הזמנת ציוד לאירועים לפני החגים

בחורה עם מחשב נייד

הזמנת ציוד לאירועים לפני החגים

גם בתחום השכרת ציוד לאירועים כמו בכל תחום,  יש את "העונה הבוערת" בה כולם אצים רצים למצוא את הציוד שדרוש להם לעריכת החג.
בכל ימי השנה נערכים אירועים מאירועים שונים אם זו חתונה או בר מצווה או ברית מילה או יום הולדת, אך ישנם שתי תקופות בשנה בהם עולה כמות הלקוחות שמזמינים ציוד לאירועים – מדובר בעונות החגים – פסח וראש השנה.
אם ביום ממוצע בתקופה הרגועה של השנה  ישנם כ 10 פניות שמטלפנים להזמין ציוד, הרי שלפני החגים , ישנם פי 10 פניות ביום.

לא פלא הדבר מאחר והרבה משפחות שרוצות לחגוג את החג ביחד מתכננים לערוך אירוע בביתם ולהזמין עשרות בני משפחה ואדם רגיל לא מצויד במגוון הציוד שיש בחברה שמספקת שרותי השכרת ציוד לאירועים או השכרת ציוד למסיבות.
בחברות אלו יש מגוון סגנונות של ציוד לאירועים, יש גם ציוד שמתאים לילדים או למבוגרים, אוהלים, פינות ישיבה, כיסאות, שולחנות, מפות, אגרטלים, אמצעי קירור וחימום, אמצעי תאורה ואפילו כלי אוכל שונים וציוד הסעדה.

מאיפה שיהיה לכם ציוד לאירוח אם לאירוע מסוים שאליו מוזמנים  250 איש, אתם צריכים כמות ציוד גדולה מאד ואף אחד לא יכול לגייס כמות כזו של ציוד שיתאים לאירוע אלא אם כן ירכוש בכסף מלא את הציוד וישקיע הרבה מאד כסף.

אם רוכשים ציוד, לאחר האירוע צריך להחזיק בו ולאחסן אותו. לא לכל אחד יש מקום לאחסן ציוד ומקום עולה גם כן כסף.
בנוסף, הציוד ששוכב במחסן ללא שימוש מעלה אבק, מתבלה ובסוף בקושי משתמשים בו לעתים רחוקות עד שהוא נרקב ונזרק.
חוסר הכדאיות הזו מחייבת חשיבה, מסקנה – גשו למחסן של חברה שזה עיסוקה, לשם זה בדיוק חברה שמספקת שרותי השכרת ציוד לאירועים קיימת.

חברה שמספקת את הציוד יכולה לשנע ולהביא לכם את הציוד למקום שתירצו, הם אפילו יציבו ויסדרו לכם את הציוד במקום האירוע ואחר האירוע יבואו לאסוף אותו.
אז אם אתם לא רוצים להגיע למצב בו לכשתרצו לבצע הזמנה, תמצאו שכל הציוד כבר הושכר ואז אתם בבעיה, תתכננו את ההזמנה לתקופה הרגועה.

רשמו ביומנים את התאריך המועדף לביצוע ההזמנה מבעוד מועד – כחודש וחצי לפני מועד האירוע, צלצלו ושריינו את מועד האספקה – אולי ידרשו ממכם דמי פיקדון סמליים כדי שישמשו כדמי רצינות אבל בזה הבטחתם לעצמכם שקט ורוגע שלא יסולא בפז.

רבים עושים זאת והם חוזרים על כך מידי פסח או ראש השנה ואם הם עושים זאת ונהנים אין סיבה שגם אתם לא תוכלו לעשות זאת.

גולת הכותרת של אירוע מוצלח היא שלכולם יש מקום שהוא נעים ונוח, האווירה וההרגשה מושפעים מהריהוט והרקע של המקום בו נערך האירוע.

חג שמח עם השכרת ציוד לאירועים ולחגים