החזרה מהחופשה אל חדר העיסוי

בחורה עם מחשב נייד

חופשה משפחתית, אירופה, בארץ ירוקה שופעת מים, בבית שכור עם חצר גדולה נושקת ליער ובליבה זורם נחל קטן. קסם. התחלתי את הבקרים מוקדם לפני שכולם קמו, בקריאה בחוץ, עם פכפוך המים ופרפרים חרוצים, והאוויר הצונן והרענן של הטבע הרחוץ. משתאה לנוכח מזג האוויר הנוח להפליא שעה שבארץ התופת הקיצית בעיצומה. לעצמי הזכרתי – נצור את התחושות והרגעים הללו, כשתחזור לארץ – אוגוסט יתאכזר אלייך במלוא עוצמתו החורכת. תהנה מהרגע… נהניתי. מהרגעים. זמן נקי כזה, בלי שום רעשים מהארץ, בלי פוליטיקה ובלי חדשות עכורות. המון זמן עם כולם. יחד.
בימים האחרונים כבר הרגשתי את זה. את הרצון לחזור. לצד הקסם שבאווירת החופשה ואוויר החופש, התחלתי להרגיש את הגעגוע לטיפולים, לרגעי הקסם האירוטיים, לעבודתי שאני כל כך אוהב. מכירים את זה? שהחופשה נפלאה אבל באותה נשימה רוצים כבר לחזור הביתה.
***
אני פותח את הדלת ומקבל אותה פנימה, אל האור המעומעם והריח הנקי. היא לא יודעת שהיא המטופלת הראשונה שלי אחרי שבועיים של חופשה. כשהיא עולה על מיטת העיסוי ושוכבת עירומה אני מתקרב, מניח ידיים על גבה ועוצם את עיניי. מתוך הרמקולים בוקע צליל קערות טיבטיות שבחרתי כפסקול לטיפול שלה. בהדרגה נמהל לתוך הצלילים גם קול פכפוך מים. כל כך מתאים. אני מוצף בזיכרון הנחל הקסום שכל כך אהבתי בתקופה האחרונה, והמים כאילו זורמים כאנרגיה בין שתי ידיי, דרך גבה החלק המתמוסס תחת מגעי. מכאן הזמן מתמוסס כמו הגוף, והמגע, והתחושות. הכל נמהל ומתערבב, בלי התחלה ובלי סוף. זרימה. המשכיות. תנועה… הידיים חמות, העור מתלהט, הגוף שלה בא אליי, מטפס אל ידיי היורדות אל שיפוליה, ואני נזכר למה התגעגעתי. החופשה מוחלפת בחופש, הטיול אל הטבע מוחלף במסע אל העונג. היא מטפסת אל שיאים ואני נושם שוב את אוויר הפסגות המתוק ההוא כשהגענו למעלה והתבוננתי מסביב ולא ידעתי את נפשי מרוב שפע.  העונג שלה גולש על גדותיו. זורם כמו הנחל הקסום. והזרמים אינם פוסקים. פרפר תאב צוף מחולל לו בלי צליל ובשמחת אין קץ. אין דבר מלבד הרגע הזה.
***
היא שוכבת על גבה, אט אט פוקחת עיניים ומבטה פוגש את מבטי. הגוף שלה רפוי, משוחרר, ובאופן ספונטני עוד רטט שוטף אותה, האורגזמה שעוד מתפנקת אצלה בתוך הגוף. היא אוספת את עצמה לשכיבה על הצד. וואו, תמיד זה ככה? היא שואלת. אני לא חובב גדול של השוואות. אין בהן תועלת. מאמין בכוחו של ההווה, בלהיות כאן ועכשיו. אני עונה לה: את יודעת שאת המטופלת הראשונה שלי אחרי חופשה של שבועיים? היא מחייכת: זה מוזר, מצד אחד הרגשתי שאתה מכיר את הגוף שלי ויודע בדיוק איפה ואיך לגעת. ובכל זאת זה גם הרגיש כאילו אתה נוגע פעם ראשונה. כאילו התרגשת ממש לגעת בי. אני מגיש לה כוס מים ומבפנים כולי מוצף. כאן, במקום האפלולי והשקט שלי, קול פכפוך המים של נחל קטן אי שם מוצא את הבית. כאן, הכי קרוב.

** האתר שלי: רוני  עיסוי אירוטי  והטלפון (+ווטסאפ+טלגרם) 058-4472766

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766