הורמון האהבה

מהו אוקסיטוצין, הורמון האהבה? וכיצד קשור לדרך בה אנחנו חווים את העולם? פוסט שלא רק יעשה לכם חשק לאהבה, אלא גם יתן לכם את הכלים לייצר את הרטט הנחשק

בחורה עם מחשב נייד

H39A9165-s

זוכרים את הורמון האושר? שהפך להצלחה גדולה. למעלה מ1000 הורדות תוך שבוע, אלפי האזנות למדיטציה הסאבלימנלית המגבירה ייצור וספיגה של סרטונין.

הפעם, בהשראת "האונה השמאלית שלי" שתחיה', החוגגת בימים אלה יום יומולדת. מעבר לחופשה מדהימה ומגבירת סרטונין באילת, היא בקשה הפעם לכבוד יום הולדתה, קידוד גנטי במתנה…
(כן, זו שתמיד מקטרת על ההתמכרות שלי לקידודים וצריבות תודעתיות,  בקשה לא פחות ולא יותר: קידוד יומולדת) "מה הקידוד שאת רוצה?" שאלתי בהתרגשות (פטרה אותי בזול הפעם…)

"אני רוצה לראות את העולם בצבע שאת רואה אותו"…

הלכתי וחשבתי לי.. ישנתי על זה ובקשתי הנחייה, ואכן כעבור שבועיים של בדיקה מעמיקה, וחיפוש אחר אותו "הורמון" או רצף DNA המאפשר לחוות את העולם בורוד, להתרגש משטויות, להתפצפץ מעצם החיים והבריאה. להתלהב כמו ילדה (אל תתנו לגיל הכרונולגי שלכם לבלבל אתכם…) ולהתנהל מתוך תחושת אמון ונינוחות עם עצמנו ועם העולם, איתרנו את ה"הורמון" המדויק,  הורמון האהבה.

וויקפדיה: אוקסיטוצין הוא הורמון המכווץ את הרחם בזמן לידה ומקל על הפרשת החלב בזמן הנקה. מכונה גם "הורמון האהבה". אוקסיטוצין מופרש אצל נשים וגברים בזמן אורגזמה ואף משמש כמוליך עצבי הממלא תפקיד בקשרים חברתיים, ולפי מחקרים עדכניים, עשוי להשפיע על יצירת האמון הבין-אישי‏‏‏.

בינגו! לזה היא התכוונה.

חקרתי עוד קצת, בספריות הקוסמיות בהן אני מסתובבת, והבנתי שאוקסיטוצין הוא הורמון האהבה החמימה, לא בהכרח זו הרומנטית האקסטטית שאנו מכירים מהתאהבות. אלא יותר תחושת נינוחות, לבביות ואינטימיות.

בנוסף, אוקסיטוצין, שהינו הורמון טבעי שהמוח מייצר, ידוע גם בתכונותיו המרגיעות ונוגדות חרדה. גם אוקסיטוצין וגם סרוטונין משרים תחושות של שביעות רצון ושמחה, כאשר הדגש באוקסיטוצין הינו על האמון הבינאישי והבטחון בעצמנו ובסביבה.

Dollarphotoclub_44130734

מספר דרכים פשוטות להעלאת רמת האוקסיטוצין:

אינטימיות בזוגיות: בניגוד לשלב הראשון בהתאהבות בו המח מפריש דופאמין (סם הריגוש), בשלבים מתקדמים יותר המח מפריש אוקסיטוצין – המאפשר אינטימיות ואמון.  אותו הורמון המזוהה אצלנו עם "אהבת אם", שייכות ובטחון. מחקרים מלמדים כי כאשר סקס משולב עם רגש, הגוף מייצר רמות גבוהות של אוקסיטוצין לעומת סקס ללא רגש, המייצר יותר דופאמין ואדרנלין.

חיות מחמד: חתולים, כלבים ושאר הפרוותיים מגבירים את ייצור האוקסיטוצין (פלא שיש לי שלושה חתולים?)

מדיטציה: תפילה ומדיטציה עשויים להעלות את רמת האוקסיטוצין ולהשרות תחושת רגיעה.

חלומות בהקיץ ומשיכה בחוטים: כח הדמיון ממריץ את רמת שחרור הורמון האוקסיטוצין מהמח. רוצו למשוך לכם חוט!

פעילות גופנית

חיבוק אנושי מעל 20 שניות

קבוצות תמיכה והשראה

כל אלה יסייעו לכם להעלות את רמת האוקיסטוצין במוח והזרמתו למערכת הדם.

בנוסף, אני רוצה להציע לכם את הדרך שלי… כחוקרת תודעה המאמינה שהכל מתחיל ונגמר במוח, כמי שחיה , מלמדת ונושמת את שיטת המטאיזם אשר בבסיסה מאמינה כי הכל בראש, בתוכנו. משם הוא רק משתקף החוצה, להלן: מציאות הולוגרפית, מציאות שאינה אלא "הדמייה" של הרטטים הפנימיים. או כמו שקן ווילבר מיטיב לתאר: "הגשם אינו יורד עליך, הוא יורד בתוכך".

גם כשאנחנו באים לדבר על סוגיה זו של הגברת הורמון זה או אחר, הדרך הקלה והפשוטה היא לתת פקודות לתת המודע המכוונות אותו למטרה המבוקשת.

מדיטציה סאבלימנלית להגברת רמת האוקסיטוצין במוח

אני מזמינה אתכם להנות ממדיטציה סאבלימנלית (סמויה) שכל הסוגסטיות השתולות בה אינן נשמעות לאוזן האנושית, כי אם בדציבלים וסיגנלים המזוהים על ידי תת המודע בלבד. כך למעשה אנחנו עוקפים את התנגדות המודע ושותלים את הרטט הנדרש, ביתר קלות והצלחה.

במדיטציה מתקדמת זו שתולות 2 רצועות סמויות:

תדר 528 הרץ = תדר אהבה הידוע ביכולת ריפוי ותיקון פגמים גנטיים.

מחקרים רבים (בינהם של ריצ’ארד סיקלי, ד”ר גלן ריין וגנטיקאים נוספים ) בחנו את השפעה של תדרים מוזיקלים על DNA והוכיחו כי כי לתדר 528 הרץ יש השפעה מרפאה. הוא משמש כיום לתיקון DNA במעבדות שונות בעולם.

סוגסטיות “סאבלימנליות” = מסרים סמויים העוקפים את התנגדויות המודע, ומוטמעים ישירות בתת המודע. כל הסוגסטיות ברצועה זו מגבירות תחושת נינוחות ואמון, בעצמנו ובסביבה, ומלמדות את תת המודע לרטוט ברטט האהבה. בנוסף ניתנות פקודות שונות להעלאת יצור אוקסיטוצין במוח, והזרמה תקינה למערכת הדם.

מדי יום (ניתן גם מספר פעמים ביום, על פי רצון וצורך) קחו לכם מספר דקות, האזינו למדיטציה, נשמו נשימות עמוקות, והרגישו כיצד הלחצים מתפוגגים מהגוף ותחושת אהבה לעולם ממלאת אתכם. התדר יעלה במידית  תוך שסלילי ה DNA  חווים ריפוי ספונטני ותהליך אקטיבי של העלאת רמת האוקסיטוצין במח.

אצל ה"אונה השמאלית" שלי זה עבד נהדר… עוד קצת אוקסיטוצין ואני מתה מרמת האופטימיות שלה…. שווה לכם לנסות גם…

לקבלת המדיטציה הסאבלימנלית (חינם) לחצו כאן

תודה, זה נעשה!