החלקת סילק קרטין

שיער בריא וחלק

חשיפה לשמש, שימוש במייבשי ומחליקי שיער, לחות ומים, תזונה, טיפולי שיער עם חומרים כימיים, כל אלו ועוד יכולים להשפיע על מראה ובריאות השיער. אם אתם מתמודדים עם שיער יבש ופגום, אל תאמרו נואש. השיער שלכם יכול להפיק המון תועלת מחומרים שונים שיחדירו לו לחות טבעית וישקמו אותו, אחד מהם הוא קרטין, חומר אשר קיים בשיער באופן טבעי. ישנם מוצרים שונים אשר מבוססים על קרטין ושומרים על השיער רך, חלק ובריא כמו למשל סילק קרטין החלקה ביתית. החלקת סילק קרטין מיועדת גם לשיער מתולתל או גלי.

החלקת סילק קרטין

בניגוד להחלקות שיער אחרות החלקת שיער סילק קרטין גם משקמת את השיער ואינה כוללת חומרים רעילים או מסרטנים. מדובר ביתרון ממש, במיוחד לאור העובדה שניתן לרכוש את הערכה באופן עצמאי ולוותר על הביקור במספרה שעלול לקחת שעות ולעלות בין 800 ל- 1,000 שקלים. בעזרת סילק קרטין החלקה ביתית אפשר להחליק את השיער בנוחות של הבית בקלות וליהנות מתוצאה יפה וחלקה לאורך זמן ובהתאם לקצב גדילת השיער. אם קיים חשש משיטת "עשה זאת בעצמך", אפשר בהחלט להזמין אדם נוסף ולוודא שמריחת החומר תהיה אחידה ובהתאם לכל ההוראות שעל הקופסה.

שיער בריא וחלק

מה היתרונות של סילק קרטין?

החלקת סילק קרטין מטפחת את השיער ושומרת עליו נקי, חלק ובריא. המוצר משלב בתוכו קומפלקס של עשבים שמאיצים תהליכי הידרציה בכל סוגי השיער ומשפרים את רמת ה- PH שלו. השילוב בין שמן ארגן מרוקאי לבין הקרטין בתוך שמפו נוזלי משפר את רמת הלחות ואת מרקם השיער, הופך את השיער להרבה יותר חיוני, מבריק ובריא ומעניק לו טיפול משקם באמצעות חלבונים. כמו כן הוא מזין ומסייע לשיקום סיבי השיער, הקצוות המפוצלים והקרקפת והכל, ללא חומרים כמו סולפט, פרבנים או פורמלין. המוצר מתאים במיוחד לשיער שעבר החלקה או טיפולים כימיים כמו צבע והבהרה.

כל הסיבות לבחור בהחלקה ביתית

הרצון להיראות טוב ולשמור על שגרת טיפוח של השיער משותף לרוב האנשים. אך לא לכולם יש את הזמן, כמו גם את האמצעים, לבקר במספרה בתדירות גבוהה. סילק קרטין החלקה ביתית חוסכת זמן וכסף בכך שמאפשרת לשמור על שיער יפה ומטופח גם ללא ביקור שבועי אצל הספר. החלקה ביתית גם יותר עמידה מיישור השיער באמצעות מחליק, לעומתו היא שורדת את החפיפה. בכל הנוגע לעלויות, מטבע הדברים העלות של החלקה ביתית הרבה יותר נמוכה, כך שגם אם השיער צומח בקצב מהיר ונדרש טיפול חוזר, המחיר מאוד משתלם ומאפשר לבצע החלקה ביתית חוזרת בקלות מבלי להשקיע מאות שקלים על כל טיפול.

ולסיכום: גם כאשר רוצים לבצע החלקה ביתית מומלץ לבחור במוצר איכותי ששמו הולך לפניו. החלקת שיער סילק קרטין מדורגת במקום ה- 8 בעולם על ידי אמזון ולכן תהיה בחירה מומלצת וטובה.