היי שלום, זה סיפורו של מר איש

בחורה עם מחשב נייד

היי בואו נגיד שקוראים לי אילה אני נושקת לגיל 25 עם מנטליות של אישה בת 80

יש לי המון סיפורים הזויים מהחיים. גם קשים וגם כאלו שלא כל כך דרמטיים אבל נסכם ש%80 אם לא 90% מהחיים שלי זה אסון ואני אומרת את זה עם צחוק גדול של מכשפה מסרט של דיסני.

הסיפור האחרון שקרה הוא על מר איש.

כן, מדברים על אהבה עכשיו…איכס גועל נפש … תאמינו לי מי כמוני שונאת הקיטצ' בעולם תבין.

נתחיל מזה שאני נכנסת לאפליקציות של הכרויות רק כי משעמם לי ואני צריכה קצת משהו רענן ומעניין בחיים כשחברים שלי לא יכולים לתת לי את צומת הלב שאני צריכה.

אני לא מאמינה באפליקציות האלה(מנסיון) ולא חושבת שבאמת יוצא מזה משהו אבל אני נהנית להכיר אנשים ולצחוק ולא חסר על מה לצחוק שם.בידור אמיתי.

בכל אופן, יום חמישי בערב צוחן וחם למוות אחד פתחתי את האפליקציה. כן אין לי משהו יותר טוב לעשות, רוב החברים שלי או גדולים עם ילדודס או עסוקים בזוגיות… מדכא אני יודעת.

לאחר סלקציה לא כזו מחמירה נבחרו כמה אישים. התחלתי לדבר עם מר איש אחד שלא ממש הסגנון שלי אבל שאיתגר אותי מוחית (משהו שקשה לגברים לעשות בימנו ) לא ייחסתי לו יותר מידי חשיבות ולאחר מספר ימים של התכתבות זרקתי לו את המספר שלי כדרך אגב ויצאתי משם. לא ציפיתי שהוא יכתוב לי או שזה יגיע לאן שזה הגיע.

הוא היה מקסים ומצחיק וידע באיזה נקודות קרות שלי לגעת ולהפוך אותם לחמות, אמרתי לו שיפסיק שהוא מוציא ממני את כל הקיטצ' וזה דוחה ובתגובה הוא ענה שזה המטרה להפוך אותי ממפלצת קרה לבנאדם חם ואוהב, מקסים אמרתי שהוא? דיברנו שבוע והאמת שלא הפריע לי, התייעצתי איתו על כל מיני דברים ומיותר לציין שהחיבור הזה היה מטורף לא קרה לי חיבור כזה כבר הרבה זמן וזה הפעם השנייה בחיי שהרגשתי חיבור שכזה.

נפגשנו, היה מצחיק מאד ונפתחנו אחד לשני מאד. אני לא אוהבת את המונח דייט וגם הוא לא והכל לשם שינוי הרגיש לי נעים ונכון אחרי זה נפגשנו עוד פעמיים אחרי הפעם השנייה באותו סוף שבוע הרגשתי שמשהו בסיר הזה לא מתבשל כמו שצריך, דנו בנושא עמוקות והוא הסביר שיש לו בעיה (יש אני לא היחידה שדפוקה !) ושאחרי חודש בערך הוא מפסיק להשקיע ושיש לו בעיה עם עצמו שהוא צריך לפתור ולא רוצה שאני אפגע. חמוד שלי נפגעתי כל כך הרבה שהמילה הזו כבר עוברת לידי…. מתוק…

חשוב לציין שאני לא מבינה סיטואציות ומצבים וחייבים להיות מאדדד ישירים איתי כדי שאני אבין משהו. לא נדלקה לי מנורה, אבל כן שאלתי אותו אם הוא רוצה את זה ? והוא אמר שכן.. אז אמרתי לו שנזרום ושיהיה בסדר  שנינו נדפקנו מהחיים והכל טוב.

יום למחרת נפגשנו היה מדהים דנו בנושא אפילו עוד והוא אמר שבדרך כלל אחרי שהוא מבצע שיח שכזה הוא מתרחק ופה הוא הרגיש שזה אחרת. עפתי על עצמי… !

בימים הנוספים הרגשתי שאני לא עומדת בזה יותר ושקשה לי, יש לי גם בעיות עם עצמי שאני צריכה לפתור, אחת מהם זה שאני לא יכולה להיות בחוסר מודעות  והרגשתי שכל הסיפור הזה משפיע עליי לא טוב ושאני נכנסת לסרטים שאני לא רוצה להיות בהם מאחר ואף אחד לא חילק לי פופקורן גבינה (יש דבר כזה כן.) הבעתי את ריגשותיי והבנו שצריך לסיים את זה שאלתי אותו אם הוא יתבאס אם לא נדבר יותר והוא אמר שכן ושהוא לא יודע מה לעשות ובלה בלה בלה ושהוא ככה נותן לחיים שלו לחלוף ושהוא ניסה להסביר לי את זה לפני ושכנראה הוא לא צריך להתחיל משהוא לפני שהוא מטפל בעצמו. כן אחי נכון!! אתה לא יכול לכבוש ככה את הלב ואז להבין שאת אידיוט!

סיימנו את השיחה. לא הייתי מרוצה. כתבתי לו תודה על התקופה הכייפית כי אני לא מאמינה בקצוות פתוחים והוא אמר לי שאני קסם ושמגיע לי מישהוא שסגור על עצמו יותר ממנו (no shit dude )

עברו כמה שעות ואני בוכה בשירותים של המשרד, כנראה שהמחזור הציף את כל הרגשות האלו וזה לא בא לי בטוב.

התבאסתי.מאד. כי לפני שהכרתי את מר איש הייתי שלמה עם עצמי שאני לא רוצה כלום כרגע ואני מתפקסת על דברים חשובים יותר בחיים וזה שיבש אותי למצב שהחלטתי שאני כותבת על זה לעולם בתקווה שזה יעזור לי לשחרר

חברותיי לא הבינו מה איתי וממתי בכלל איכפת לי אני מלכת הלנפנף דברים מעליי אבל מה אני אגיד הרגשתי סוף סוף פוטנציאל ונהנתי שהכל זרם והחיבור היה טוב ושהאיש בראש שלי. וכל הסיפור הזה גרם לי להבין שאין תקווה ושזה מבאס שכולם מסביבך שמחים ומאושרים ורק את קציצה בבית ושאין כלום ששווה כי כל מה שמעניין את הדור שלנו זה איך הם נראים ומה הם עושים כדי להראות מגניבים ורק ה 8 שנים שהיית עם המשקיף אולי היה הדבר הכי קרוב לאהבה שהיה לי.

אה כן, עד לפני שנה הייתי בזוגיות של שמונה שנים.תחסכו ממני שאלות כמו מה זה מלא זמן ? למה זה נגמר? נגיע גם לזה…

לסיכומו של דבר, הוא לא נלחם עליי האפס לא ברור לי איך הריי שאני בן אנוש מושלם…והמסקנות שלי מכל הסיפור הזה רק הכניסו אותי לדכדוך ומחשבות על עצמי ומה יהיה עם העתיד הזוגי שלי.

שבעניי חסר תקווה.

מפה אפשר לעלות ולהתקדם הלאה.

אני הייתי אילה drops the mic ולילה טוב