הדרכות עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

הדרכות עיצוב גרפי

ללמוד להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים  מבוקשים בתחום גרפיקה ממוחשבת לדפוס נחשב לאחד המקצועות המבוקשים היום בתעשיית העיצוב גרפי ותקשורת חזותית, הביקוש בתחום מאוד גדול לאור השינויים שחלו בתעשייה בעשור האחרון. כיום בוגרי מסלול גרפיקאים מקצועיים נחטפים מיד או תוך כדי תקופת הלימודים שלהם במיוחד לעולם הדפוס. אחת הסיבות למחסור בעובדים מקצועיים הוא ענף ההייטק. אנו יכולים לראות את השינויים בתעשייה במיוחד בהיבט הטכנולוגי והתפתחות תעשיית ההייטק ששאבה לתוכה מעצבי גרפיקה דיגיטלית כדי שיתנו מענה הולם לדרישות של תעשיית ההייטק, וכמו שכולנו יודעים ענף ההייטק משלם הרבה מאוד למעצבים ולעובדים בתוכו. גרפיקאים שסיימו לימודים הלכו אחרי הכיס ופנו לתחום ההייטק כדי ללמוד להשתלב בתעשייה שיודעת לפנק את העובדים שלה.

 

[youtube 3PkEL0BbkfE]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

הדרכות עיצוב גרפי  כמה מקבלים מעצבים גרפיים או גרפיקאים משכורת בתחום הדפוס

שיעורי עיצוב גרפי אונליין עם מורים פרטיים כיום לאחר שענף הדפוס ראה את העזיבה כמעט מוחלטת של גרפיקאים את תחום הדפוס רואים את השינויים בתחום, המשכורות בענף הדפוס הרקיעו לשמיים וכמעט אותו דבר כמו ענף ההייטק, גרפיקאים ומעצבים מתחילים יכולים להתחיל נכון לכתיבת מאמר זה עם שכר של 9000 ש"ח ועם קצת ניסיון אפשר להגיע לשכר הרבה יותר גבוה. אין ספק שמי שלומד את מקצועות הטכנולוגיים בתעשייה הישראלית ובעולם יוכל למצוא ולהשתלב במקומות עבודה במהירות מדהימה. נוכל לראות את הביקוש בצורה מוגזמת לדוגמה יועצי חברות כוח אדם כבר בתקופת הלימודים של גרפיקאים באים להחתים אותם עם חוזי תעסוקה לשנה או יותר. כמובן שמי שאוהב את תחום האמנות הדיגיטלית יוכל בהחלט לעשות קריירה יפה בתחום ואולי גם לעבוד בתחום זה מהבית.

שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי  מומלץ לצפייה לכל מי שרוצה להיות חלק מעולם זה

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

[youtube RTNm3jRT6R0]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

הדרכות עיצוב גרפי

ללמוד מהבית אחד על אחד ללימודי תעודה מקצועית בתחום כיום יש לא מעט מכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת כמובן שתוכלו ללמוד בצורה פרטית אחד על אחד קורס גרפיקה ממוחשבת לדפוס לתעודה ותיק עבודות. במידה ואתם גרים רחוק   תוכלו גם ללמוד את התחום הזה אונליין בצורה מתוקשבת עם מורים שמחוברים ישירות לתוכנות העיצוב גרפי שלכם. כיום מה שחשוב בתחום הגרפיקה לדפוס זה לא התעודה שלכם או באיזה בית ספר יוקרתי שיהיה בו למדתם, מה שחשוב בתחום הזה זה אך ורק איך נראה תיק העבודות של גרפיקאים, אם אתם יודעים להעביר עיצוב גרפי לדפוס בצורה טובה עם כל חוקי העיצוב הגרפי בהחלט תוכלו להשתלב בתחום במהירות, תצטרכו להראות אין ספור דוגמאות עיצוביות בדפוס בו תראו את החשיבה העיצובית למרחב בהתאם לצרכים האישיים של הלקוחות שלכם. תיק העבודות יבנה לכל אורך הלימודים בו תראו מהלכי עיצוב שעשיתם בעצמכם, עיצוב מודעות או עיצובי ספרים וחוברות. התוכנות הנלמדות בגרפיקה לדפוס יהיו התוכנות של חברת אדובי מערכות העולמית, כגון תוכנת הפוטושופ לעיצוב תמונות, אילוסטרייטור המרכזית בעולם הגרפיקה ממוחשבת ואינדיזיין להכנת ספרים ועיצובים בהם המלל הוא רב מאוד. כל התוכנות הגרפיות הם היום הדבר החשוב בו תצטרכו לשלוט בצורה מהירה תוך דגש על חוקי העיצוב הגרפי.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/