הכינו את ארון התרופות לחורף

בחורה עם מחשב נייד

24311_10151539827783738_378879746_n

הגענו לעונת המעבר, סתיו, קר וחם וחם וקריר ונעים וגשום ואז זה מגיע – הצינון המעצבן.

מה עושים עם אף דולף וסתום ? זו תחושה לא נעימה בלשון המעטה והרבה פחות נעימה כשזה מופיע אצל הילדים. נכון,  אצל הילדים הבעיה גדולה יותר מכיוון שלא כל תכשיר שנמצא בשוק מתאים ומותר  לשימוש.

כאן נכנסת לתמונה הסדרה החדשה של אוטרימר מבית אוטריוין של נוברטיס קונסיומר הלת'.

אז מה כוללת הסדרה החדשה ?

שלושה תכשירים עדינים לאף ממי ים , ללא חומר משמר ועשיר במיקרו אלמנטים טבעיים בעלי סגולות שונות ומגוונות להקלה על מצבי גודש ונזלת, לניקוי יום יומי של חלל האף, ללא הגבלה בכמות השימוש ולשטיפת הליחה העודפת והנזלת המיוצרים במצבים של צינון ואלרגיה. מתאים לניקוי חלל האף ושטיפת חלקיקים מזהמים כגון אבק, מעניק לחות לחללי האף כאשר הם יבשים או מגורים לדוגמא בחדרים מחוממים או ממוזגים, טיסה ועוד.

  • "אוטרימר", מתאים לכל המשפחה, גם לילדים ותינוקות (מעל גיל 3 חודשים) אשר אינם מסוגלים לקנח את אפם. מסייע בניקוי עודפי הליחה והנזלת אצל תינוקות העלולים לשבש את שגרת חייהם ( קושי באכילה, שינה לא טובה ועוד), ומסייע בנשימה סדירה והרגשה טובה. הגוף שב לחיים.

מחיר מומלץ לצרכן: 49.99 ₪ ל- 50 מ"ל.

  • "אוטרימר אלוורה"- תרסיס עדין לאף ממי ים טבעיים בתוספת אלוורה, הידועה כבעלת תכונות של הרגעה והענקת לחות. מתאים במיוחד לילדים ותינוקות (מעל גיל שנתיים)  ומסייע בניקוי עודפי הליחה והנזלת. "אוטרימר אלוורה" אינו מכיל חומר משמר, ניתן להשתמש בהתאם לצורך.

מחיר מומלץ לצרכן: 49.99 ₪ ל- 50 מ"ל.

  • "אוטרימר קולד&סינוס"- תרסיס מדוד לאף ממי ים טבעיים ולא מדוללים, בתוספת תמצית אקליפטוס ומנטה טבעי, המפחית את הגודש באף ומעניק תחושה מידית של נשימה חופשית, הקלה ורעננות משמעותיים.

            התכשיר אינו מכיל חומר משמר, מיועד לילדים מעל גיל 6 ומבוגרים.

מחיר מומלץ לצרכן: 55.90₪ ל- 20 מ"ל