הכללים שיגמרו לך להתחיל להתאמן

בחורה עם מחשב נייד

פעילות גופנית הכרחית לבריאות שלנו, לא כולנו מסכימים עם זה, אך לא צריכים להיות רופא כדי להבין שזה לא בריא לשבת כל היום ולא למתוח את האיברים בגוף. אין זה מפתיע שהרבה מאוד אנשים לא מצליחים להביא את עצמם להפעיל את הגוף. הנה כמה כללים שיעזרו לך לקום מהספה.

1. פני לעצמך זמן- אימון ספורט לא חייב להיות ארוך. אימון קצר אך אינטנסיבי יכול לתרום רבות לפעילות ספורטיבית ולעיתים הוא אף יעיל יותר מאימון ספורט ארוך.

2. מציאת לו"ז מתאים- מצאי לך יום בשבוע או אפילו יומיים בהם תוכלי להתאמן, זה יכול להיות יום שאת חוזרת מהעבודה מוקדמת, או יום בו תחליטי שאת מפנה לך זמן לאימון. אפשר לנסות לקבוע עם בן הזוג או אפילו עם חבר/ה קרובים ותיצרו לכם מועד קבוע משותף שתצליחו לעמוד בו. ברגע שתהפכי את האימון למשהו שגרתי בחיים שלך, כך תתצליחי להתמיד.

3. קבלי עזרי- לא התאמנת בשנים האחרונות ואין לך מושג מאיפה ואיך להתחיל, תקבעי מספר אימונים אישיים עם מאמן כושר או מדריך בתחום הספורט בו תרצי להתחיל להתאמן, זה יאפשר לך להפיג את החשש של איך מתחילים מכאן. באם תתחילי להתאמן באימון ספורט שאת לא נהינת ממנו כלל וסובלת יותר מאשר הקושי של האימון, לא תהיה לך המוטיבציה להתאמן יותר.

4.תחרות- אינך תחרותית, אך בעלת מוטיבציה, או שאת כן תחרותית? אין בעיה. הציבי מטרות שתרצי לעמוד בהן ותיצרי לך תחרות פרטית משלך כדי לעמוד בפני האתגרים שהצבת לעצמך. רק חשוב להדגיש, עם כל הרצון להוציא מעצמך את המיטב שלך, צריך להיזהר ולהימנע מפציעות מיותרות אז כדאי שלא להגזים באינטנסיביות של האימון.

5. הנאה-קשה מאוד למצוא תחום שיגרום לכן לקום מן הכורסה. אך כדאי למצוא תחום שימשוך אותך להתאמן. כמו שנאמר לעיל יהיה לך קשה להתמיד במשהו שלא תאהבי. במידה ונרשמת למכון כושר ואינך אוהבת להתאמן שם יהיה לך קשה להתמיד ותרצי לבטל את האימון במהירות. לכן מומלץ לבחור תחום שאתם מתחברים אליו אפילו שהוא לא ממש ספורט שיביא אתכן לתוצאות מיידיות.

והכלל הכי חשוב כמובן- נשים וגברים הגיע הזמן שתלבשו בגדים איכותיים והשתמשו בציוד ספורט איכותי. אינכם נדרשים להוציא הוצאות גדולות בשביל להגיע לתוצאות גדולות.

לטיפים נוספים- כנסו לאתר שלנו, אנחנו גם ב-facebook.

בגדי ספורט באלי אקספרס