הורמון האושר – מדיטציה סאבלימנלית להעלאת רמת הסרטונין במוח

מהם מגבירי שמחה? וכיצד ניתן לתכנת את תת המודע לחווית אושר פנימי? קבלו במתנה עוד מדיטציה סאבלימנלית (סמויה) מבית "מרחב מודעות". הפעם עם פקודות שסייעו להעלות את רמת הספיגה של הסרטונין במוח, ובעקבות כך את מדדי האושר…

בחורה עם מחשב נייד

111

חג הסוכות מאחורינו, הסתיו כבר כאן, מוקדם משציפיתי. מח הזוחלים שלי מריח את החורף ואצלו, חורף ישר מיתרגם לדכאון… ככה לפחות זה היה עד לפני מספר שנים. חייתי לי מאביב לאביב, מקיץ לקיץ.סבלתי מדכאון חורף קליני, או בעגה המקצועית: הפרעה עונתית. האפרוריות שבחוץ, חוסר הסרטונין שבפנים, לא כיף בכלל.  בשנים האחרונות הבעיה נפתרה כליל (!) כאשר מצאתי לי את הדרכים לספוג סרטונין גם בחורף ומאז אני חיה לי בגן עדן טרופי, שמש נצחית.

במדיטציה זו, הכנתי לכם טרק שבאמצעות פקודות סאבלימנליות (סמויות) יסייע לכם להעלות את רמת הספיגה של הסרטונין, ובעקבות כך את מדדי האושר…

מהו בכלל סרטונין ואיך הוא קשור לאושרנו? 

סרוטונין הוא מוליך עצבי, סוג של כימיקל המסייע להעברת אותות מאזור אחד במוח למשנהו. יש לו השפעה על מגוון תפקודים בגוף, פיזיולוגים ופסיכולוגים כאחד. החל ממצבי רוח, תאבון, שינה, מיניות, ויסות חושי, תחושת אופוריה ועוד. כיום ידוע מעל לכל ספק שלחוסר איזון ברמת הסרוטונין יש השפעה ישירה על מצב הרוח. רמה נמוכה בצורה קיצונית תוביל עפ"י רוב לדכאון וחרדה. ישנן דרכים רבות להעלאת הסרטונין: החל מתזונה מוקפדת, חשיפה לקרני שמש, פעילות ספורטיבית והרבה סקס… אני בעד הכל מהכל! אך כמובן ממליצה לשלב עבודה עם תת המודע: תכנות פשוט של פקודות סמויות שיסייעו לנו "במניפולציה" מכוונת לטובת אושרנו. זה בדיוק מה שמחכה לכם במדיטציה הנוכחית. תודה, זה נעשה!

לתפישתנו, השמחה היא המפתח לחיי הגשמה, השמחה היא הדרך הטובה להכנס לתוך "הוורטקס" ולחולל כל מציאות רצויה. כל חיינו הם מקור לשמחה, חגיגה אחת גדולה של אפשרויות אינסופיות לצמיחה. חיים בתודעת "שמחה" מבוססים על החלטה פנימית ועל אמונה טוטאלית בטוב אינסופי, אמונה שמקורה בהבנה רדיקאלית שהכל תמיד מדויק. ושהיקום תמיד פועל ושואף לטובתנו.  בתפישה זו תת המודע מבין וזוכר ש"הכל בסדר" גם בעיתות משבר ודרמה, גם כשדברים לא מסתדרים בדיוק לפי התוכנית… הידיעה הפנימית ש"הכל בסדר" – היא הנחת היסוד החשובה מכל, הכל בסדר. שום דבר לא יכול באמת למנוע מאתנו לחוות רגעי אושר. חיים מתוך שמחה מאפשרים לנו להעריך את ה"יש", להבין את ההזדמנות האדירה שכל רגע אוצר בתוכו. שמחה אמיתית אינה "גרנדיוזית", היא נוטה להתנקז לרגעים קטנים, להנאה והתלהבות מדברים פשוטים: מחיוך של תינוק, משמש משזפת באמצע החורף, מרגעי הארה, משיקופים מדויקים, מהיכולת לקום אחר נפילה ואפילו מלראות את ההזדמנות גם בקשיים… שמחה אמיתית אינה "מבנה אישיות" השמור ליחידי סגולה, היא גם אינה תלוית מצב "חיצוני"  כזה או אחר (כלכלי, זוגי, הריוני וכדו) האשליה  "שאהיה מאושר כשיהיה לי…" מרחיקה אותנו מהאושר, כמו פאטה מורגנה במדבר צחיח… בעוד שהבחירה בשמחה ללא היצמדות חיצונית, היא זו שתאפשר לחזון להפוך למציאות. לימוד מכוון של מהות השמחה, יסייע לנו לייצר ולהכיל אותה.  תודעת השמחה, כמו כל למידה חדשה , בהתחלה מתבצעת באופן טכני ויזום, אך בשלב מתקדם הופכת לטבע שני עבורנו…

B

במדיטציה מתקדמת זו שתולות 2 רצועות סמויות:

  1. תדר 528 הרץ = הידוע ביכולת ריפוי ותיקון פגמים גנטיים.   מחקרים רבים (בינהם של ריצ'ארד סיקלי, ד"ר גלן ריין וגנטיקאים נוספים ) בחנו את השפעה של תדרים מוזיקלים על DNA והוכיחו כי כי לתדר 528 הרץ יש השפעה מרפאה. הוא משמש כיום לתיקון DNA במעבדות שונות בעולם.
  1. סוגסטיות "סאבלימנליות" = מסרים סמויים העוקפים את התנגדויות המודע, ומוטמעים ישירות בתת המודע. כל הסוגסטיות ברצועה זו מגבירות שמחה ומאפשרות לימוד של הרטט הנחשק. בנוסף ניתנות פקודות שונות להעלאת יצור וספיגת הסרטונין במוח.

לחצו כאן להורדת המדיטציה

מדי יום (ניתן גם מספר פעמים ביום, על פי רצון וצורך) קחו לכם 7 דקות של שקט. האזינו למדיטציה, נשמו נשימות עמוקות, והרגישו כיצד הלחצים מתפוגגים מהגוף תוך האזנה. חושו כיצד התדר עולה במידית, תוך שסלילי ה DNA  חווים ריפוי ספונטני ותהליך אקטיבי של העלאת רמת הסרטונין במח.

ולסיוםתרגיל "מגבירי האושר"

הכינו רשימה של "מגבירי אושר" – דברים שעושים כיף ומעלים לכם את התדר. בילוי עם עצמכם, ארוחת ערב רומנטית, בישול, ציור, הליכה על חוף הים, אמבטיית קצף, סרט זר או כל מה שעושה לכם את זה… הקפידו ליישם לפחות "מגביר אושר" אחד ביום, ללא תירוצים של זמן או כסף, לא צריך זמן, ובטח שלא כסף, כדי להינות ולשמוח. שלבו את מגבירי האושר בלו"ז השבועי והשתדלו לתת להם טקסיות ומקום של כבוד. זכרו כי שמחה אמיתית, אינה אלא ענין של החלטה, של STATE OF MIND, או כמו שאומר אריסטו: "אושרנו תלוי בנו!"

ימים של שמחה ואהבת אמת,
פריידי