הדרך שלי לניצחון על האנורקסיה – מתוך הסרט "הצד האפל של הדיאטות" בערוץ 2

ג'ני קפלן, מאמנת כושר ותזונה ובעלת הבלוג WOW YOUR BODY השתתפה בתכנית על עולם הדיאטות ושיטות הרזיה מסוכנות "הצד האפל של הדיאטה", סרט דוקומנטרי של אברי גלעד בערוץ 2. ג'ני חושפת את סיפור הדיאטה שעשתה בגיל הנעורים שכמעט עלתה לה חיים ואת הדרך שלה לניצחון על אנורקסיה. למי שפספס, הוידאו בפוסט. תיהנו חברים!

NIM_7076צילום: נמרוד סאונדרס

בהמשך לתכנית ״הצד האפל של הדיאטות״ בערוץ 22, סרט תחקיר דוקומנטרי של אברי גלעד ששודר ב 30/5, בו השתתפתי וחשפתי את הסיפור הניצחון שלי על הפרעות אכילה ואנורקסיה, מצרפת את הקטע המוקלט לכל מי שלא הספיק לצפות. יצא לי לדבר על הפרק הזה בחיי שלשמחתי יצאתי ממנו בשלום, במספר פוסטים בבלוג. כשהגיעה ההצעה מהפקת התכנית לשתף את הדרך שלי לניצחון על הפרעות אכילה בפורמט ארצי, ברור שנעניתי בחיוב. למען הסרת ספק, היה לי חשש מסוים להיחשף עם הסיפור הלא פשוט שעברתי בפורמט הארצי בפריים טיים, אך ידעתי שהסיפור שלי ייתן כוח ותקווה לאלפי בנות  מתמודדות עם הפרעות אכילה ועניין של דימוי הגוף ממש ברגעים הללו.

[youtube t3WSCac9Rn8]

ברור שעכשיו אני מסתכלת על סיטואציה בפרספקטיבה אחרת. הקושי היה לצורך כי בדרך הזו קיבלתי ידע וגישה ייחודית דרכם צמחתי למקצוע בריאות טיפולי – מאמנת כושר ותזונה, ועכשיו אני עוזרת לאנשים להגיע לגוף שרצו תמיד, יפה, בריא, חטוב ומלא אנרגיה, ללא דיאטה או סבל של ספירת קלוריות, כולל נשים ואנשים שנקלעו לסיטואציה דומה למה שהייתי או חווים הפרעות אכילה או דימוי גוף נמוך – כל זה במסגרת "בית הספר לגוף WOW" שייסדתי (מסלול ליווי און ליין שכולל בניית אסטרטגיית תזונה וכושר בהתאמה אישית עם תפריט תזונה, תכנית אימון עם סרטוני הכושר בערוץ WOW YOUR BODY, הדרכת סקייפ אישית וליווי למשך חודש או חודשיים. וממש בקרוב – סדרת אימונים המהפכנית למתחילים שתוכלו למצוא באתר שלי), וכמובן במהלך כל שנות הכתיבה של הבלוג ופעילות בדף הפייסבוק ומדיות שונות.

רוצה להודות לכם חברים יקרים על התגובות ופידבקים מדהימים, מחזקים ומחממים את הלב – בתגובות בפייסבוק, ווטצאפ, סמסים, טלפונים, ברחוב מאנשים שפגשתי.
מודה למתאמנים וקוראים מקסימים שלי על שיתופים של הפוסט ושורות מחממות לב:

– ג'ני את פשוט מקסימה , נהדרת ומודל לחיקוי ולא מפסיקה ללמוד ממך. ממליצה לכולם להקדיש כמה דקות ולצפות בסרטון מאוד חשוב ומזין "הצד האפל של הדיאטות"! (מתאמנת במסלול ליווי און ליין "בית הספר לגוף WOW")

– ממקום של הזדהות, ריגשת אותי.  מעריצה אותך את אלופה. חבל שאנשים לא מבינים שלא צריך דיאטה בשביל לרדת במשקל (מתאמנת און ליין בערוץ הכושר WOW YOUR BODY וחברה יקרה)

תגובות מרגשות בדף הפייסבוק:

 unnamed (10) unnamed (15)unnamed (17) unnamed (23) unnamed (24)

 בברכה ובאהבה, שלכם,

ג’ני

לטיפים ואימונים נוספים, בקרו באתר שלי WOW YOUR BODY, עקבו אחרי בדף הפייסבוק ובאינסטגרם ותישארו מעודכנים וחטובים.

ג’ני קפלן

מאמנת כושר בשיטת PRIMAL MOVE, TACFIT :WOW YOUR BODY

KETTLEBELLS , FMS – Functional Movement Screen

TRX,  HIIT

מייסדת “בית הספר של ג’ני לגוף WOW” – תכנית ליווי אישית בכושר ותזונה עם הדרכה אישית ומעקב און ליין

אלופת ישראל בספורט הנפת קטלבלס 4 פעמים ברציפות

אימוני כושר אישיים וקבוצתיים/ יעוץ וליווי אישי און ליין/ סדנאות בהכוונה לתזונה נכונה ובניית תפריטים והקניית כלים אישיים להצלחה בתחום התזונה, ירידה במשקל, חיטוב הגוף ושיפור הכושר הגופני.

לתיאום האימונים וסדנאות ולהרשמה ל”בית הספר של ג’ני לגוף WOW

צרו קשר בטלפון: 054-2000-995 אלעד – המנהל האישי והמקצועי שלי

*מדריכת תזונת ספורט מטעם “קמפוס שיאים” אונ’ תל אביב

*בעלת תואר ראשון BA בפסיכולוגיה, אונ-טה הפתוחה

*בעלת “בלוג הכושר של ג’ני”, ערוץ הכושר ואתר WOW YOUR BODY