הכלכלה או קלקלה? לקראת חדוש המסחר באמריקה הגדולה

בחורה עם מחשב נייד

אין ספק, שההדפסה שנעשת כיום בעולם, יוצרת מצב לא הגון לרוב בני האדם, שהרי הכסף המודפס, הולך רק לידיים, שרגילות לקבל אותו, כאילו הוא שלהם, אבל…בעצם המצב הוא ממש נורא. אין אשראי, אין מזומן, אין שכר הגון, אלא אם אתה שייך לקבוצה מאד לא הגונה וזה בלשון המעטה, כי היתכן שחברה שרק היתה לפני 5 שנים 5 דולר היום מחירה 112 ולא מדובר במניה אחת.

גם החוצפה הפחדה שהנה השוק מתמוטט, אבל כמעט בכל יום, באופן מלאכותי הוא עולה חצי אחוז או אחוז, ובחגיגה משתתפים רק אלו שגרמו בחזירות הקפיטליזטית שלהם, למיתון הכי נורא שידע עד כה העולם, אבל כמו תמיד להם לא קורהשום דבר, אם הם שוב טועים אז גם לא נורא, מדפיסים עבורם כסף, בנוסף לשמיטת חובות שכבר עכשיו מכינים את מהלכה, כי ברור שאת הזהב באופן מלאכותי הרסו, ככה שכל מי שהחזיק כספו במתכת הזהובה, מצא את עצמו נגד כל חוקי הכלכלה, עם השקעה שירדה לרמת אפס…כי…

אין אינפלציה, כך אומרים לנו, אבל האם זו האמת? או המחיר אותו מחיר, אבל האריזה פשוט מידי יום קטנה ועוד קטנה, מצב ששום אדם לא היה יכול לעשות, מבלי לשלם עליו בתביעה כספית ופלילית חמורה, אבל אם עושה את זה הקבוצה ששולטת בעולם, תודות לזה שהציבור בכל העולם, אין בידיו להלחם בתופעה הנורא, אז מותר למנהיגינו לעשות ככל רוחם?

אבל על זה עוד הם ישלמו, כי העולם הולך לתוהו ווהו, אלא אם לא יפסק מצב, בו מדפיסים כסף והוא מגיע לאחוז קטן מאד של העולם.

מצד אחד בעלי שכר ובונוסים מופקעים ומצד אחר כל העבדים שמשתכרים שכר כבדות, של 10 דולר לשעה…ושיא החוצפה, שכאשר נוספים מקומות עבודה, בשכר ניצול שכזה שהוא איום ונורא, אומרים לכולנו…הכלכלה משתפרת, אבל לא יגידו לנו את האמת, שהיא שיש ירידה התעסוקה הכלל עולמית, במיוחד במשרות מלאות, אבל מה כן יש…??? יש עליה בהיקף הגיוס של עובדים לחלקיקי מישרה, בשכר עבדות נוראה.

אז מה לעשות?

לקנות  TVIX כדי שיהווה לכל מי שמשחק במשחק של הבורסה, הגנה. זה לא להשקעה. אבל אם תבוא מפולת והלוואי שלא תבוא, אבל אז…נהייה מוגנים לפחות באופן חלקי, כי המצב של היום, בו אומות העולם ומנהיגיהם מדברים בשפה יפה, אבל מבלי לעשות לשינוי המצב הנורא, סופו שיביא למלחמה כלכלית ואולי צבאית דבר שאיש לא תכנן, אבל אם יקרה, זה יהיה אסון לכולם, אבל לא לקבוצה השולטת בעולם

הם מקבלים כל החיים קצבאות יפות, להם גם אין מגבלה תקציבית ומעולם לא היתה.

מה עוד לעשות?

להחזיק מניות שמשלמות דוידנדים, אבל לקחת בחשבון שהם יכולים לרדת מאד חזק, כי מניה שהיתה 5 והיום היא 100 גם אם היא חזקה, לאן היא תעלה? ל1000…2000 או יותר…אולי. אבל כבר היו מניות שהיו עם שלוש ספרות ונמחקו מהמפה העולמית של הכלכלה, או יותר נכון קלקלה.

מה עוד אפשר לקנות?

סל של תעודות המחזיקות משכנתאות כמו REM אבל ראוי לעשות על כך כתבה באופן נפרד

שיהיה לכולם בהצלחה