הדרך לאור והאושר עוברת במיון ובמרחב המודעות

החיים זה לא פיקניק, כך הורגלנו לחשוב. עד שיום אחד הגעתי עד למיון עם כאבים בגלל הגורם היחיד – הסטרס. לאחר מכן גיליתי את מרחב המודעות, ומשיכה בחוטים בשיטה המהפכנית של פריידי מרגלית שעלולה לגרום לך להצליח בכל מה שתרצה, לחולל פלאים בחיים ולהגביר אושר. זהירות, זה ממכר!

IMG_1242

החיים זה לא פיקניק

כמה החיים יכולים להיות מסובכים! הריצה היומית האין סופית מתחילה בבוקר אחרי מעט מדי שעות שינה כי אנחנו בתרבות של עבודה קשה שמתבטאת בשעות ארוכות במשרד והצורך במולטיטאסקינג, פקקים, עצבים, טלפונים, מיילים, התראות ווטצאפ, מייל, פייסבוק, כולם באותו זמן. השאלות והספקות שצצות כל הזמן ,הביקורת של הבוס, הביקורת העצמית שאף קשה יותר מכל אדם חיצוני שמסוגל להטיל עלינו, תחרותיות, אמונות על "מה שבחיים לא נצליח להשיג" בהקשר לחלומות שיש לכל אחד מאיתנו על לגזרה שרצינו/ אושר/ סקס/ אהבה/ כמות הכסף שיש ברשותינו. עומס פיזי, רגשי, נפשי שלא פוסק ורק מתעצם. דגש על אין או לא מספיק. חיים מסופשבוע לסופשבוע וגם כשמגיעים לשבת המיוחלת כל כך, מוצאים שהיא לא פשוטה כל כך. מתחבטים בשאלות האם אכלנו יותר מדי, האם הרסנו את הדיאטה ומעבירים את הסופשבוע בחוסר סיפוק. עם כל העבודה והעומס לא נשאר לנו זמן לעצמינו, ודי התרגלנו לזה. החיים זה לא פיקניק, או לפחות כך הורגלנו לחשוב. ולא רק הורגלנו לחשוב כך, המוח עושה זאת בעצמו! הרבה יותר קל לו לייצר ולצייר תסריט שלילית ולהקרין אותה כמו סרט מול עיינינו כמציאות היחידה והלגיטימית מאשר להתאמץ ולחשוב על משהו טוב. זו ברירת המחדל ההישרדותית של המוח.

מניצחון על אנורקסיה עד שינוי בקריירה וזכייה באליפות ישראל

IMG_1273

דרך הפעולה של המוח, האופן קבלת החלטות, מה מניע את האדם, הרגשות, האם קיימת דרך לעזור ולפתור בעיות באמצעות התבוננות ועבודה עם נפש האדם ומיקוד החשיבה –  תמיד עניינו אותי וזאת הסיבה שבחרתי ללמוד פסיכולוגיה בתואר הראשון. כשהפכתי למאמנת כושר ותזונה, בלוגרית כושר ואורח חיים בריא וספורטאית מקצועית, גיליתי שידע שלי בפסיכולוגיה מהווה יתרון עצום ועבודה עם הגוף כוללת לא מעט ואפילו בעיקר המון עבודה נפשית ורגשית. ובפועל יש המון עבודה מנטלית שאני עושה עם עצמי שעזרה לי בכל מיני תחומים החל מהיכולת שלי להחלים בכוחות עצמי מאנורקסיה בגיל 20 (נעזרתי רבות בספר "הסוד") להגיע לגוף שרציתי, לעשות את כל ההישגים הספורטיביים ולקחת מקומות ראשונים בתחרויות, האומץ לעזוב קריירה הקודמת, להתחיל מאפס ולזמן בדרך כל אנשי המפתח שאיתי עד היום אשר עזרו לי לממש את החלומות ולבנות את עצמי למי שאני היום. אבל זה לא נגמר רק בי. עבודה מנטלית מחזקת שאני עושה בסטטוסים ופוסטים בבלוג ובערוץ, והחיזוקים שמקבלים תלמידי בית הספר לגוף WOW  בהדרכות מעבר לתפריטים ותכניות אימונים, כחלק מתכנית השיפור והשינוי הגופני.

