החברה הכי טובה

בחורה עם מחשב נייד

מוסד החברות כבר הוגדר והוסבר ונבחן ו…..מה בעצם לא? ובכל זאת שאנחנו באים לבדוק עד כמה  אנחנו  נמצאות בקשר של החברות הכי טובות עם מישהי שיקרה לנו, עם מישהי שנחשבת משמעותית בענינו, אני לפחות נתקעת ומנסה לחפש "פאקים" בקשר. אני מעבירה בתסריט בFF את הקשר שלנו לאורך השנים כדי לראות אם באמת
היא נכללת בקטיגוריה הזו או שאולי היא במעגל החברות הרגילות  או חמור יותר היא נמצאת רק במעגל המכרות או הידידות של כוס קפה.  למה זה כל כך חשוב? כי לחברה הטובה יש פריוולגיות שלא שמורות לשאר הטייפ קאסטים של השאר, לחברה הטובה יש מאידך גם את המחויבות הגדולה ביותר. החברה הכי טובה שלי  יודעת שהיא יכולה להיות מוזעקת בכל שעה משעות היום והלילה לכל מטרה בדיוק כמו שאני אליה.
נתמזל מאד מזלי והחברה הכי טובה שלי היא מישהי  שתמיד תמיד, בסוף השהייה המשותפת יבוא המבט הזה ששמור רק לחברות הכי טובות: מבט שרק שתינו מכירות, מלמול של משהו בלתי ברור , נשיקה ונתראה….לא צריך לקבוע זמן, לא צריך לפתוח יומן, לא צריך כלום, פשוט "נתראה". שתינו יודעות שאנחנו נעשה את זה כשצריך, ש יודעות שנעשה את זה כשצריך או כשיהיה לנו זמן או סתם בין לבין  כי לא התראנו מזמן.אני שונאת את אלה שמתחשבנות ש"היא התקשרה אחרונה"  ולכן עכשיו אני אחכה שהיא תתקשר, סוג של ניהול בנק עם חשבון עובר ושב שאיכשהו היא תמיד תהייה בעמודת המינוס.
לא רוצה, לא משחקת לפי הכללים האלה רוצה לפגוש אותה ולרכל אתה ולהעזר בה כשבא לי בלי התחשבנות רק ממקום של החברות הכי טובות
עברתי ניתוח קשה, קרוב לעשרים שעות, כן, על הסף גם עמדו למבחן החיים שלי. לא, זה לא ממש דרמטי או ששמתי את הדרמטי בצד כדי לשמור על שפיות, לא יודעת, אולי זה סוג של מנגנון הדחקה אבל היחידה שהייתי מוכנה שתהייה שם ותחזיק לי את היד  לפני הניתוח ובצאתי מחדר טיפול נמרץ הייתה היא -החברה הכי טובה שלי. לא משפחה קרובה ולא רחוקה – רק מי שקרוב באמת לליבי, מי שאני מיניתי אותה באמת להיות החברה הכי טובה, ככה עשינו מינוי לחברות הכי טובות.
אוריתה היא מהזן שמלמד אותך שאין קמטים יש איכויות שהזמן חורצים בהם סימנים. היא מחממת את הלב ביום קר, היא מקררת אותו ביום חמסין, אני אוהבת אותה בלי תנאי – ככה זה עם החברים הכי טובים