הכלה מאיסטנבול, פארוק בוראן: מהו סוד הכריזמה של השחקן אוזג'אן דניס?

מיהו בדיוק אוזג'אן דניז המגלם את פארוק בוראן בסדרה הכלה מאיסטנבול? מה מסתתר מאחורי האישיות הממגנטת של השחקן? האם הוא כריזמטי במציאות? מפת לידה עפ"י נומרולוגיה קבלית מגלה הכל. ו…אסלי אנוור? בסוף מאמר זה מצפה לכם הפתעה…

faruk 5555
"פארוק, תעשה לי ילד". "כולנו חולות במחלת פארוק!". "לא יכולה יותר עם היופי הזה!"… ויש עוד המון תגובות מתלהבות בקבוצת הפייסבוק לסדרה "הכלה מאיסטנבול". מהו סוד הכריזמה של השחקן אוזג'אן דניז, המגלם את פארוק בוראן, לפי מפת לידה נומרולוגיה קבלית? וסורייה \ אסלי אנבר? כנסו לקישור המופיע למטה…

 מיהו אוזג'אן דניז המשחק את פארוק בוראן בסדרה הכלה מאיסטנבול?

השם אוזג'אן מצביע על אדם טוב לב עם חיבור יפה של רגשות לשכל. אדם הומני ואידיאליסטי המשלב רעיונות עילאיים עם רגש. אדם רומנטי, מוסרי ומתחשב בזולת. אוזג'אן מסור למשפחתו, ויש לו משיכה למיסטיקה ורוחניות. יש לו נטייה לשגות בחלומות שווא בכל הקשור לזוגיות ומערכות יחסים. עליו להיות מציאותי וענייני כשמדובר ברגשות, מין וזוגיות. גישתו לחיים מעשית ומפוקחת. מסתכל על כל נושא מנקודות מבט רבות, ולכן הוא מצליח במעשיו. הוא אדם פתוח, גמיש וחכם וזה מסייע לו בחיים. אוזג'אן דניז פועל בזריזות ולעיתים בפזיזות. בעל יכולת תקשורתית מעולה עם הזולת. הוא דומיננטי ומנהיג ולא אוהב שמחליטים במקומו. חסר טאקט, אבל שנון ומשעשע. עליו להיזהר מביטחון עצמי מופרז. (שימו לב איך אותיות השם  אוזג'אן עפ"י הקבלה, מעצבות את האופי שלו)

 אוזג'אן דניז \ פארוק בוראן נולד ב 19.5.1972. איך תאריך הלידה שלו מעצים את הכריזמה?

תאריך הלידה מצביע על מרכזיות, שליטה וכריזמה. יש לו אומץ, תעוזה וביטחון עצמי. הוא ייחודי עם יכולת נתינה גבוהה. מה שעליו ללמוד זה להיות סבלן וסובלן ולא להיכנס לוויכוחים ותוקפנות. כמו כן לשחרר שליטה ולא לצבור כעסים. לזכותו יאמר, שיש לו יכולת להתבונן פנימה, להחכים ולהתגבר על המחסומים בחיים שלו.

 מפת לידה נומרולוגית קבלית מה אומרת על אוזג'אן דניז \ פארוק בוראן?

דרך החיים שלו מצביעה על אמפטיה, הדדיות וצורך לשתף פעולה.
הכוכב השולט מצביע על אדם טוב לב, מהיר, סודי וחרוץ. יש לו חוש הומור שנון, חבר נאמן, וגם חסר טקט ובעל פתיל קצר.
משאלת הלב מחזקת את הצורך לעשות שינויים מרחיקי לכת ולקבל תובנות.

מהו הגלגול הקודם של אוזג'אן דניז \ פארוק בוראן?

גלגול קודם\זיכרון נשמתי של פארוק\אוזג'אן מצביע על צורך לשלוט באחרים דרך תגובות רגשיות. יש לו קושי להיפרד ועליו ללמוד להתבגר. יש משהו ילדותי באישיותו שמצד אחד מחבר אותו לאימא ולצורך שיערסלו אותו, ומצד שני גורם לו לקבל תובנות, להשתחרר ולהיות ממוקד במטרות שלו. קשה לו עם דחייה רגשית כי הוא מאד רגיש ופגיע. ההצלחה בקריירה מוציאה ממנו את הילדותיות ועוזרת לו להשתחרר מהעבר. בסדרה רואים אחד לאחד – איך הזוגיות והקריירה סייעו לו להתנתק מאימא ולהפוך לבוגר.

תכל'ס  – סיכום מפת הלידה מצביע על אוזג'אן דניז \ פארוק בוראן כאדם כמעט מושלם. מצד אחד אדם רומנטי, מלא כריזמה, חבר נאמן ואהוב על הבריות, ומצד שני – ילדותי, מחפש אהבה כמו בסרטים (הכלה מאיסטנבול) ובעל פתיל קצר. נוסחה ממש מוצלחת כדי להיות מושא הערצה לנשים בעולם. עכשיו אתן מבינות נשים יקרות, למה הוא כ"כ ממיס לכן את הלב?

עדכון עתידות 19.5.2019: החל מהיום ועד 5.2020, הולכת להיות לו תקופה דיי מאתגרת. שנה אישית של סיום תהליכים שמעיקים, שינוי התנהלות וגישה בחיים. כל זה מלווה בחשבון נפש לא פשוט. גם הנישואין שלו עומדים במבחן. קשה מאד לשחזר הצלחה עצומה שהייתה לו בשנה האחרונה. היום- הוא מעכל מה שעבר, מסיק מסקנות ומגיע לתובנות…ולקראת שנה הבאה 5.2020- שוב פריצת דרך והצלחה!!!

*****************************************************

ושימו לב… ניתוח נומרולוגי מדליק של סורייה המדהימה- כנסו כאן בכיף:) אל תפספסו!!!

הכלה מאיסטנבול: סורייה והשחקנית אסלי אנבר- האם יש קווי דמיון ביניהן?

וגם: התאמה זוגית בין אוזג'אן דניז ו- אסלי אנבר – כזוג במציאות, איך היו מסתדרים?

הכלה מאיסטנבול: מפת לידה של אסמה סולטן, פארוק בוראן, סורייה ועוד הפתעות:)

והמאמרים הנ"ל באנגלית…

Istanbullu Gelin, Faruk Boran: What is the secret of actor Özcan Deniz’s charisma?

 Istanbullu Gelin:  Suriya and actress Asli Enver – Are there any similarities between them?

 ואם טרם התמכרתם לסדרה הכלה מאיסטנבול- כנסו לקישור ותתחילו ליהנות. כל הפרקים כאן!

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה| נפתלי פרום