הדרך אל האור והאושר עוברת במיון

IMG_1244

למדתי בתואר שיש מחלות פיזיות שנגרמות ממצוקה הנפשית והרגשית, כולל התפתחות של מחלות ממאירות, שיתוקים, כאבים כרוניים וכד'. בתחום הבריאות, הוכח שהגורם המרכזי למקרי המוות מהווים לא מלחמות, לא תאונות דרכים ולא מקרי הרצח, אלא הרוצח השקט – הסטרס. ואיך אפשר לא להיות בסטרס במציאות של היום? משתדלים – אבל מי באמת מסוגל? וגם אני חשבתי כך. עד שיום אחד לפני כחודש וחצי, קמתי עם כאבי גרון עצומים שלא הכרתי קודם. כל נשימה שלי גרמה לכאב עוצמתי. זה לא היה כאב גרון רגיל, לכן פניתי למוקד חירום של קופת החולים. הרופא התורן שבדק אותי, לא מצא סימן של דלקת בדרכי הנשימה וליתר בטחון הפנה אותי למיון בו ביליתי כ-6 שעות בתורים, בדיקות הדם, ובדיקה אצל רופא אף אוזן גרון. לא נמצא שום ממצא והכל היה תקין ולמרות זאת – הכאב היה שם. והרופא אף אוזן גרון ממוצא רוסי גרס שייתכן ומדובר בכאב פסיכוסומטי, שאין לו שום סיבה אחרת למעט סטרס. זה היה מקרה מפנה חשוב שבו קיבלתי את התובנה וההבנה שהמצב הרגשי והסטרס הם אשכרה משפיעים על הבריאות שלנו! זה אמיתי! קיבלתי את הסימן ההזהרה מהשמיים כאות להמשך העבודה הפנימית על גורם הסטרס ומה הפלא – הכאב נעלם כלא היה. זה קרה אחרי שנוכחתי בסדנת ה"משיכה בחוטים" עם פריידי מרגלית שהתקיימה "במקרה" יום למחרת שחוויתי את הכאב. מודה שלא היה פשוט לי להחליט לחשוף פרט כל כך אישי שמצביע על ה"חולשה" שעברתי אבל אני מרגישה מחויבות לדבר גם על הדברים הפחות "זוהרים" כי אם לא ניפול, איך נלמד לקום?

IMG_1288

החיים זה כן פיקניק! מושכים בחוטים ויוצאים מהמטריקס, עם פריידי מרגלית

unnamed (12)

פריידי מרגלית פיתחה שיטת מטה-פסיכולוגיה שמתבססת על תורת המשיכה ופיזיקה הקוואנטית כדי למגנט את המציאות הרצויה לנו, ומלמדת כלים פרקטיים להגיע למעמקי התת מודע כדי למצוא את הגורם החוסם אותנו מלהצליח, לשחרר אותו לדרכו ולייצר במקום את התמונה הרצויה שאותה נקרין לעין שלנו והיא תהפוך למציאות הממשית. את פריידי פגשתי לפני כשנה כשהרצאנו יחד מטעם סלונה בכנס יסמין לנשים בעלות עסקים, ודרכינו הצטלבו שוב כשהגעתי לסדנה שלה מתוך ההתעניינות שלי בשיטה ופרגון בין הבלוגרים. במהרה גיליתי שמדובר בשיטה עוצמתית וייחודית שאין כמוה והעבודה הפנימית המטיבה ומעצימה הופכת לדרך חיים. הרבה יותר כיף, בריא, בונה ומחזק להיות מרוצה, לראות את הצדדים החיוביים בתוכינו ובעולם, לקבל את הטוב, להאמין בעצמינו ולסמוך על כוחותינו בכל דבר ועניין, כך שמדובר בסדנה עם הכי הרבה כלים עוצמתיים ומיידיים לשליטה באירועי החיים, יצירת ה"ניסים הקטנים "בעצמינו, החיבור הפנימי ופיתוח הכוח הרצון. זכיתי להיות נוכחת בסדנה הקודמת של "משיכה בחוטים" שהוסיפה לי רבדים חיוביים ועוצמתיים לחיי ולארגז הכלים שלי כאדם ומאמנת בריאות ועכשיו בא לי באופן טבעי לחלוק איתכם את כל הטוב הזה שלומדים ב"מרחב המודעות". זו מתנה לחיים בריאים ומאושרים. ביום שישי, 4/9 מתקיימת סדנה נוספת עם פריידי מרגלית, "לצאת מהמטריקס". תעשו לעצמכם מתנה ותבואו! זה משנה את החיים לטובה. אני אהיה שם וזו הזדמנות מעולה להיפגש, ללמוד, לחוות ולהשתפר יחד.

לאתר מרחב המודעות עם פריידי מרגלית 

להרשמה לסדנא "לצאת מהמטריקס"

באהבה, שלכם, ג'ני

ג’ני קפלן

מאמנת כושר בשיטת PRIMAL MOVE, TACFIT :WOW YOUR BODY

KETTLEBELLS , FMS – Functional Movement Screen
TRX,  HIIT

מייסדת “בית הספר של ג’ני לגוף WOW” – תכנית ליווי אישית בכושר ותזונה עם הדרכה אישית ומעקב און ליין

אלופת ישראל בספורט הנפת קטלבלס 3 פעמים ברציפות
אימוני כושר אישיים וקבוצתיים/ יעוץ וליווי אישי און ליין/ סדנאות בהכוונה לתזונה נכונה ובניית תפריטים והקניית כלים אישיים להצלחה בתחום התזונה, ירידה במשקל, חיטוב הגוף ושיפור הכושר הגופני.

לתיאום האימונים וסדנאות ולהרשמה ל”בית הספר של ג’ני לגוף WOW

צרו קשר בטלפון: 054-2000-995 אלעד – המנהל האישי והמקצועי שלי

*מדריכת תזונת ספורט מטעם “קמפוס שיאים” אונ’ תל אביב

*בעלת תואר ראשון BA בפסיכולוגיה, אונ-טה הפתוחה
*בעלת “בלוג הכושר של ג’ני”, ערוץ הכושר ואתר WOW YOUR BODY

Made with Repix (http://repix.it)