הטיפול המדויק בצלקות אקנה

הימים הקרים הם זמן מצוין להתפנק עבורי, נכון שדי מבאס לצאת החוצה כשגשום, אבל הפעם זה היה שווה את זה.

לפני כמה ימים הגעתי למכון יופי ברמת גן שאליו קבעתי תור מראש, מכון מתוק שכזה, כבר בכניסה אליו את מתחילה מיד להרגיש משוחררת, ריח הקטורת המרגיע, העצים הירוקים והפינה המתוקה להפסקת קפה פשוט עשו לי את זה.  מבחינתי כבר באותו הרגע התחלתי את הטיפול יופי שלי.

WhatsApp Image 2020-01-22 at 15.16.16

תמיד אני אומרת, שלא בכל דבר בחיים צריך הרבה כדי להרגיש טוב, לפעמים מוזיקה טובה, ריח נעים ומקום רגוע זה כל מה שאנו זקוקים לו, עוד לפני התערבות של מישהו חיצוני.

כשנכנסתי פנימה, קיבלה אותי מישהי בשם אביטל מאירי שהתברר לי אחר כך שהיא בעלת המקום, פנתה אליי בצורה כל כך חמימה ונעימה ודאגה שיעשו לי משהו חם לשתות (בכל זאת באתי מהגשם).

11111111111

נכנסנו לחדר פנימי שם אביטל הציצה על פניי בכל פינה וזווית כדי לאבחן ולהעניק לי טיפול אישי ומותאם. עוד מהיותי צעירה יש לי צלקות וסימנים בעור מתקופת ה"זוהר" שלי כשהייתי מתבגרת ומלאה בחצ'קונים מפוארים, מאירי הציעה לי סדרת טיפולים שנקראית "טיפולי פרקשיונל" שנועדו לטיפול בפוסט אקנה, ויכולים לגרום לעידון והעלמת אותן צלקות. ברור לכן שמיד הסכמתי נכון?

אביטל היתה כל כך סבלנית לשאלות שלי, לתהיות ולפחדים- מי שמכיר אותי יודע.

ואז קבענו תור להתחלת הטיפולים של הסדרה, כמובן שאני חסרת סבלנות ומחכה בקוצר רוח להתחלת התהליך. כי בינינו מי לא אוהבת מראה מחוסר צלקות של אקנה בתמונה סלפי?

בדרכי הביתה חשבתי שהשם שהוענק למקום- פור לה וידה הוא בהחלט השם האידיאלי למקום שכזה- הכל למען החיים !

ביומיום אנחנו נתונים ללחצים שונים ולא עוצרים לרגע לראות מה קורה איתנו, עם העור שלנו, עם הנפש שלנו.

ובמקום שכזה בו את מקבלת מיד תחושת רוגע קסומה בתוספת לטיפול קוסמטי זה בהחלט הרגע שהגוף שלך מתחיל להודות לך.

להתראות, עד הטיפול הבא- אמשיך לעדכן 🙂