הידעת? היום אפשר ללמוד פסנתר גם באינטרנט!

שיעורי פסנתר באינטרנט, שיעורי פסנתר אונליין

כולנו כבר יודעים על מרבית היתרונות שרשת האינטרנט המופלאה מביאה אתה לעולם ולחיים שלנו בכל מיני תחומים.

זוהי הזדמנות נהדרת לחפש מידע בצורה קלה ונוחה, ללמוד כמעט על כל תחום שמעניין אותנו מבלי לצאת מהבית, לעשות את הקניות שלנו בשלט רחוק מכל מקום בו אנחנו נמצאים, להכיר אנשים חדשים וליצור הזדמנויות עסקיות – אלו הם רק חלק קטן מהיתרונות שאפשר למקסם בעזרת האינטרנט.

מסתבר שמה שהיה נראה לנו אפשרי עד לא מזמן ללמוד רק בעזרת מורה פרטי שמגיע אלינו הביתה או אנחנו אליו, היום אפשר גם לעשות דרך האינטרנט עם חיסכון אדיר בזמן ומקסום של התהליך כולו.

אחד התחומים שעברו שינוי מהותי ברשת הוא תחום המוזיקה כאשר היום ניתן ללמוד לנגן על פסנתר באינטרנט, על גיטרה באינטרנט, חלילית וכל כלי נגינה אחרת שתמיד חלמתם לנגן עליו אבל לא הייתה לכם את ההזדמנות המתאימה.

שיעורי פסנתר באינטרנט, שיעורי פסנתר אונליין

פסנתר באינטרנט – איך זה עובד?

בשלב הראשון, יהיה עליכם לחפש אתר מומלץ שמתאים לרמה שלכם מצד אחד ולמטרות שלכם מצד שני. כלומר, לא כולנו רוצים ללמוד לנגן ולהפוך נגנים מקצועיים, יש כאלה שפשוט רוצים ללמוד את הבסיס ומשם לאט לאט להתקדם על ידי אימון ותרגול אישי בבית. כמובן, שכדי להתחיל ללמוד לנגן על פסנתר באינטרנט, אתם חייבים פסנתר, אורגן או אורגנית, כדי שתוכלו לתרגל את מה שאתם עוברים בשיעורים הוירטואלים.

לאחר שמצאתם את האתר שהכי מתאים לכם בין אם זה דרך המלצות ברשת, המלצות מחברים או חיפוש אישי שלכם, זה הזמן להתחיל. ברוב האתרים תצטרכו לבצע הרשמה ראשונית ולבחור מסלול שמתאים לכם.

יש מסלולים שמועברים בחינם שמתאימים בעיקר למתחילים ללא רקע במוזיקה ויש מסלולים לאנשים עם רקע מוזיקלי. בכל מקרה המחירים למסלול נעים בין 300-800 שקלים כאשר המחיר מורכב מכמות הסרטונים והאורך שלהם וכמות המנגינות והיצירות שאתם מקבלים ביחד עם ההרשמה למסלול וכמובן הרמה המקצועית שבה הסרטונים מועברים, משפיעה גם היא על המחיר.

לצורך הדוגמא, אם תבחרו באתר של ילד צעיר שמנגן אמנם בצורה מקצועית אבל שנות הניסיון שלו אינן רבות, תשלמו פחות בהשוואה למורה מנוסה, מישהו שלקח חלק בכל מיני הרכבים, הופעות ומסלולי לימוד אחרים בארץ ובעולם.

אחרי שנרשמתם לאתר, מעכשיו הכל די בידיים שלכם. אתם אמורים לתרגל בכל פעם את מה שלמדתם בשיעור הוירטואלי, כדי שתוכלו להיות מוכנים ולעבור לסרטון הבא. בכל פעם שאתם מסיימים סרטון, תוכלו להעלות שאלות בפורום של האתר או ללמוד משאלות שחברים שלכם לאתר כבר העלו, וככה ללמוד מהתשובות עצמן.

פסנתר באינטרנט – למה זה כדאי?

אז קודם כל, מדובר בתהליך שאינו מחייב. כלומר נכון… לרוב תשלמו סכום סמלי בשביל להתחיל מהבסיס, אבל אם לא תהיו מרוצים, אף אחד לא מחייב אתכם להמשיך וזה שונה מאוד מלימודים מקצועיים למשל או מקורס רגיל שאתם משלמים עליו כמה אלפי שקלים.

דבר נוסף הוא שהלמידה דרך האינטרנט מאפשרת לכם גמישות מאוד גדולה. אתם יכולים לתכנן מתי אתם רוצים לצפות בסרטון, מתי אתם מוכנים מבחינת זמן ואנרגיות לתרגל את מה שהועבר בסרטון, בקיצור זה ממש תלוי בכם ואם אתם אנשים עם משמעת עצמית גבוהה ויודעים להשיג את המטרות שלכם, לא משנה כמה זמן זה ייקח, בהחלט יכול להיות שאתם יכולים ללמוד לנגן על פסנתר דרך רשת האינטרנט.

יחד עם זאת, הלמידה דרך סרטונים ברשת היא מאוד כייפית ונעימה, הסרטונים מועברים בצורה ברורה ומקצועית, משהו שמאפשר להבין את הכל בצורה ברורה ונוחה. בכל פעם שלא מבינים משהו, תמיד אפשר לעצור את הסרטון, לחזור אחורה, לצפות ולהאזין בשנית.

לסיכום, אם גם אתם חולמים ללמוד לנגן על פסנתר, זה הזמן להגשים חלומות! פשוט חפשו אתר שיספק לכם מענה על הצרכים שלכם ואתם יכולים לצאת בדרך לעולם שכולו מוזיקה במגוון של סגנונות: פופ, ג‘אז, ים תיכוני, רוק ועוד…