ההיכרות שלי עם שגיב קורן – המנטור הכי טוב שיכולתי לקבל לעצמי

בחורה עם מחשב נייד

היי בנות שמי סיוון אדרי והיום הייתי רוצה לשתף אתכם בסיפור וחוויה מדהימה שקרתה לי עם אדם בשם שגיב קורן .

הסיפור שלי מתחיל לפני שנה לערך. אחותי (שהיום כבר השתחררה ברוך השם ) נכנסה לאשפוז בבית החולים אבארבאנל אחרי שימוש ממושך בסמי הזיה.

בבוקר יום שבת אני מקבלת שיחת טלפון מבית החולים כשהם מזמינים אותי בבהילות להגיע , הבעיה שהם מצאו אותי מחוץ לבית בלי כסף כמעט ולא מוכנה.

אני לא בן אדם בכיין אבל התחלתי לבכות מחוסר אונים. לפתע ניגש אלי בחור באדיבות ושואל אותי מדוע אני בוכה והאם אני צריכה עזרה – לבחור קוראים שגיב קורן.

לרוב אני לא אדם נזקק אך אותו בוקר הרגשתי בחוסר אונים ואפיסת כוחות מוחלטת והחלטתי לשפוך את ליבי בפני שגיב.

אחרי רבע שעה של הסבר ובלי להניד עפעף הבחור מציע לקחת אותי לבית החולים ולהתלוות אלי. עכשיו אני יודעת מה כולכן חושבות, הוא בטח רצה לשכב איתי או להתחיל איתי, אך מאוחר יותר התברר כי הוא נשוי (לבחורה מקסימה בשם אוריין) והוא עשה את מה שעשה בגלל הגישה שלו לחיים – " what goes around comes around "

מעבר לנוכחות של שגיב קורן בבית החולים , הוא נשאר איתי מספר שעות לראות שהכל תקין ואפילו הציע לשלם על המונית חזור.

לימים התברר לי ששגיב הוא בעלים של חברת סטארט אפ בשם מייסמארטי וכן מדובר במנטור שסוחף אחריו מאות של אנשים להצלחה. כיוון שההיכרות האישית שלי איתו והחוויה הראשונית היתה כלכך עוצמתית החלטתי ללכת אחריו גם ברמה העסקית וזו אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי.

אני לא ארחיב בפוסט הזה על הפעילות העסקית או מה אני עושה כיום, אבל אני יכול להגיד שאת הפוסט הזה אני כותבת באהבה רבה . מלאכים אני לא יודעת אם יש בשמיים אבל על פני הארץ אני בטוחה שכן.

תודה לך שגיב קורן על הכל.