היתרונות בחנות עם מוסך אופניים צמוד

בחורה עם מחשב נייד

למה כדאי לקנות אופניים מחנות עם מוסך צמוד?

כאשר קונים אופניים, בעיקר אופניים חשמליים, מומלץ לבצע את הרכישה מחנות מקצועית המספקת שירותי תיקון במוסך צמוד.

כמעט בכל מרכז מסחרי אפשר למצוא כיום חנות למכירת אופניים. בדרך כלל בחנויות אלו תמצאו אנשים בעלי ידע נרחב בסוגי האופניים הקיימים בחנות ובהתאמת הדגם לפי גיל ומטרה. אולם, כאשר מדובר בתיקון אופניים, יש צורך בידע מעמיק יותר והצורך גובר כשמדובר באופניים חשמליים.

היתרונות בחנות עם מוסך אופניים צמוד

חנות אופניים המציעה שירותי תיקון אופניים במוסך אופניים צמוד, היא קודם כל חנות מקצועית, הנערכת למתן שירות מלא ומקיף ללקוחותיה. חנות כזו תעסיק לא רק אנשי מכירות, אלא גם טכנאים מומחים לתיקון אופניים ובמיוחד טכנאים המבינים בתיקוני אופניים מהסוג הנמכרים בחנות. חנות כזו גם תחזיק את הרכיבים המתאימים לדגמים שהיא מוכרת, במידה ויהיה צורך להחליף וברוב המקרים תציע את שירותי התיקון במחירים נמוכים יותר עבור מי שגם קנה אצלה את האופניים.

כאמור, נושא זה משמעותי במיוחד כשמדובר בקניית אופניים חשמליים. באופניים כאלו יכולים להתעורר תקלות רבות, אשר שונות באופן משמעותי מהתקלות שאנו רגילים לראות באופניים שאינם חשמליים. ולכן, גם לאיש המקצוע המתקן צריך להיות ידע וניסיון בתיקון הרכיבים האלקטרוניים ובנוסף, הוא צריך להתעדכן בהבדלים בין הדגמים השונים של האופניים החשמליים ואילו חלפים מתאימים לכל דגם.

בשיטה זו, כאשר לקוח נכנס לחנות האופניים ומבקש לקנות דגם מסוים, הוא יודע שהוא מקבל גב לכל תקלה עתידית ושיש לו כתובת לפנות אליה במידת הצורך. חשוב כמובן לבדוק מה כלול בתעודת האחריות המגיעה עם האופניים, כי קיומו של מוסך אופניים צמוד לא מבטיח כיסוי מלא של כל סוגי התיקונים, אך גם במקרה של כיסוי חלקי, יש יתרון בתשלום כספי מצד הלקוח בתמורה לתיקון אופניים מקצועי ברמה גבוהה, שיאפשר לו לחזור ולרכב על האופניים במהירות ובבטיחות.

 כאשר חנות האופניים מחזיקה מעבדת תיקונים צמודה או מוסך, הלקוח מקבל שירות מקיף הכולל גם תיקונים במידת הצורך וגם שירותי תחזוקה תקופתיים, לפי הצורך.