החופש לחלום הגדול

רקמנו אותו יחד – משפט היא, משפט אני, לרגע שכחנו איפה אנחנו באמת, חיינו את החלום

PIXABAY

החושך כבר ירד, ישבנו שם לבושות מדים, בתוך חושת החול. רוח הים הקרה נושפת בנו חזק. עד לפני רגע כלל לא הכרנו ועכשיו מכסות זו את זו. אוהבות. חולמות. במקום הזה, הדל באמצעים אך לא באהבה, החלומות שלנו זהרו עם הכוכבים והירח.

"תדמייני שאנחנו באי טרופי, ישנות בחדר מפנק, יושבות על חוף הים, השמש מלטפת אותנו ואנו מצטננות ואוכלות פירות טרופיים מתוקים", היא אמרה לי בעודנו קופאות מקור. לרגעים קטנים, ברחנו מהמציאות הצבאית, רקמנו אותו יחד – משפט היא, משפט אני, לרגע שכחנו איפה אנחנו באמת, חיינו את החלום.

PIXABAY
PIXABAY

אני יכולה לראות אותך יורדת מהמיטה , פוסעת עם כפות רגליך המטופחות על רצפת העץ. צועדת לכיוון המרפסת כשווילונות הבד הלבנים זזים מהתרגשות מגע הרוח. את נושמת עמוק, את האוויר, את החופש. ככה מתחיל החלום שלי, רק שהאישה הזו היא את. ואיפה אני את שואלת? אני זו שדאגה לתפאורה שמקשטת ברוך את החופשה שלך. זו שבחרה את המיטה ואת המצעים המפנקים שמלטפים את עורך וגרמו לך להתפנק עוד כמה דקות במיטה. זו שדמיינה את רצפת הפרקט שתנעם לכפות רגליך, שתדאג לריח שינעם לאפך וכשיתגנב אליך, גם בעוד שנים, יזכיר לך את החופשה המיוחדת הזו. וכשתעמדי מול החלון, לא תדעי כמה מחשבה הושקעה בבחירת ויטרינת הזכוכית המיוחדת, שתהיה המסגרת למציאות שלך בשעות הקרובות.

pixabay
pixabay

כבר כמה שנים שאני מעצבת פנים, מעצבת בתים ועסקים, מגשימה יעד אחר יעד, מטרה אחר מטרה.

"חלומות מגירה אני קוראת לזה, אנחנו שומרים אותם לעצמנו עד שהם מתגשמים" אמרה לי חברה לפני מספר ימים. ואני רציתי לצעוק "לא! לא למגירה! אני רוצה לצעוק לעולם, אני רוצה להגשים את החלומות שלי תוך כדי תנועה, בדרך אליהם, לא במגירה!"

אז הנה אני צועקת לכם אותו-

 כשאת יוצאת לחופשה, אני רוצה להיות זו שתהפוך אותה למדויקת, למפנקת, למעוצבת. מבטיחה לחשוב על הדברים הקטנים שיגרמו לה להיות בלתי נשכחת. אדאג לתאורה שתחמיא לשעות הערביים ותהיה נאה לעיניך בשעת קריאת הספר שחיכית לקרוא כל כך. לאריחים היפים שיהיו לתפאורה במקלחת הארוכה שסוף סוף תרשי לעצמך. זו החופשה שתגרום לך להרגיש שחשבו עליך קצת יותר מתמיד בחרו להשקיע בך עוד יותר מתמיד.

אז אם אתם מכירים מנהלי מלונות קטנים או גדולים, צימרים או חדרי אירוח, שרוצים לתת ללקוחות שלהם חווית חופש בלתי נשכחת ומחפשים שותפה מקצועית ומעורבת, אני פונה אליכם. תייגו אותם, שילחו אליהם את הפוסט שלי.

*הצעד שתעשו במטרה להגשים את החלום שלי, הוא מרחק פסיעה קטנה מהגשמת החלום שלכם*

pixabay
pixabay

מאז אותו ערב בצבא דרכינו התפצלו, כל אחת חיה את החלום שלה, מדייקת אותו, צועקת אותו בכוח ליקום, אבל למרות השנים והמרחק, האהבה נשארה. הדבר המיוחד באנשים שאנחנו פוגשים במהלך החיים, זה את התחושות שהם גרמו לנו להרגיש, את הרגעים המיוחדים שמלווים אותנו חיים שלמים. ולך, אני לא אשכח לעולם את הרגע הקסום הזה בו לימדת אותי לחלום.

מלי לישה אדרי – עיצוב פנים

http://www.mel-design.co.il/

מלי לישה אדרי - עיצוב פנים
היוש, נעים להכיר! אני מלי בת 36, אמא לליה ומאי היקרות שלי! ב-6 שנים האחרונות אני עוסקת בעיצוב פנים, אך האהבה שלי לסתטיקה ויופי מלווה אותי כל חיי. אני מאמינה גדולה באהבה וטוב והאמונה הזו באה לידי ביטוי גם בעיצובים שלי, ניתן ליצוק ערכים אלה וערכים נוספים המלווים כל משפחה לתוך חלל. בין אם מדובר בבית ובים אם מדובר במשרד או עסק. מוזמנות לעקוב אחריי, ללמוד להכיר ולגלות את משמעות העיצוב בחיי.