הטרנדים החמים בעולם העיצוב לשנת 2019

תערוכת העיצוב במילאנו מתרחשת מידי שנה, וגם השנה התערוכה מביאה עמה שלל טרנדים עיצוביים לשנה הבאה

ריכזנו עבורכן את התובנות החשובות ביותר לשנה הקרובה מבית משרד אדריכלים מוביל:

יצירת סביבה שלווה:

תחום האדריכלות ועיצוב הפנים מתהדר באפשרויות המגוונות ביצירת חללים "שקטים" ובמנימליזם. כבר בשנת 2018 ראינו לא מעט עיצובים הנקשרים לתחום הסביבתי וייצירת תחושה נינוחה בחללים השונים בבית או במשרד. בשנה הקרובה אנו נראה יותר ויותר אלמנטים עיצוביים אשר מעניקים מקום של כבוד לסביבה השלווה ובהתאם לכך מכילים אלמנטים סימטריים, קשת הצבעים מתרחבת ומאפשרת את השילובים של צבעי בטון בגווני אפור עם צבעי פסטל רגועים.

living-room-1643855_1920

 

הצהוב חוזר ובגדול:

בהמשך לטרנדים הקשורים למניפת צבעי הפסטל, נכנס שוב הצבע הצהוב הבוהק לתמונה. מעצבת פנים ברמת השרון מסבירה לנו ישנו צורך מובהק לשמר את האנרגיה בחלל ולפיכך הצבע הבולט ביותר בשנת 2019 יהיה כנראה הצהוב, שילובי הצבעים העזים כמו: אדום, צהוב וכחול ישולבו עם סגנונות עיצוב מודרניים נוספים ויעניקו צבעוניות עוצרת נשימה בחלל

apartment-2094654_1920

חדרי רחצה:

חדרי הרחצה יעברו גם הם מהפך של ממש, הלבן הנקי שאנו רגילים אליו יהפוך לצבעים כהים יותר (כמובן לא מידי) צבעי הבטון יהיו חלק בלתי נפרד מהטרנדים העיצוביים והאמבטיות חוזרות, אמבטיות מעוצבות במרכז החלל, חדרי אמבטיה מרווחים יותר המאפשרים שהייה לאורך זמן. חדרי הרחצה כבר מזמן לא עוד חלל בבית הם נועדו לרוגע ושלווה.

bathroom-2718924_1920

 

למידע נוסף היכנסו www.benshoam.com