריז.

והכי חשוב בכל הסיפור, שאין יותר תירוצים של "אין לי זמן" ו"התעוררתי מאוחר", גם לזה יש פתרון ואפשר לעשות את ההליכות בכל מקום.

דפנה אולמן בארי
בשנים האחרונות, תמיד כששאלו אותי מה מאפיין אותי, הדבר הראשון שעלה לי - שאני אמא, קודם כל אמא, לפני אישה, לפני רעייה, לפני דפנה המצחיקה, דפנה המוכשרת, אמא. גם עכשיו אני אמא רק שעכשיו אני אמא מתבגרת, וואו ומעכשיו גם סבתא מתבגרת, סליחה סבתא צעירה, אמא לשתי בנות ממש גדולות כבר, לא יאומן, איך הזמן עובר מהר. עכשיו הועלתי בדרגה, גם אני מתבגרת, סבתא מתבגרת. ולמרות שאני הכי עסוקה בעולם, עדיין יש לי זמן לכל הדברים והחיים שלי מלאים מכל הטוב שיש, אשמח לשתף אתכם.