הכינו את הבית שלכם לחורף

הכינו את הבית שלכם לחורף
הכינו את הבית שלכם לחורף

בדיוק לפני שהקיץ מסתיים כדאי יהיה לכם להכין את הבית לחורף הקרב ובא, כך תוכלו לעבור את החורף בלי בעיות ולהינות נהגשם בחוץ בתוך הבית החם שלכם. כמו שאתם מכינים את הרכב שלכם לחורף, כך גם את הבית שלכם אתם צריכים להכין, בין אם זה בית פרטי ובין אם זה בניין עם שכנים. דבר ראשון תמנקו את המרזבים, את פתחי הניקוז, תבדקו אם יש חוטי חשמל חשופים ותתקנו סקדים בקירות הפנימיים והחיצוניים של הבית שלכם, גם את קולטי השמש תנקו, בנוסף, אל תשכחו לבדוק אם החלונות אטומים כמו שצריך, יש לכם בית פרטי? יש בו פרגולה? תבדקו גם אותה אם היא מחוזקת כמו שצריך, בכל זאת החורף מגיע עם רוחות.

המבחן האמיתי של הבית

לא יורד אצלנו הרבה גשם אבל יש הרבה רוחות, רוחות חזקות, קור ועוד כהנה וכהנה. על מנת שתוכלו לעבור חורף שיהיה חם ויבש, תבדקו אם הבית שלכם אטום בפני חדירה של מים, תזמינו איש מקצוע אמין ומנוסה שיבדוק כל סנטימטר בבית שלכם ובגג הבית שלכם, תדאגו שהוא יבדוק את המרתף, את החניה (במידה ויש לכם בית קרקע עם חניה פרטית), את גומיות האיטום מסביב לחלונות והדלתות ועוד.

תחזוקה לפני החורף הקרב ובא

ישנה חשיבות רבה כיצד לבצע חלק מהתחזוקה בעצמכם, זה יחסוך לכם לא מעט כסף. יחד עם זאת, יהיו עבודות שתצטרכו בעבורן אנשי מקצועי מנוסים ומקצועיים. לדוגמה, קבלנים שמתמחים באיטום גגות, אלה אמורים לבדוק את אטימות הבית שלכם לקראת החורף.

זיפות גגות הוא חלק לא קטן מהעניין של הכנת הבית לחורף, מחפשים איש מקצוע אמין? מקצועי? חברת א.א.אדיב איטום גגות בע"מ פועלת בתחום האיטום כבר למעלה מ 50 שנה! תהיו בטוחים שאיתם אתם בידיים בטוחות, רוצים לדעת עוד? לחצו כאן למידע אודות זיפות גגות.