היפהפייה הנרדמת של תיאטרון הבלט הרוסי בישראל 2019 – הפרטים!

בחורה עם מחשב נייד

רק אתמול כתבתי כאן בבלוג בסלונה על המופע מפצח האגוזים של צ'ייקובסקי שיגיע לכאן בחנוכה 2018, והבוקר אני שומעת על עוד מופע בלט מטורף שיגיע לישראל וגם זאת תהיה יצירה של צ'ייקובסקי, הפעם מדובר במופע הבלט היפהפייה הנרדמת בביצועו של תיאטרון הלאומי הרוסי הנחשב שיגיע לכאן בחודש מרץ 2019.

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה יגיע לישראל בפעם הראשונה במסגרת טור בינלאומי שחוגג 50 שנות יצירה של ויאצ’סלב גורדייב, מייסד ומנהל התיאטרון.

[youtube zsUxnLAMgrg]

זהו מופע משוגע לגמרי שיציג 120 רקדנים על הבמה וביניהם סולנים מובילים בתחומם שנחשבים לכוכבים הכי חמים בעולם הבלט. אלו הם גם חברי ההרכב המקורי והם יציגו את הגרסה של היפהפייה הנרדמת המקורית של גורדייב שזכתה במלא פרסים וביקורות טובות.

לוח הופעות

לוח ההופעות של היפהפייה הנרדמת יכלול הופעות במשכן לאומנויות הבמה, היכל מאיר ניצן בראשון, היכל קרית מוצקין ואפילו בהיכל התרבות בנתניה. כל ההופעות יתרחשו בחודש מרץ 2019 כאשר ישנם גם אפשרות להנחות מיוחדות לקוראי הבלוג הזה וגולשי סלונה.

כרטיסים והנחות

זהו מופע מושקע ומופק היטב ולכן המחיר המלא של ההופעה יכול להגיע עד ל-400 ש"ח, אבל כאמור, גולשי הבלוג בסלונה יכולים למצוא הנחה מיוחדת באתר הבא ויכולים לשלם החל מ-196 ש"ח בלבד ואם יש לכם ילדים אז יש אפילו הנחה נוספת ל-185 ש"ח בלבד.

ועוד קצת מידע על הבלט היפהפייה הנרדמת ועל תיאטרון הבלט הלאומי הרוסי

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה הינו אחד התיאטראות לבלט המובילים ברוסיה, להקת סולנים של ממש. "היפהפייה הנרדמת" – זו לא רק אחת מהפנינות הבולטות בבלט הקלאסי העולמי. בימוי מרובה דמויות על הבמה וכוריאוגרפיה מורכבת, הופכים את ההפקה הזאת לאתגר של ממש. לא כל תיאטרון ולא כל כוריאוגרף מעיזים לגשת אליה אבל ויאצ'סלב גורדייב העז והצליח בגדול! בשנת 2000 הוא זכה בפרס של איחוד המפיקים האירופיים על "ההפקה הכי גרנדיוזית של השנה".

הבלט הזה מתאים גם לצופים צעירים. היכרות ראשונה עם עולם המחול הקלאסי כדאי להתחיל עם הדוגמאות הטובות ביותר. בלט "היפהפייה הנרדמת" בביצוע רקדני התיאטרון מתאים גם למטרה זו.