היזהרו מזיופים, או: מי זייף את האורגזמה שלי

בחורה עם מחשב נייד

העיסוק בעיסוי ארוטי מפגיש אותי בהכרח עם נשים רבות שמחפשות את האורגזמה החמקמקה שלהן. ישנן נשים רבות (מדי) שמעולם לא גמרו או שחוות אורגזמה רק דרך עינוג עצמי. לדעת לגמור לבד זה טוב, אבל רבות מהנשים שמסוגלות להגיע לאורגזמה רק דרך אוננות מרגישות תחושות החמצה ואף תסכול על כך שאינן יכולות לגמור עם פרטנר.
בואו נדבר לרגע על דפוסים. אני רוצה להתבונן בכמה מהם:
* גומרת רק עם ויברטור, לבד
* הסקס הזוגי נגמר ברגע שהוא גומר
* אני מזייפת באופן קבוע, אין לו מושג שאני עושה את זה.
אם נמשיך להרהר נמצא בקלות דפוסים נוספים שנוגעים להתנהגות מינית במרחב הזוגי. לדוגמה: דפוסי ריצוי. אני חושש שככל שזה נוגע לדפוסים, מרביתם משתייכים לצד השלילי של המין ומיעוטם לחיובי.
באה אליי לקוחה, מספרת שממרומי ארבעים ומשהו שנותיה טרם חוותה אורגזמה אמיתית. היא נשואה, היו לה לא מעט פרטנרים, היא גם חווה "סקס מהצד" מדי פעם עם מישהו איתו יש לה חיבור מיוחד… אבל המכנה המשותף, הדפוס, הוא שעם כולם כולם היא מזייפת. בנקודת המוצא הזו אנחנו יוצאים לחקור ולחפש את האורגזמה המיוחלת. מה דעתכן? נצליח?
אני אופטימי. ולו רק מכיוון שהיא באה והניחה בגלוי את עניין הזיוף. למעשה בכך שביטאה זאת – היא נטרלה את הדפוס. זה לא אומר שברגע שאתחיל לענג אותה היא מיד תתפוצץ בגלים אורגזמיים קוסמיים, אבל זה מאפשר. זה מאפשר לה זמן, זה מאפשר לה ניסוי, התנסות, סקרנות, ובעיקר זה מאפשר לה לשחרר את המשימתיות הזו. כי כשהיא איתו, והוא להוט לענג אותה, תרשים הזרימה של מה שעובר לה בראש נראה בערך כך:
אפשרות ראשונה: חלפו עשר דקות, אני קרובה לאורגזמה? > לא > אני חוששת שהוא יתבאס או יתעייף? > כן > ה"פתרון": לזייף אורגזמה.
אפשרות שנייה: חלפה רבע שעה, אני קרובה לאורגזמה? > לא > נעים לי? > לא, אני מאבדת תחושה וזה אפילו מתחיל לכאוב > ה"פתרון": לזייף…
אז זרקנו את תרשימי הזרימה והדפוסים והצלחנו לבסוף, כי התמסרנו לחקר והתעקשנו לשחרר את המאמץ, את המשימתיות. כשנתקלנו בקיר לא נכנסנו בו עם הראש. עצרנו רגע, דיברנו, תקשרנו ולאט לאט עקפנו אותו וגילינו שיש דרך אחרת. זו רק ראשיתה של הדרך הסקרנית בה אני מקווה שהיא תצעד (לצדה של האורגזמה החדשה שלה). וטיפ אחד אני מבקש לצרף לה כצידה לדרך: מצאי לך מישהו שאת לא צריכה לזייף איתו. כשאת בוחרת לך מאהב, לא חבל שגם לשם את מביאה את הדפוס הזה של לזייף? הרי בבית כבר יש לך את ה"אישו" הזה. ובעלך מתוק, ומתחשב, ומפרגן, וממש משתדל תמיד לענג אותך, אז אני יכול להבין את הרצון להגן עליו ואת ההקרבה הקטנה שאת עושה בשבילו כשאת מזייפת. זה אצילי, ואני לא ציני. אבל תראי איזה דבר נפלא קרה כאן: באת אליי, נפתחת, הרשית לעצמך להיות מספיק כנה והדפוס קרס מידית, כי ברגע שבו דיברת על הזיוף הוא כבר אינו יכול להתקיים. לכל הפחות נגיע לנקודה שבה את מזהה שהאורגזמה חומקת ממך ותדייקי אותי ואני יחד איתך אחזור לחפש את העונג שבבסיסה של האורגזמה. ולכל היותר?… היא תגיע!
כשתמצאי את הפרטנר שאיתו את לא צריכה לזייף, תחווי סקס אחר לחלוטין. הוא לא יהיה רק פיזי, הוא יהיה חוויה מלאה יותר: מנטלית, רגשית. תהיה בו אמת (כי לא יהיה בו זיוף) ויהיה בו שקט (כי לא יהיו לך כל הרעשים האלה שבאים כשאת מזייפת) ואת יודעת משהו? פתאום העניין הזה אם גמרת או לא גמרת יפסיק להיות אישו, ואז גם תגלי שאפשר להתענג הרבה יותר כשלא נמצאים בפוזיציה משימתית.
מצאי לך מישהו אחד לא לזייף איתו.
ואם נדמה לך ששכחתי להוסיף את המילה אורגזמה בסוף המשפט תקראי אותו שוב ותביני שהוא עומד בפני עצמו, גם כשלא מדובר באורגזמה או סקס.

* רוצה שוב להודות למי שעוקבות ומגלות עניין, במיוחד למי ששלחו הודעה בסגנון – מזמן לא כתבת (ואחת מתוקה שקוראת אותי בחו"ל וטרחה לדרבן אותי לכתוב, אז הפוסט הזה מוקדש לך…). אני שמח תמיד לפידבקים ומקבל גם שאלות לפרטי. מוזמנות לבקר באתר שלי, לשלוח שאלות (ווטסאפ, טלגרם) וכמובן לבוא להתענג…
רוני מעסה ארוטי – מרחב של עונג, מגע וצמיחה לנשים
058-4472766

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766