הורדת שיער לצמיתות בסופרנו SHR

בחורה עם מחשב נייד

 הורדת שיער לצמיתות בסופרנו SHR

הורדת שיער לצמיתות נכנסה לחיינו בשנים האחרונות והפכה לפופולרית ביותר בקרב נשים ובקרב גברים. כיום הורדת שיער לצמיתות נחשבת כטיפוח בסיסי וכמעט לא תמצאו נשים ואף גברים שלא עשו לייזר באזור אחד לפחות בגופם/ בפניהם.

מהן שיטות הטיפול השונות הקיימות בשוק?

קיימות שיטות רבות להורדת שיער בלייזר לצמיתות. ישנן מכונות קטנות יותר ובעלות עוצמה פחותה יותר, בדרך כלל במכונות אלה ישתמשו קוסמטיקאיות בקליניקה שלהן- יש לציין כי מכונות אלה מביאות לתוצאות פחות טובות והטיפול הינו ארוך טווח הרבה יותר מהמכונות המאסיביות יותר אשר נמצאות בשימוש במכוני הלייזר הגדולים והמוכרים לנו.

ישנה מכונה נוספת הנקראת לייטשר, מכונה זו מאסיבית ונמצאת במכוני הלייזר הגדולים והטיפול בה חייב להיעשות אך ורק על ידי רופא/ה שעברו הכשרה לשימוש במכונה. הטיפול בה אינו ארוך טווח והתוצאות אינן מאחרות לבוא, אך החיסרון הבולט במכונה זו הוא שהשימוש בה הוא אך ורק על עור בהיר והשערות חייבות להיות כהות וקשיחות, מה שגורם למעוניינים בלייזר לא להוריד שיערות בקיץ משום שהעור משתזף או שאנשים כהי עור לא יוכלו להוריד שיערות במכשיר זה.

מהי שיטת הטיפול הטובה ביותר להורדת שיער לצמיתות ומדוע?

חומצה היאלורונית – שיטת הטיפול המומלצת ביותר להורדת שיער לצמיתות בלייזר זוהי שיטת הסופרנו SHR. מכונת הסופרנו הינה מכונה גדולה יחסית ובעלת עוצמה והיא מחייבת את המטפל לשאת עימו הכשרה מיוחדת לשימוש בה, בדרך כלל המטפל יהיה רופא/ה מוסמכים.

היתרונות הבולטים בשיטה זו הם:

  1. ניתן להסיר שיערות על ידי מכונת הסופרנו SHR בכל עונות השנה, הן בחורף כשהעור בהיר יחסית והן בקיץ כשהעור שזוף.
  2. המכונה מסוגלת להשתלט על כל סוג שערה אך היא אפקטיבית יותר על שערות דקות יחסית.
  3. בשיטת הסופרנו אין חשש לכוויות, הטיפול בשיטה זו נעשה על ידי חום, החום עובר את שכבר העור ומנתק את זקיקי השערה מהשורש, החום אינו גבוה מדי הוא עדין ונעים על האזור המטופל.
  4. תוצאות הטיפול בשיטת הסופרנו SHR מגיעות במהרה בשונה ממכונות אחרות, הטיפול נקודתי ואפקטיבי בזמן קצר יחסית.

ניתן לראות כי הסרת שיער בלייזר הינה טיפוח בסיסי וקיימות כיום שיטות ומכונות שונות, חלקן מביאות לתוצאות מידיות וחלקן לתוצאות מאוחרות יותר.