ההרשמה לקהילת האפייה הכי נוצצת מתחילה ברגע מתוק זה

אם המילים שוקולד, גנאש ועוגת מוס עושות לכן פרפרים בבטן ואם אפייה נמצאת ברשימת שלושת הדברים שאתן הכי אוהבות, קהילת רגע מתוק מזמינה אתכן להצטרף אליה ולאתגר הכי שווה ברשת

רגע מתוק (צילום: shutterstock By Timolina)

סלונה בשיתוף חברת שטראוס, מזמינה אתכן אוהבות השוקולד ואלופות האפייה להצטרף לקהילת רגע מתוק, ויחד עם חברותיה לקחת חלק באתגר של אפייה, קינוחים, למידה ופרסים יקרים שווים ומתוקים.

ההרשמה לקהילה הכי שווה מתחילה ברגע מתוק זה (צילום:By britanskiy shatterstock)

תארו לעצמכן מה היה קורה אם הייתן יכולות להניח בצד את כל הדברים שאתן חייבות לעשות, ומעכשיו מתחילות כל בוקר בלישה, ערבול, המסה, הקצפה, שקילה וכתיבה של מתכונים. דמיינו את עצמכן עם סינר מהמם ושיער אסוף, במטבח רחב הידיים אה-לה-נייג'לה לוסון, עם משטח עבודה מפנק שעליו ניצבות צנצנות מנצנצות ובתוכן כל פלאי עולם הקונדיטוריה והאפייה. דמיינו את היום שלכן כולו עטוף בריח מתוק של עוגיות שוקולד נימוחות בטעם ביתי, ורולדות שמרים שמפיצות ריח משכר של אושר.

להגשים ולאפות חלומות מתוקים

עכשיו חזרו למציאות ותיווכחו שהיא מתוקה ומבטיחה. אולי לעזוב הכל ורק לאפות לא תוכלו כבר היום, אבל מי כמונו יודעות שכל מה שאפשר לדמיין ניתן להוציא לפועל, וזו בדיוק הסיבה שכדאי לכן למהר ולהצטרף לקהילת רגע מתוק של סלונה.

אם אפייה נמצאת ברשימת שלושת הדברים שלא תוותרי עליהם,הגעת למקום הנכון (צילום: shutterstock  By Elena Shashkina)

למה כדאי לכן להצטרף לקהילה המתוקה הזו?

  • מפני שאנחנו נספק לכן מתכונים נפלאים, נכיר לכן אופות מקצועיות ובלוגריות שיתנו לכם טיפים ומתכונים מנצחים, ומדי פעם נזמין אתכם למפגשים מתוקים ולסדנאות. מה נדרוש מכם בתמורה? להתמסר להנאה, להכיר אלופות אפייה מקסימות כמותכן, להשתתף באתגר השבועי, לשתף את המתכונים והחוויות בפוסטים ברשתות החברתיות, ולהפיץ אותן במלא המרץ לכל אוהבות ואוהבי השוקולד והאפייה שאתן מכירות.

 

  • And the winner is זוכת אתגר השבוע תזכה לפרסום המתכון שלה באתר סלונה וברשת, ותקבל חבילת צ'ופרים מפנקת שווה ומתוקה של שטראוס רגע מתוק.

 

  • אתן תהיו חלק בלתי נפרד מקבוצה איכותית של נשים שהן לא רק אופות מוכשרות ויצירתיות, הן גם איכותיות מרתקות ולא תרצו להפסיד אף הזדמנות לפגוש אותן מפני שתהפכו לחברות נפש.

 

  • הקהילה תהיה המקום שלכן להתייעץ, להחליף מתכונים, וליצור שיתופי פעולה מעצימים.

 

  • והכי חשוב: אנחנו יודעות שמגיע לכן לפנות בכל יום את השעה שתהייה מוקדשת לשוקולד ולעיסוק שאתן הכי אוהבות.

_________________________________________________________________________________ 

 

רוצות להיות חברות בקהילה המתוקה שלנו? היכנסו לכאן והירשמו לקהילת רגע מתוק.

regamatok11