היום הולדת המיוחד של בני!

בחורה עם מחשב נייד

רציתי לספר לכולכם על היום הולדת המיוחד שתכננו, אני ואשתי, לבני בן ה13.

במהלך הרבה מאוד זמן חשבנו מה בדיוק יכול להיות מתנה מאוד מיוחדת שבננו לא ישכח לעולם. רצינו להגיע למצב שבו בני מספר לכל החברים והמשפחה על מה שהוא עבר כאילו זה קורה מחדש. התייעצנו עם חברים שונים שחגגו בר מצווה לילדהם בשנה האחרונה וראינו כי רובם הלכו על טיסה לחו"ל או איזה נסיעה לאילת. התחלנו לחפש גם באינטרנט רעיונות למתנות מקוריות לבר מצווה והגענו לאתר שהציע חוויה של טייס ליום אחד.

נכנסו לאתר ורצינו מאוד לבדוק את האופציה, חשבנו בתחילה שמדובר בטיסה במטוס קל אבל כאשר נכנסו ראינו כי בגלל מדובר בטיסה במסוק בשמי הארץ. החוויה של טייס ליום אחד כללה מדריך טיסה מוסמך שהוא הדריך את הילד שלי מהרגע שהגענו לשדה. המדריך טיסה התחיל להסביר לו בהתחלה על כל המערכות שקיימות במסוק ואיך שולטים במסוק לאחר שהוא הרגיש בטוח שבני הבין את רוב הדברים שהוא הסביר עלינו לאוויר. כאשר כבר היינו באוויר נתן המדריך טיסה את השליטה על המסוק לבני, כמובן שהיינו במתח כי בכל זאת זה פעם ראשונה ומסוק זה כלי מאוד חזק, אבל בני שלט במסוק כאילו הוא עושה את זה כבר שנים.

הדבר שאני לא אשכח לעולם מיום זה הוא שבסיום הטיסה, לאחר שכבר נחתנו, בני הגיע אלי ואל אשתי וחיבק אותנו חיבוק מאוד חזק עם מבט מאושר שפשוט אומר תודה. לא היה צריך להגיד את זה במילים המבט שלו הספיק וזה מה שכיוונו אליו. אני חושב שאם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת לאדם אהוב קפצו על טייס ליום אחד הם לא ישכחו זאת לעולם!!!