שיעור באומנות במערכת יחסים

"אני רוצה להיות מדריכת הורים להורים שילדהם מתמודדים עם טרשת נפוצה" אני מספרת ללא אוויר, ובעיניים נוצצות לראשת החוג שמראינת אותי בכניסה ללימודי הדרכת הורים.
בפנים הלב שלי טס על מהירות סילון, הבטן מתהפכת לי (זה רגע האמת אני מדווחת להגיון שלי, האם היא תהייה מוכנה לקבל חלום כזה ועוד לשמוע עליו בראיון לכניסה ללימודים).

מאז הרגע ההוא, עברו שנתיים …בימים אלו אני מתרגמת את החלום למציאות מציגה "אני מאמין" , מנווטת בנבכי הלב, מעמיקה, מחברת בין ההגיון לרגש, בין הצד הרפואי לצד הרגשי.
בוחרת את "מברשת" הצבע הנכונה, העובי המדוייק, הגוון הנכון על מנת שאוכל לעזור לאותם הורים לשנות את צבע היחסים בביתם, לעזור להם לשנות את ה"מנגינה" שנשמעת אצלם בבית …

לא קל להיות הורים… וזה נעשה מורכב עוד יותר כאשר הילד שלכם מתמודד עם טרשת נפוצה, אשר מתווספים לה קשיים, האופייניים למחלה כרונית ולגיל בו מצוי הילד .

מצבים של התלבטויות, בלבול וחוסר ודאות, כעס ותסכול עשויים להיות שכיחים.
הורות לילדים עם מחלה כרונית היא הורות ייחודית ומורכבת, אשר נחוצה לה תמיכה מירבית.

 שמי שוש אמא לשני מתבגרים, ומאובחנת עם לקויות למידה והפרעת קשב.

חיה עם טרשת- נפוצה מאז שנת 2005. בעלת הבלוג "אני והטרשת הופענו ברשת" בו אני מעניקה הצצה לחיים עם הטרשת ולהתמודדות איתה. אני מורה לחינוך מיוחד,  מלווה ומכוונת את הילדים להצלחה והעצמה אישית.

כמתמודדת ותיקה עם הטרשת פיתחתי ארגז כלים ייחודי שיעזור לכם להתמודד עם האתגר הגדול לעזור ולתמוך בילדכם ובמשפחתכם במצב הנוכחי, אעביר לכם את הידע שברשותי כדי שתצליחו לחזק את ילדכם, להפוך למומחים בתחום  ולהתחזק בתהליך זה.

paint

http://snip.ly/Deo9#http://www.gratisography.com/תמונה של הצלם  ראיין מקגווייר

 

אני מציעה פרקטיקום פרטני בהדרכת הורים להורים שילדיהם מתמודדים עם טרשת -נפוצה, שיתחיל בחודש מרץ 2020.

זהו פיילוט ייחודי וללא עלות  הכולל 7 מפגשים פרטניים.

התהליך מלווה על ידי אנשי מקצוע: מנחות הסטאז' וכן בהנחיה של נוירולוג טרשת ילדים.

המפגשים יערכו בקיבוץ מגל בימי שישי.

מטרותינו בפגישות:

   הבנת אפיוני טרשת נפוצה על היבטיה השונים והשלכותיה על תפקודו הרגשי והחברתי

של הילד ומשפחתו.

–  התמודדות עם האבחנה כהורים המובילים תא משפחתי.

–    חיזוק תחושת המסוגלות ההורית.

– מציאת דרכי התמודדות מועילות וכלים לשיפור התקשורת הבין אישית במשפחה, להבנת עולמו הפנימי של הילד וליצירת תקשורת טובה יותר עימו.

– מציאת דרכים מעשיות להתארגנות והתמודדות עם נושאים מרכזיים מחיי היום יום במשפחה, כגון: ניהול זמן לילד ולמשפחה, ניהול הטרשת, מידע וידע, אחים במשפחה.

– מציאת דרכים מועילות לשיתוף פעולה פורה עם המערכת הבית ספרית.

אשמח  להעביר לכם מניסיוני ולעזור לכם לשפר את המצב.

שוש גולן

0524544344

שוש גולן
בשנת 2005 עם שני זעטוטים, מישרה כמטפלת ברפואה משלימה, ובעל שראה את שדה התעופה יותר מאשר את הבית... פתאום באמצע שום מקום הוגדרתי כחולה בטרשת נפוצה. אני ?! חולה?! ומה זו המחלה הזו.