הכלה מאיסטנבול: סורייה \ אסלי אנבר- קווי אופי ודמיון לפי מפת לידה נומרולוגיה קבלית

מפת לידה של סורייה \ אסלי אנבר מצביעה על אישה דומיננטית וחזקה, הזקוקה להמון חום ואהבה כדי לממש את עצמה. לשחק בסדרה "הכלה מאיסטנבול", רק טוב עושה לאישיות שלה. כמה סורייה ואסלי דומות? כנסו כאן ותגלו

suray

היא יפה, חכמה, נחושה ואסרטיבית. סורייה יודעת לאהוב ולפנק את בעלה פארוק . יש לה לב ענק ועיניים טובות שיכולים להכיל את כל הדמויות בסדרה הכלה מאיסטנבול. הגברים הולכים שבי אחריה, והיא ממגנטת באישיותה את הקרובים אליה. מי היא אסלי אנבר המשחקת את סורייה? האם יש קווי דמיון ביניהן? האם אפשר להתאהב בה גם במציאות? חקרתי ובדקתי את מפת הלידה עפ"י נומרולוגיה קבלית. תראו מה גיליתי…

 מי היא אסלי אנבר המגלמת את סורייה בסדרה הכלה מאיסטנבול?

השם אסלי מצביע על אישה בעלת חשיבה מקורית, עקשנית מאד ולא מוותרת על האמת שלה לעולם. מסוגלת לשמור סוד ויש בה גם נדיבות וגם קמצנות. קשה לה לשוחח על בעיות רגשיות והיא לעיתים נסגרת בתוך עצמה. זקוקה להמון חום, ביטחון והגנה מבן הזוג. יש לה פחדים וחששות בכל הקשור למערכות יחסים ונישואים. יש בה עצלות מסוימת, והיא אנוכית וערמומית. אסלי אנבר אישה מאד חושנית ומושכת, ויש לה צורך בהנאות כמו אוכל, ממון ומין.

 סורייה \ אסלי אנבר נולדה ב 10.5.1984. איך תאריך הלידה משפיע על אישיותה?

תאריך הלידה מאד מחזק את האישיות המיוחדת שלה. היא אסרטיבית ונחושה ומקרינה עוצמה וחוזק לסביבה הקרובה. מספר יום הלידה ומספר בגורל זהים = 10 דבר המצביע על מנהיגות, אינטואיציות טובות ובטחון עצמי. בפן החוסם היא פרפקציוניסטית, חסרת סבלנות, עקשנית ויש לה כעסים מודחקים.

 מהו הגלגול הקודם של סורייה \ אסלי אנבר – הכלה מאיסטנבול?

לאסלי, זיכרון נשמתי של "אני צודקת, והאמת שלי הכי נכונה". היא צריכה להבין שיש עוד אמיתות נוספות בעולם ועליה ללמוד לראות נקודות מבט שונות. עליה ללמוד להקשיב לאחרים, לפעול בטקט ולהיות דיפלומטית. וכן, לשים את האגו בצד!

תכל’ס, מפת לידה של אסלי אנבר מצביעה על אישה דומיננטית וחזקה הזקוקה להמון חום ואהבה כדי לממש את עצמה. קצת יותר פתיחות ונגיעה במקומות הכואבים- מאד יעזרו לה להגיע לאיזון בחיים. כפי הנראה, לשחק בסדרה "הכלה מאיסטנבול", רק טוב עושה לאישיות שלה. ו…כמה סורייה ואסלי דומות? אתם תחליטו!

ושימו לב! ניתוח נומרולוגי מדליק של פארוק המדהים. כנסו כאן בכיף!

הכלה מאיסטנבול, פארוק בוראן: מהו סוד הכריזמה של השחקן אוזג'אן דניס?

וגם: התאמה זוגית בין אוזג’אן דניז ו- אסלי אנבר – כזוג במציאות, איך היו מסתדרים?

הכלה מאיסטנבול: מפת לידה של אסמה סולטן, פארוק בוראן, סורייה ועוד הפתעות:)

Istanbullu Gelin, Faruk Boran: What is the secret of actor Özcan Deniz’s charisma?

 Istanbullu Gelin:  Suriya and actress Asli Enver – Are there any similarities between them?

 ואם טרם התמכרתם לסדרה הכלה מאיסטנבול- כנסו לקישור ותתחילו ליהנות. כל הפרקים כאן!

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669


מקורות: נפתלי פרום \ ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה