הזמרת אתי (אסתר) קסטרו משיקה סדרת טלוויזיה חדשה לילדים

האירוע שנערך במוזיאון נחום גוטמן בתל-אביב, עוצב כאוטו גלידה ענקי שם נערך קוקטייל צבעוני וחולקו גביעי גלידת וניליה בטעמים שונים

כוכבי הסדרה אסף משה עירית ענבי אתי (אסתר) קסטרו ואסף אשתר צילום: אלעד גוטמן

אוטוגלידה–לילדים בלבד!!!
כ-150 מוזמנים, בניהם סלבס, מובילי דעה ומפורסמים שהגיעו אתמול בערב (יום שני), עם ילדיהם, לאירוע חגיגי שנערך לרגל הקרנת הבכורה של סדרת הטלוויזיה החדשה לפעוטות ולילדים "האוטוגלידה של אסתר", בכיכובה של הזמרת אתי (אסתר) קסטרו, רגע לפני שהסדרה תוקרן בערוץ הכוכבים ב-YES ופרטנר TV .

כוכבי הסדרה אסף משה עירית ענבי אתי (אסתר) קסטרו ואסף אשתר
צילום: אלעד גוטמן

אורי ומארי ביילין עם מילן בת ה 6 וריו בן ה 3
צילום:אלעד גוטמן

אתי קסטרו עם הבת נועה והבן זוג איש העסקים יעקב כגן
צילום: אלעד גוטמן

ישראל קטורזה עם הילדים עדן בת ה13 אדל בת 6 ועידו בן ה 3
צילום: אלעד גוטמן

האירוע שנערך במוזיאון נחום גוטמן בתל-אביב,  עוצב כאוטו גלידה ענקי שם נערך קוקטייל צבעוני וחולקו גביעי גלידת וניליה בטעמים שונים. לאחר הקוקטייל נכנסו המוזמנים להקרנת הבכורה, שם ברכה קסטרו את העושים במלאכה ואמרה: "אני מגשימה את חלום חיי מאז שעמדתי על הבמה, עוד בתור ילדה בת 9. חלמתי לככב בסדרת ילדים. כדי להגשים את החלום הייתי צריכה לעבור דרך ארוכה, בה למדתי קודם כל לקבל ולאהוב את עצמי כמו שאני ולגלות את האמת שלי. "
עוד הוסיפה אסתר: "במקביל לסדרת הטלוויזיה אני משיקה גם הצגה לילדים תחת אותו השם, עמה אני אופיע בכל רחבי הארץ".
אסתר הודתה לקובי מחט שביים וכתב את הסדרה יחד עם איתי מאירסון וציינה כי כשפנתה אליו הוא סיפר לה על האוטוגלידה והיא הרגישה שהוא בדיוק מספר עליה. עוד הודתה אסתר לאסף אשתר, עירית ענבי ואסף משה, השחקנים שמופיעים לצידה בסדרה. בסוף הנאום הודתה באופן אישי לבן זוגה בשנים האחרונות איש העסקים יעקב כגן שעמד לצידה לאורך כל הדרך.
בלט בהיעדרו הגרוש שבי זרעיה שהוא גם אבי בתה של אסתר, נועה. לשואלים סיפרה אסתר כי הוא נמצא בצילומי תכנית טלוויזיה ביפן.
אתי (אסתר) קסטרו עם הבת נועה
צילום: אלעד גוטמן

אסף אשתר עם רעייתו כוכבה
צילום: אלעד גוטמן

עינב גלילי ואתי קסטרו. צילום: אלעד גוטמן

שירז טל והבת מיה. צילום: אלעד גוטמן

בסוף האירוע קיבלו המוזמנים שקית הפתעות ממותגות ובה חטיפי קראנצ' וסוקרייזי בייטס וכן דיסק משירי הסדרה החדשה.
הגיעו לצפות ולפרגן: ישראל קטורזהו-3 מילדיועדן בת ה 13, אדל בת ה – 6 ועידו בן ה – 3, שירז טל שהגיעה עם ביתה בת השנתיים שלמרות גילה הצעיר גילתה עניין רב בסדרה, קובי מחט שהגיע עם ביתו אלונה בת ה- 6, השחקן שרון אלכסנדר, הכוכבים בסדרה החדשה: אסף אשתר שהגיע עם רעייתו כוכבה, עירית ענבי, ואסף משה. הפרסומאי אורי ביילין ורעייתו מארי עם שני ילדיהם מילון בת ה 6 וריו בן ה – 3, השחקנית הצעירה רוני נדלר, הסטנדאפיס טעמי אניג'ר עם בנו יונתן בן ה 4, משה קורן מנכ"ל ערוץ הכוכבים ב YES ועוד.
ערכה נדיה היבא