הצצה לחייה של מעצבת פנים

עיצוב פנים הוא אתגר מהנה, צבעוני, מרגש, לצד קשיים, צורך בהבנת נפש האדם ופענוח רצונות וחלומות של הלקוחות. הנה הצצה לחייה של מעצבת פנים

דוגמא ליצירתיות בפינה
דוגמא ליצירתיות בפינה
מעצבת פנים
מעצבת פנים זוהרה קליין

הגעתי לעולם העיצוב ממש במקרה.

הגעתי למטבחי רגבה בפתח תקוה, שם התחלתי לעבוד כמעצבת מטבחים בזכות מנהל הסניף אשר הסכים לקבל אותי לעבודה, למרות שהייתי חסרת ניסיון ובזכות התשוקה שלי הסכים ונתן לי הזדמנות פז שלא אשכח אותה לעולם.

אהבת היופי והאסתטיקה תמיד בערה בי ובאותו זמן כבר ידעתי גם לשווק את זה כלפי הסובבים אותי.

 

 

היום, כעבור יותר מ-20 שנה, אני בעלת סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים מצליח, לאחר במשך השנים צברתי ניסיון רב ועשיר בעולם העיצוב והאדריכלות פנים. התנסיתי בעבודות הכוללות  :יצירת קונספט עיצובי לדירה שלמה – בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן, אשר בה הרוכשים מבקשים לבצע שינויים מהתכניות המוצעות על ידי הקבלן, ובין אם מדובר בדירה יד שנייה, אשר נרכשת וצריכה לעבור התאמה לצרכים של הדיירים החדשים. עיצוב מטבח או חדר אמבטיה – כאשר זוג צעיר או דיירים חדשים נכנסים לבית ומבקשים לתת גוון חדש או התאמת צרכים עבור עצמם.

עיצוב תאורה – זהו תחום חדש יחסית ולאחר שזיהיתי צורך מלקוחותיי מצאתי לנכון להכיר, ללמוד ולהתמחות בתחום, וכך אני מעניקה ערך מוסף לעיצוב, שכן משחקי אור וצל או זוויות מנח קרן אור, יכול לשנות קונספט, לעשיר פינות כאלה או אחרות וליצור משהו חדש ומעניין. אם כחלק מהקונספט הגדול, ואם כעבודה ספציפית וייחודית לתחום זה. לפעמים שינוי קטן של תאורה, באופן מקצועי, יכול ליצור שינוי גדול ודרמטי .

 

דוגמא ליצירתיות בפינה
דוגמא ליצירתיות בפינה ( עיצוב פנים ותכנון זוהרה קליין)

כיום, בסטודיו שלי, אני מממשת את אהבת חיי לאסתטיקה ויופי, אני עוסקת בתחום שאני אוהבת ומסוגלת להעניק את הידע, הניסיון והתשוקה שלי גם לאחרים. כל חיי סובבים למעשה בצד הזוהר, היפה, החדש, הנוצץ אבל, אל תטעו, יש גם רגעים פחות נוצצים עם קצת יותר קשיים.

כולם יודעים, כאשר עובדים עם אנשים יש רצונות שמתנגשים, יש מאוויים סמויים, יש חלומות, יש תשוקות, ויש גם   תקציב, הגבלות, מציאות וצריך לעשות את המיטב כדי לגלות ולממש את כל המכלול באופן הטוב ביותר לטובת הלקוח.

על כל זה ועוד הרבה יותר אני אכתוב בפוסטים הבאים שלי.

אשמח לעניין אתכם בעשייה שלי ולא פחות לשמוע מכם היכן אתם הייתם רוצים לקבל עצה טובה, מה הייתם רוצים ללמוד ממני או לשתף אותי כך שאכתוב גם על זה בפוסטים הבאים. הרי שאם זה מעניין אתכם, זה בודאי יעניין קוראות נוספות.

אני עומדת לרשותכם, כמו כולנו בחיים, בין רחיצת כלים לבין עיסוקים מקצועיים ושיתוף פעולה, פגישות עם קבלנים, ספקים, אנשי מקצוע ולקוחות נהדרים.

בקרוב מאוד הפוסט הבא…

למידע נוסף על הפרויקטים של זוהרה לחצו כאן

זוהרה קליין
אהבתי למקצוע עיצוב פנים אותו רכשתי לפני כשני עשורים ולא מפסיקה להתחדש ברעיונות ובטכנולוגיות חדישות. מתמחה בעיצוב בתים פרטיים ודירות יוקרה, החל משלב הייעוץ והתכנון ודרך בחירת חומרי העיצוב באולמות תצוגה, בחירת קבלנים, ועד הגמר כולל מסירת מפתח והווילון. משאירה אווירה וחותמת בכל בית ועסק בו אני נוגעת, סיפור מתמשך שאותו זוכרים ולא שוכחים. https://www.zohara-klein.co.il/