הילר

בחורה עם מחשב נייד

הילר – מרפא הוא אדם ישר אמין ומקצועי שלמד כלים לעזרה לעצמו ולאנשים אחרים.

הילר

הילר – אדם המשתמש בהילינג – הכוונת אנרגיות ריפוי יכול לעזור לך להבריא את עצמך. אנרגיות ריפוי אלו כמובן לא מגיעות מהמטפל כי אם מהבריאה, האלוהות, העולם, הטבע או כל מי שאת מאמינה בו כאור אמיתי לקבלת אנרגיה.

אמונה בתהליך זה חשובה מאוד לתהליך ההבראה כי אנחנו בדרך כלל מתנגדים שמישהו יטפל בנו ואז אנו קצת מאבדים שליטה על תהליך ההבראה.

עוד על הילר:

בדרך כלל אני עוזר לאנשים ללמוד לטפל בעצמם לבד. זה קל מאוד רק צריך להבין שגופנו בנוי מתהליכים ביו כימיים חשמליים לכן ניתן לכוונן אנרגיה,

בדיוק כמו מה שקורה בתהליך העברת חשמל בטבע או בביתנו. ברגע שאת לומדת לחבק את עצמך באמת. לאהוב, לחבק, להעביר חיזוקים מילוליים רגשיים וחומריים לעצמך את מאושרת ובריאה. תהליך זה די קצר. כחודש ימים עד שאת מתחילה להרגיש שזה עובד ואז להמשיך בו כמה שמתאים לך.

אף אדם לא יכול לעזור או לרפא מישהו ללא שיתוף פעולה מלא שלו. זו עובדה!! לכן הגורל שלנו תלוי אך ורק בנו. יש לנו שליטה די מלאה בגורלנו.

באם נלמד להקשיב לעצמנו – לתקשר עם עצמנו ונפתח חושים אלו עד לגבול יכולתנו נוכל לדעת איזה מזון, חברה,זוגיות, עבודה, פעילות ספורטיבית, תרופות מתאימים לנו וכך להינות הרבה יותר מעצמנו מתוך בחירות חופשיות.

בדרך כלל אנו מותנים באמונות היוצרות מחשבות המתפעלות אותנו ואנו מאמינים שמה שיש בתוכנו או מחוץ לנו זו האמת. זה לא נכון! מחשבות ואמונות יכולות להשתנות. יש לנו את הכלים לכך: מגע, חיבוק, חיזוקים חיוביים ועוד יכולים לשנות את חיינו. לא חשוב מה עברנו או עוברים. תהליך הריפוי מתחיל כאן ועכשיו.

רוב האנשים המגיעים אלי באים עם הרבה כעסים, שיפוטיות וביקורת על עצמם, על ההורים שלהם ועל העולם.

ביקורת ושיפוטיות הם הדברים היוצרים את המחלות שלנו. פחדים וחרדות לא אמיתיים מחלישים אותנו ואנו יודעים לעשות זאת טוב לעצמנו. למדנו זאת מהורינו שלמדו מהוריהם, מהסביבה  והאמנו בכך. ניתן לשנות זאת!

באם נבין שהאדם שאנו חיים איתו 24/7 כל החיים וגם לאחר מכן הוא אנחנו אולי נוכל להתחיל לטפל באהבה גם בעצמנו. זה הייעוד הנשמתי של כל האנשים בעולם זה. לא לטפל באחרים כל הזמן ולהחלש אלא להשקיע בעצמנו את מירב האנרגיה להבראה וחיים מהנים ומאושרים. אף אחד לא יכול לעשות זאת עבורנו. כשנבין זאת לאשורו אולי נחליט להשקיע רק בעצמנו עד שנתחזק ואז באם נרצה נוכל גם לעזור לאחרים.

התרגיל הנפלא ביותר בתהליך התפתחות זה הוא רק לחבק את עצמנו. לשים יד אחת באזור הבטן ויד שנייה באזור בית החזה – הלב ולתת לאנרגיית האהבה לעבור דרכנו ללא כל מאמץ זה הריפוי האמיתי שלנו. ברגע שנרגיש חום נעים נדע שהתהליך זורם ונאמר לעצמנו: אני אוהב אותך! אני אשמור עליך כל החיים באהבה ללא כל שיפוטיות ונתחיל ליישם זאת יום יום. נביט במראה ונאמר לעצמנו: אני אוהב אותך! זה סוד האושר.

 

בהצלחה, אורן נוטוביץ – הילר