היתרונות של שירותים המגיעים עד הבית!

בחורה עם מחשב נייד

מהפכת השירות הניתנת כיום לקהל הצרכנים יכולה להצטייר עבור רבים כפנטזיה עתידנית. האם היה ניתן להעלות על הדעת לפני מספר שנים כי סל הקניות השבועי יגיע עד לפתח הבית? מה אם היו אומרים לכם שתוכלו לזכות בביקור של רופא המגיע עד אליכם – הייתם מאמינים?

התרבות הדיגיטלית לא רק יצרה חברויות וגם קשרים רומנטיים, אלא שהיא גם איפשרה לרבים לבצע קניות ולרכוש שירותים המגיעים עד הבית. איך הפכו אותם שירותים ללהיטים כל כך גדולים ששיפרו בצורה יוצאת מן הכלל את איכות החיים?

זמן שווה כסף, ואתם יכולים לחסוך אותו

הדבר המהותי ביותר הוא החיסכון בזמן. כיום, יותר מתמיד, ברור לכולם כי זמן שווה כסף. סידורים שונים הדורשים מכם להגיע לתחנות שירות, מרכזי קניות או חנויות, בהכרח יגזלו מכם זמן. בעוד ישנם סידורים המסתכמים בכמה דקות בודדות, גם ישנם מקרים בהם אתם צריכים להקדיש מספר שעות מיומכם. דוגמא לכך:

  • הגעה אל הסופר לטובת קניות

  • החלפת המצבר במוסך

  • ביצוע תשלומים חודשיים בבנק הדואר

  • רכישת מתנה בחנות ועוד…

כיום, אתם יכולים להזמין את אותם השירותים עד אליכם בכמה קליקים בודדים! בזמן שאתם בבית, בתחילת היום או בסוף יום העבודה, תוכלו לקבל עד אליכם מצבר עד הבית! הייתם מאמינים?

שירות בסטנדרט הגבוה ביותר

שירות שמגיע עד אליכם הוא מטבעו שירות VIP – כזה המבקש להעביר אתכם חוויה טובה, ייחודית ובסטנדרט הגבוה ביותר. כך לדוגמא, במידה ותזמינו מצבר המגיע עד הבית, תזכו במעטפת השירותים הבאה:

  • בדיקה של המצבר הנוכחי

  • איתור תקלות/כשלים

  • התאמת מצבר חדש/תיקון המצבר הקיים

  • הוצאת המצבר הישן מהרכב ושילובו של זה החדש

שירות המגיע עד אליכם אינו בהכרח שירות אינסטנט מהיר. במקרה זה, מגיע אליכם טכנאי מצברים מנוסה ומקצועי המשרת אתכם במגרש הביתי שלכם! הימים בהם הייתם צריכים להגיע עד לפתח החנות או המוסך? אינם עוד! השירות מתאים גם לאלו מכם המעוניינים לתזמן מראש את החלפת המצבר, אך גם עבור אלו מכם הזקוקים לשירות החלפה SOS.

האם שירות עד הבית יקר יותר?

במרבית המקרים, תצטרכו לשלם תוספת עבור שליחות או הגעת הנציג עד לפתח הבית. שימו לב כי למרות "התוספת", עדיין במצטבר מדובר על חיסכון אדיר בזמן, כסף והמון כאב ראש. הצטרפו גם אתם לצרכנים רבים שגילו כי בכדי לקבל שירות טוב – אין באמת סיבה לצאת מהבית, אלא בעיקר להישאר בו!