היי לי למלכה ואני העבד

רוצים לגוון את היחסים עם משחקי שליטה בחיי המין? 5 הצעות למשחקים למתחילים, ההנאה מובטחת

שאטרסטוק

יש לנו חברים שכל דאבל דייט איתם מסתיים בעגמת נפש. מצד אחד הם זוג נצחי כזה שלעולם לא ייפרד, מצד שני תמיד יש ביניהם מאבקים והתנצחות שמשאירים את הסובבים בתחושה שמשהו פשוט לא עובד שם. לא משנה על מה מדברים (או לא), אין דרך לעקוף את הדרמה שתתרחש ותשנה את פני הערב.

פעם החלטתי לשאול אותה מה נסגר ולמה הם לא ׳מטפלים בזה׳. התשובה הפתיעה- ככה זה אצלם, הם זוג סוער, ומסתבר שגם במיטה משחקי שליטה וכוח מעוררים אותם ומוציאים את המיטב שבשניהם. או כמו שהיא הגדירה- ׳תארי לעצמך שכל סקס הוא מייק-אפ סקס.׳

יש חיה כזאת? שאלתי את אסנת גפן גרייצר, בעלת בי״ס לזוגיות, מנחה ומומחית לזוגות במשבר.

׳זה תלוי. אם זה מה שמתאים להם, אם יש הסכמה ותקשורת – אז יש. משחקי שליטה וכוח קיימים בכל מקום, אז למה לא במיטה? פנטזיות זה דבר נהדר ולגיטימי. ובזוגיות ארוכת שנים גיוון בחיים האינטימיים יכול לעשות רק טוב. אבל חייבת להיות תקשורת, חייבים להגדיר ציפיות, להגיד מה אני אוהב ולא בהגזמה. אי אפשר לצפות מהפרטנר שלנו לנחש.״

שאטרסטוק

ואיך מציגים לפרטנר פנטזיה כזו? הרי יש סטיגמות סביב BDSM, וכמובן מבוכה.

׳תקשורת. אם משעמם לך במיטה תדברי איתו על זה, תקני ספר פיקנטי ותציעי ללמוד ביחד דברים חדשים. אל תטיחי האשמות ואל תנחיתי עובדות בשטח, במיטה. במיוחד במשחקי תפקידים ושליטה ההסכמה והתקשורת חשובות ביותר. וכדאי לדעת שיש איזונים- אם בחיים את דומיננטית בארגון ותפעול הוא יכול להיות דומיננטי במיטה, אם הוא דומיננטי ביחסים ביניכם את יכולה להיות ה׳מלכה׳ והוא ה׳עבד׳. ותמיד אפשר לשנות ולהחליף תפקידים, אבל דברו על זה. אל תניחו שהפרטנר יבין אתכם. ואגב, סקס מתוכנן הוא הסקס הטוב ביותר, ספונטניות היא לילדים.׳

מייקאפ סקס זה דבר שעובד?

׳אם הוא בא כדי לסגור עניינים אחרי שפרקתם מטענים אז כן. אבל לא בפני עצמו. לא אם משתמשים בסקס כדי לשלוט בבן הזוג או לנפנף אותו מעניין לא פתור.׳

אחרי השיחה הזו הבנתי שבמקום לשלוח את הזוג הנצחי לטיפול אולי יש לי משהו ללמוד והעזתי. אז הנה לכם, באדיבות חברתי היקרה, 5 דרכים לסקס עם קצת שליטה וכוח למתחילים, בלי שאף אחד ייפגע. תודו לי אחר כך.

1. מהפה שלך –

טפחו שפה מינית חדשה. הכניסו מילים חדשות ללקסיקון הסקס שלכם. מילות ציווי, מילים ׳מלוכלכות׳ ואפילו כינויים חדשים. אל תתביישו לנסות, ככה מגלים מה עושה לכם את זה, ותתפלאו לגלות עד כמה זה יעשה לכם את זה.

2. עשה לי –

בהתחלה כדאי להתנסות בשני התפקידים, שולט ונשלט, כדי לגלות את ההעדפה שלכם. ׳עשה לי׳ הוא אקט מיני שמתנהל לפי הוראות מדויקות בהתאם לגבולות המשחק שהגדרתם – מה רצוי ומה לא, מה מותר ומה אסור, וכמובן מתי עוצרים. אם את המלכה תוכלי לבקש מהעבד שלך לעשות כל דבר שיענג אותך, והוא חייב(!) לציית – ממסאז׳ בכפות הרגליים, דרך מין אוראלי ועד בכלל. תודי שזה גורם לדמיון להשתולל.

שאטרסטוק

3. אעשה לך –

במשחק הזה הנשלט פאסיבי לחלוטין עד שתגידי אחרת. כמלכה את יכולה לעשות בו ככל העולה על רוחך – מליטופים עדינים, דיבורים גסים באוזן, שריטות, נשיכות ועד אקט מיני מלא. החוק הוא שלו אסור לבקש דבר, אסור לזוז, אסור להגיע לאורגזמה. אין גבר שלא יתמסר לאתגר.

4. אנא בכוח –

שימוש בכוח בהסכמה יכול להיות התבלין הכי מפתיע במיטה שלכם. הצלפות, קשירות, נשיכות או חדירה עוצמתית – במיוחד מה שלא עשיתם בעבר יגרה אצלכם חושים רדומים ויגלה לכם פסגות עונג חדשות. הנאה מובטחת.

5. בלי ידיים –

אמרנו תקשורת? עכשיו תפקידך כשליטה לספר לו דקה אחר דקה מה את רוצה שיעשה לך ומה את תעשי לו. מפגש מיני שלם, מפורט מאוד, בלי אף נגיעה. רדו לעומק הפנטזיה, דקדקו במילים, תארו את התחושות והקפידו על ׳בלי ידיים׳. זוהי זריקת עונג משובחת למוח, שתספק לכם בסופה אקט מיני ופורקן מ-ע-י-ף!

אילוסטרציות: שאטרסטוק