הטרנדים החדשים של שנת 2017 – צילומי הריון מקצועיים

בחורה עם מחשב נייד

התמונות עוזרות לנו לזכור את הרגעים הכי חשובים שלנו בחיים. במשך שנים צילמנו את הרגע שבו הילדים שלנו נולדים וצילמנו את ימי ההולדת, בר ובת המצווה שלהם וכמובן את החתונה שהיוותה התחלת התא המשפחתי. גם ההיריון היא אחת התקופות החשובות ביותר ובעיקר ההיריון הראשון וגם אותה אפשר להנציח בתמונות מקצועיות.

לזכור את התקופה החשובה ביותר

לא כל אחד יהיה רגשן באותה מידה כלפי ההיריון הראשון אך אי אפשר לחלוק על כך שמדובר ברגעים היסטוריים עבור כל זוג. תקופת ההיריון היא תקופה מיוחדת עבור שני בני הזוג וכיאה לתקופות מיוחדות אנחנו רוצים לזכור את הרגעים הללו לנצח. הרגע בו הבטן הייתה גדולה והילד היה בשיאו ממש רגע לפני שהוא יוצא היו רגעים קשים ויפים שמצד אחד היו מלווים בכאבים רבים ובשגרה לא נוחה נ

 

טולת עבודה, אך היוותה את ההתחלה של הדבר היפה ביותר: תינוק חדש. יש כמה דרכים לזכור את הרגעים הללו במגוון רחב של אלבומים.

 

צילומי תינוקות והריון

הטרנד החדש –  צילומי הריון מקצועיים

  • בעזרת מצלמות מקצועיות אפשר לקבל תמונות היריון נפלאות. מצלמות וידאו פנסוניק ומצלמות סטילס שיכולות להוציא את הצבעים הטובים ביותר באופן מלא, יהיו טובים הרבה יותר מכל טלפון נייד. אמנם גם בטלפונים הניידים המתקדמים שיש בימינו ניתן לקבל תמונות טובות מאוד אך אין תחליף לצילום מקצועי.
  • מלבד המצלמות עצמן שמתאימות לצילומים מקצועיים, גם צוות הצילום מקצועי ויודע להוציא את התמונות הטובות ביותר. גם עם אותה המצלמה ואותו המקום בדיוק אדם רגיל לא יצליח לצלם באותה צורה כמו צלם מקצועי ולכן התמונות יוצאות איכותיות ביותר כאשר מעבר לצילום מדובר בהפקה אחת שלמה.
  • צוות הצילום מביא עמו אביזרים רבים ורעיונות שלא היו לכם. זה מה שהופך את התמונות למה שהן, צוות שמביא את היצירתיות לביטוי לפי מה שהזוג מעדיף ,לפי תחומי התחביב שלו וכמובן לפי מה שמצטלם בצורה טובה. לא תמיד הצילומים קשורים להיריון או לילד באופן ספציפי אלא מוציאים את האישה עם הבטן הגדולה שלה בצורה הכי יצירתית שיש.

צילום וידאו או צילום סטילס?

בעזרת מצלמות וידאו פנסוניק ניתן לקבל צילומי וידאו איכותיים ביותר. אפילו סרטון קצר של כמה דקות בו מצלמים את הזוג בפיקניק בטבע או בכל סיטואציה נעימה אחרת יכולים להיות מתוקים מאוד בעוד כמה שנים. גם צילומי סטילס מאוד נפוצים וניתן להצטלם בתוך אולפן צילום מיועד או בכל מקום פסטורלי אחר כמו חוף הים או בפרדס. כל צוות צילום מספק תפאורה אחרת ורעיונות יצירתיים משלו כך שהבחירה צריכה להיות שקולה לפי סוג הצילום שאתם מחפשים.

אלו סוגי צילומי היריון קיימים?

ניתן להצטלם בתוך אולפן צילומים כאשר הרגע שחור או לבן ובצילום מקצועי התמונה תיראה כמו של דוגמנים אמיתיים, ניתן להצטלם בטבע וניתן גם לצלם את משך ההיריון. ניתן לשלב בין כל הצילומים הללו ולא לבחור רק אחד כאשר בעלות יחסית נמוכה תוכלו לקבל מזכרות מדהימות. למי שיש מצלמת וידאו פנסוניק ביתית יוכל לצלם בכל שבוע את הבטן של האישה בפרופיל באותו המקום בדיוק כל הזמן ולאחר מכן לחבר את הצילומים לסרטון אחד ארוך בו ניתן לראות את השינויים שעברה הבטן.

איך לבחור צוות צילום?

כשבוחרים צוות צילום לכל האירועים החשובים שלנו משקיעים שיקול דעת גדול וגם בצילומי היריון כדאי מאוד שנחשוב על הצוות היטב לפי קטלוג התמונות שלו, לפי ההצעות שהוא מציע וכמובן לפי המחירים. יש כאלו שיציעו לכם 50 תמונות בכמה מקומות צילום ויש כאלו שיציעו לכם להצטלם רק באולפן באותו המחיר. את כל השיקולים חשוב לעשות באובייקטיביות בלי להתפשר על איכות הצילום.