החוויה שבהרזייה – גלולת הפלא

לו באמת הייתה גלולת פלא שתביא אותנו ישירות לאורח חיים בריא, היינו עושים כל מאמץ להשיג אותה. אבל, בואו נודה באמת, אין דבר כזה ואין קיצורי דרך!

השבוע קיבלתי מסרון בזו הלשון: "מדבקת הפלא שתכפיל במאות אחוזים את סיכויי ההצלחה של כל תכנית הרזיה"… לו באמת הייתה גלולת קסם ש"תביא" אותנו ישירות לאורח חיים בריא, היינו עושים כל מאמץ להשיג אותה. אבל, בואו נודה באמת, אין דבר כזה ואין קיצורי דרך!

סגנון החיים שלנו במהלך חיי היום יום, הוא סך כל הפעולות, ההתנהגות וההתנהלות. הדרך שבה אנו חיים ויוצרים את חיינו תוביל אותנו לאיכות חיים טובה יותר. תחילה עלינו להתעורר ולהיות מודעים יותר לאורח החיים שלנו כיום. להיות קשובים ולטפח פעולות שיתמכו בכך. לקבוע מטרות ולפרוט אותן ליעדים וכשיש מטרות, אפשר לצאת לדרך!

 

tutim

צילום: דבורה אדר

אז מאיפה מתחילים? תגיעו לסדנה "החוויה שבהרזיה" של צביה ותגלו. 10 מפגשים בהם צביה מנווטת בצעדים קטנים, בהדרגה ובהתמדה, איך לעשות את השינוי כדי שיהפוך לשגרה, להשגת אורח חיים בריא. בכל מפגש, שבוע אחרי שבוע, היא מדגישה: "שימי את עצמך בראש הרשימה. השקיעי בעצמך בדיוק כמו שאת משקיעה בילדים ובמשפחה. זה המפתח להצלחה".

הסדנה בנויה בשלבים ומקיפה את כל האספקטים הקשורים לרכישת הרגלים לניהול אורח חיים בריא. מעבר למפגשים יש קבוצת וואטסאפ  בה מעלים שאלות ודילמות שעולות ביום יום. יש לציין שהקבוצה פעילה ושיתוף הפעולה מעורר השראה ומהווה תמיכה במהלך הימים עד למפגש הבא.  צביה זמינה תמיד לכל שאלה או בעיה שעולה. בכל שבוע יש משימת אתגר שבועית, מעלים משהו חיובי לטובת הקבוצה. כאשר אני מקבלת פידבק, אני מרגישה שאני לא לבד ולא מתמודדת לבד.

tsvia

צביה חיה את הסגנון הבריא שהיא מלמדת ומעבירה הלאה. היא לוקחת את התורה שלה כמה צעדים קדימה במקצועיות רבה. בכך הפכה למרצה ומאמנת בכירה, גורו של סגנון חיים בריא בחיי השפע המודרניים. מנחה בשיטה ייחודית שהיא פיתחה, עם מודעות לאורח חיים בריא מגיל צעיר מאוד.

צביה מביאה תמונה שלמה והוליסטית. כדי ליצור לעצמי אורח חיים בריא עלי לבדוק עם עצמי מספר עובדות. האם אני ישנה מספיק שעות בלילה? האם אני נמצאת בלחץ כל הזמן, האם אני אוכלת בעמידה, חוטפת מהסירים, או יושבת לאכול בצלחת על השולחן? האם אני מודעת לכמות האוכל שאני אוכלת, לאיכות האוכל שנכנסת לגופי? האם אני מקפידה על פעילות גופנית, האם שותה מספיק מים? האם אני נהנית מחיי חברה מעשירים ומשמחים? ואלו רק חלק.

תהיתי האם צביה תצליח לגרום לי להזיז את הגבינה שלי. כמובן שזה דורש מיקוד, עבודה והשקעה, שחרור מאמונות מיושנות. מרגישה שלקחתי על עצמי אחריות וברגע שהתחלתי לפעול וממשיכה עם זה בהתמדה, אני מצליחה ליצור הרגלים טובים שילוו אותי לכל אורך החיים.

הסדנאות של צביה מתקיימות בקבוצות קטנות באווירה אינטימית עם יחס אישי.

החוויה שבהרזיה  https://www.facebook.com/groups/201937847387945/

צביה דיאטנית קלינית https://www.facebook.com/zvia.diet