הזמנה לארוחת טעימות ממזנון ענק

כשזה נחת עלי הרגשתי כמו הבזק של אור ששטף אותי, סוג של התרגשות, הרבה כוח ואתגר………

בחורה עם מחשב נייד

כשזה נחת עלי הרגשתי כמו הבזק של אור ששטף אותי, סוג של התרגשות, הרבה כוח ואתגר………

Leaf in light bulb symbol

לפתע גיליתי שהחיים הם גם מזנון ענק המכיל אין סוף חומרים, תרכובות,תערובות, בשלל צבעים, טעמים, ריחות, קולות, רגשות. ואני הנקודה הקטנטנה שמסתובבת בעולם יש לי את הכוח, היכולת והזכות לבחור מה מכל אלה מעניין אותי, מושך אותי, מתאים לי, מרגש ומאתגר אותי. וברגע שבחרתי להחליט מה לעשות עם הבחירה הזאת, הבחירה שלי. לאיזה כיוון ו/או כיוונים להוציא את החיצים מהצומת אליו הגעתי. לפעול או לא לפעול, איך לפעול…….

התגלית הזאת הביאה אותי למקומות לא צפויים כמו : שינוי כיוון תעסוקתי, מסע מלכת המדבר, מגוון פעילויות בקהילה שאפילו לא חשבתי שקיימות, הכרות עם מגוון אנשים מעניינים שנכנסו לחיי, לידת הבלוג הזה בתחילת השנה,ועוד. לאחרונה זכייה לסקר אירוע אופנה שבו חברו המעצב יוסף ומסטיק five . אירוע מאד מיוחד מעצם הרעיון של חיבור בן מותג מזון לבין אופנה. ישבתי בקהל והרגשתי איך יצירתיות ומקוריות שכל כך אהובים עלי עוטפים אותי ושמחתי שניתנה לי הזדמנות לקחת חלק בחוויה הזו.

האפשרויות / הארוחות קיימות, התפריט מתחלף ומשתנה מדי פעם הבנתי שמה שנדרש ממני זה ערנות, נחישות אומץ להגיד שלום לדחיינות וכמובן להחליט לבחור את מה שעושה לי את זה.

מכיוון שאני מאמינה שבמזנון הענק הזה יש מספיק תכולה עבור כולכם אני מזמינה אתכם להצטרף לחגיגה. תחשבו לרגע שאתם יכולים לבחור מה שתרצו מתוך הקיים, להרכיב איך שתרצו את מה שיש וליצור משהו חדש. איך זה מרגיש לכם,  מה הדברים שעולים לכם? מעניינים אתכם? מרגשים אתכם? המלצתי אל תשאיר את החלומות בצלחות, תטעמו, תאכלו, ותיהנו בתיאבון.

נירה  פרי

מאמנת אישית ומאמנת קבוצות

מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים השונים

חברת לשכת המאמנים

נירה פרי
נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים