הכלה מאיסטנבול אוזג'אן דניז, אסלי אנבר: למה הם לא זוג במציאות?

בסדרה הכלה מאיסטנבול, אוזג'אן דניז וגם אסלי אנבר לא מחויבים אחד לשנייה כזוג. הם שחקנים מאוהבים, יש ביניהם משיכה מינית אמיתית ויודעים להביע תשוקה. איך הייתה נראית התאמה זוגית ביניהם אם היו זוג במציאות?

hakala6666666

הטירוף סביב הכלה מאיסטנבול סוחף רבים מאתנו, בארץ ובעולם. אוזג'אן דניז \פארוק, אסלי אנבר\ סורייה – הזוג המדהים הזה מציג מסירות, תשוקה ואהבה מטורפת אחד לשנייה. על פניו נראית, התאמה זוגית מושלמת – חלומם הרטוב של כל הזוגות (יותר הנשים). אנחנו לרגע שוכחים שהם חיים בסרט, ואילו אנו חיים את המציאות. אני מאד סקרנית לדעת, אילו  אוזג'אן דניז ואסלי אנבר היו זוג אמיתי –האם הייתה קיימת ביניהם התאמה זוגית כ"כ מושלמת כפי שמצטיירת לנו בסדרה? סקרנים כמוני? בואו נצא לדרך…

 לפי תאריך לידה: מה אומרת התאמה זוגית אוזג'אן דניז + אסלי אנבר?

הנה תאריכי הלידה של הנאהבים והנעימים: אוזג'אן דניז 19.5.1972, אסלי אנבר 10.5.1984…לפי נומרולוגיה חיבור של מספרי הגורל שלהם מצביע על זוגיות המבוססת על איזון בין חומר לרוח. קשר השואף להבנה הדדית, להישגיות וצורך בהכרה\מעמד. ולא הכל מושלם! על מנת לממש את החיבור הנפלא הזה עליהם להיזהר מרכושנות, אגו ומאבקי כוח. שניהם צריכים את השקט והלבד על מנת לממש את עצמם ואת הייחודיות שלהם.

 לפי הקבלה: מה אומרת התאמה זוגית אוזג'אן דניז + אסלי אנבר |הכלה מאיסטנבול?

חיבור האותיות מצביע על קשר רוחני ואינטלקטואלי של הערצה הדדית, חוכמה, פתיחות וטוב לב. שניהם לא שיגרתים ויודעים לתת מרחב אחד לשנייה. הם אנשים חזקים ומרדניים שלא אוהבים ללכת בתלם. קיימת משיכה מינית וגופנית חזקה מאוד, אולם יחד עם זאת קשר זה לא מומלץ למיסוד, כי ישנה הרגשה של חוסר כנות מוחלטת של אחד מהם. במידה והיו נשואים- תיתן תחושה של קושי להבין את הצרכים הרגשיים אחד לשנייה. אסלי יותר רגועה ונינוחה ואוזג'אן יותר עצבני וחסר מנוחה. בעת מריבה תיתכן תחושה של חסך רגשי עמוק. שורה תחתונה- קיימת התלהבות ומשיכה בתחילת הקשר, שעם הזמן האהבה הגדולה דועכת ומאבדת מכוחה.

 אז עכשיו אתם מבינים מדוע אוזג'אן דניז ואסלי אנבר לא זוג במציאות? בסדרה הכלה מאיסטנבול, הם לא מחויבים אחד לשנייה, הם שחקנים מאוהבים, יש ביניהם משיכה מינית ויודעים יופי להביע תשוקה מתוך חיבור האותיות הנפלא שקיים ביניהם. ברור שיש להם שיעורים בזוגיות בסרט! למזלם- התסריט מכתיב להם מילים לפה, הם שחקנים נפלאים שנכנסים לדמות, וכולנו כאן – מתמוגגים מנחת ורוצים אהבה גדולה כמו שיש להם. כן. אנחנו רוצים לחיות בסרט…

 

 מאמרים נוספים בנושא:

הכלה מאיסטנבול: סורייה והשחקנית אסלי אנבר – האם יש קווי דמיון ביניהן?

הכלה מאיסטנבול, פארוק בוראן: מהו סוד הכריזמה של השחקן אוזג’אן דניס?

הכלה מאיסטנבול: מפת לידה של אסמה סולטן, פארוק בוראן, סורייה ועוד הפתעות:)

 ובאנגלית…

Istanbullu Gelin, Faruk Boran: What is the secret of actor Özcan Deniz’s charisma?

 Istanbullu Gelin: Sureyya and actress Asli Enver – Are there any similarities between them?

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

Roga2002@gmail.com

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום \ ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה + זיווג מן השמים